مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

انتشار نسخه جدید کتاب تجربیات مصاحبه دکتری آزاد

جلد دوم کتاب تجربیـات مصاحبـه داوطلبان دکتـری دانشگــاه آزاد اسلامـی در اختیـار کاربـران عزیــز قـرار گـرفت.

به گزارش پی اچ دی تست، کتاب پیش رو حاصل چمع آوری، پالایش و تدوین تجربیات جلسات مصاحبه داوطلبان عزیز آزمون دکتری تخصصی 1394 دانشگاه آزاد اسلامی است.

در تدوین کتاب تلاش کرده ایم تا حد امکان مطالب به صورت چکیده و پرمغز ارائه گردد به گونه ای که تمام مطالب خواندنی و آموزنده باشد.

در بخش اول کتاب  تجربیات عمومی را در بر گرفته است که مطالعه آن به همه داوطلبان عزیز توصیه می گردد.

هر یک از بخش های بعدی کتاب نیز  به یکی از گروههای آزمایشی کنکور دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اختصاص یافته است. اما چکیده بودن و شیرینی تجربیات مطرح شده، آنها را برای تمام داوطلبان خواندنی نموده است. چرا که خواندن تمام صفحات کتاب، زمینه آشنایی با موقعیت های مختلف برگزاری جلسات مصاحبه را فراهم خواهد ساخت.

این کتاب در واقع هدیه ای است از داوطلبان آزمون سال گذشته به داوطلبان سال جاری که ما به رسم امانتداری آن را تقدیم کاربران عزیز کرده ایم. امیدواریم شما نیز با درج تجربیات گرانقدر خود ، در روشن ساختن راه داوطلبان آزمون سال بعد و ایجاد فرصت های برابر در سنجش و ارزیابی متقاضیان ورود به دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی گامی ارزشمند بردارید.

در پایان ضمن تشکر از همراهی شما خواهشمندیم در صورت رضایت از محتوای کتاب تجربیات مصاحبه دکتری آزاد ، آن را به دیگر داوطلبان این آزمون ارسال فرمایید تا ضمن یاری ما در اطلاع رسانی بهتر، زمینه استفاده بیشتر هموطنان عزیزمان فراهم گردد.

لینک دانلود کتاب تجربیات مصاحبه دکتری 94 دانشگاه آزاد اسلامی

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. منا گفت:

  سلام دوستان من از مصاحبه جا موندم و به شدت بیمار بودم به شماره ای که داده بودن مدارک پزشکیم رو فکس کردم اماخبری ازشون نشد خیلی نگرانم و استرس دارم کسی میدونه باید چیکار کنم؟؟
  شهرستانم ومیترسم این همه راه حضوری برم و قبول نکنن فرصت مجدد بهم بدن برا مصاحبه
  خیلی تلاش کردم برای کنکور و واقعا دلم نمیاد یه سال باز عقب بمونم
  ممنون میشم راهنمبییم کنید

 2. مبینا گفت:

  مسخرست که تو مصاحبه دکترا سوال درسی میپرسن
  از پایان نامه و مقاله بایستی میپرسیدن.
  آزمون داده, دوباره بیان ازشون سوال شفاهی بپرسن!!!؟؟

 3. علیرضا گفت:

  من مصحاحبه حسابداری رفتم اساتید حاضر عبارت بودند از نیکو مرام ، بنی مهد ، ، خانم جهانشاهی ، خانم پورزمانی ،رهنما رود پشتی ، طالب نیا ، رستمی بودند از بین این افراد ۴ نفر اول از من سوال کردند ابتدا درباره داشتن مقاله و معدل و ….. سوال پرسیدند سپس شوع به بررسی پایان نامه کردند ابتدا از آمار توصیفی ، سپس دلایل انتخاب موضوع ، سپس سوالاتی درباره چرا موضوع دیگر انتخاب نکردید پرسیدند . سپس چهار الی پنج نفر از صاحبنظران حسابداری مثل چمبرز و …. پرسیدند و گفتند اینا چیکار کردند در حسابداری ، در رابطه با تئوری هم موضوعات عدم تقارن اطلاعاتی ، تئوری مازاد پاک ، انواع تئوری ها ، تعریف تئوری ، تفاوت مفاهیم نظری و تئوری ، انواع روش های تدوین تئوری ، استانداردهای حسابداری چند تا است چه استانداردهای تغییر کرده چرا تغییر کرده تعداد استانداردهای حسابرسی چند تا است آخریش چی چه فرقی با قبلی کرده حسابداری علم یا هنر چرا ، تفاوت سود واقعی و سود حسابداری ،اهرم مالی چی ، بازده یعنی چی و ارزش افزوده اقتصادی برای چی محاسبه می شود ، سود رقیق شده چی کدام استاندارد درباره اون گفته . مدلهای پایان نامتون حتما میپرسن و میگن چرا اینو انتخاب کردی . متن انگلیسی هم پرسیده میشود در پایان. البته همه اینا رو از من نپرسید چند تاش و از دیگر دوستان که قبل من رفته بودند پرسید من اونا رو هم نوشتم شاید بکارتون بیاد . اگرهم موضوع خاصی بود یا سوال خاصی داشتید در زمینه حسابداری بپرسید سعی میکنم جواب بدم تا حدودی برای مصاحبه آماده بودم میتونم جواب سوال حسابداری بدم . موفق باشید .علیرضا

 4. مدیریت فناوری گفت:

  اگه کسی زبانش مشکل داره ویا …. خودش رو برای هر چیرزی اماده کنه چون اساتید علی رغم که جو ارامی ایجاد می کنند سعی می کنند به شما بفهمونند که شما اطلاعاتتون پایینه چون سعی می کنند سخت بگیرند

 5. محمد (شرح مصاحبه دکتری نرم افزار95) گفت:

  بالاخره من هم رفتم مصاحبه و خلاص. تجربه خوبی بودCool. از اول هم گفته بودم امسال فقط به صورت آزمایشی شرکت می کنم و هدفم سال دیگه ست که ایشالا دکتری دولتی امتحان بدم و اگه نشد بیام آزاد Big Grin. خب شرح اتفاقاتی که افتاد رو اینجا می نویسم واسه اون دوستانی که شاید در آینده به این صفحه رجوع کنن و بخوان با خوندن این متن کمی از استرس شون کم بشه. به امید قبولی شایسته ترین ها و در واقع به امید ارج نهادن به شایسته سالاری در ایران! (که اصلا وجود نداره):
  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰- دانشکده فنی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب:
  شب قبل رو خونه یکی از فامیل ها تو تهران موندم و روز بعد با ماشین شخصی رفتم و با هر دردسری شده، بالاخره دانشکده فنی رو پیدا کردم Sleepy. یک ساعت زودتر رسیده بودم. بچه های زیادی از رشته های مهندسی مختلف به صورت همزمان مصاحبه داشتن. اسمم رو تو لیست بچه های نرم افزار نوشتم. در مجموع تو اون شیفت، ۳۱ نفر واسه این رشته اومده بودن. (البته مثل اینکه 40نفر هم صبح اومده بودن و تاریخ مصاحبه یک تعدادی از بچه های نرم افزار هم روزهای دیگه بودهDodgy). بعدش تو سالن آمفی تئاتر نشستیم و منتظر موندیم تا اسم مون رو صدا بزنن. بالاخره بعد از 3ساعت انتظار، ساعت ۳:۳۰ اسم بچه ها نرم افزار رو خوندن و رفتیم تو ساختمون شماره دو. اونجا هم بهمون گفتن برید تو یه کلاس منتظر بمونید تا نوبتتون بشهAngry. تو سه تا اتاق مختلف، مصاحبه برگزار میشد و تو هر اتاق 3 تا استاد. خدا رو شکر اسم من رو همون اولین نفر خوندن و رفتم داخل اتاق مصاحبهBig Grin. ۳ تا استاد اونور میز، منم این طرف میزConfused.
  بدون هیچ مقدمه ای گفتن، مقاله چی داری، بده ببینیم! من که ۴ تا مقاله اکسپت شده داشتم و سه تا مقاله در حال داوری، دادم بهشون. البته فقط مقالات تحت اکسپت شده رو قبول داشتن و اونهای دیگه رو حتی نگاه هم نکردنHuh. گفتن پایان نامتو بده که منم گفتم ترم چهاری بودم و شهریور دفاع می کنمBig Grin. پرسیدن موضوع پایان نامت چیه، گفتم پردازش تصویر (واترمارکینگ)، همه خندیدن و به یکی از اون اساتید گفتن مثل اینکه همه امروز مشتری شما هستن. امروز هرکی میاد تو، پردازش تصویره Big Grin!
  خلاصه، اون استاد شروع کرد به سوال پیچ کردن من، مشخص بود هیچی از واترمارکینگ نمی دونه، سوالهای مبتدیانه می پرسید. تازه داشتم بهش یاد میدادم که واترمارکینگ چیه. (البته این نکته بدیه، چون اگه از موضوع شما چیزی ندونن، مطمئنا شما رو بر نخواهند داشت). یکی دیگه ازم پرسید، مدرک زبان، گواهی ثبت اختراع، تدریس، شرکت در جشنواره ها، پایان نامه، معدل ارشد، کیفیت محل تحصیل قبلی؟ منم که هیچ کدوم رو نداشتم. همه رو تو چک لیست نوشت صفر. بهش گفتم استاد، این مصاحبه واسه بچه های ترم چهاری خیلی زود داره اتفاق میفته، مثلا اگه شش ماه دیگه بود من با دست پرتری میومدم پیشتون. (آخه سه تا مقاله در دست داوری داشتم که یکی شون واسه ژورنال آی اس آی ارسال شده و اون دو تای دیگه واسه دو تا از معتبرترین کنفرانس های ایران یعنی انجمن رمز و انجمن فناوری اطلاعات، از طرفی کلاس زبان هم میرم و هنوز مدرک ندارم. دفاع هم که نکرده بودم Big Grin)
  بهرحال شروع کرد به انگلیسی ازم خواست خودمو معرفی کنم، منم خلاصه و مفید جواب دادم، در مورد کارهای آینده و تمایل من برای تز دکتری پرسید که بازهم به صورت انگلیسی و خلاصه جواب دادم. آخه زبانم اونقدرا خوب نبود که بتونم تشریح کنمBig Grin.
  اون استاده که قبلا گفتم کمی عصبی شده بود و همچنان با موضوع من درگیر بود و میگفت فرق استگانوگرافی، واترمارکینگ و کریپتوگرافی چیه؟ خلاصه دیوونم کرده بود. منم سعی کردم خوب و با آرامش براش توضیح بدم. در مجموع برخوردشون خوب بود و مصاحبه به همین راحتی تموم شد.
  حالا تو اون دو تا اتاق دیگه چه خبر بود نمی دونم! ولی ممکن بود اساتید اون دو تا اتاق دیگه از کار من بیشتر خووشون میومد. به نظرم باید موضوع پایان نامه رو از قبل بپرسن و با توجه به اون، ماها رو میفرستادن پیش اساتید موردنظر تو اتاق های مختلفSleepy.
  فک می کنم با این اوصاف، واسه رشت قبول میشم (نه تهران) که در هر حالت ثبت نام نخواهم کرد چون اصلا ارزش ۱۰۰ میلیون تومن رو نداره. ایشالا سال بعد با رزومه بهتر، واسه دولتی استارت بزنم که اگه هم نشد واسه آزاد تهران اقدام کنم نه شهرستان Sleepy.

  • مصاحبه دکتری نرم افزار گفت:

   شما کدوم اتاق بودید؟

   • محمد (شرح مصاحبه دکتری نرم افزار95) گفت:

    تو همون اتاق اولی کنار کلاسی که توش منتظر نشسته بودیم.یعنی سمت چپ اون آقایی که ما رو پذیرش می کرد 😀

  • عليرضا گفت:

   به محمد (شرح مصاحبه دکتری نرم افزار95)
   ممنونم براي توضيحات کامل شما
   منم نرم افزارم
   در مورد 4 مقاله اکسپت شده تون چي سوال پرسيدن؟
   نام اساتيد رو ميشه بفرماييد.
   در مورد هدف به انگليسي متني داريد بهم بديد غير از اون متني که کلي بچه ها در پيج هاي ديگه گذاشتن.
   تشکر

   • محمد گفت:

    پرسیدن مقالتو تشریح کن بگو چیکار کردی. منم یه توضیح کلی دادم. بعد سوالش جزئی تر شد. منم وارد جزئیات شدم. در مجموع چیزی از موضوع من نمی دونست و سوالای ساده ای میکرد.
    در مورد هدف هم، متن خاصی رو نگفتم. کلا تو 2-3 تا جمبه گفتم میخوام در مورد چه موضوعاتی کار کنم.

 6. m.aمدیریت آموزشی گفت:

  سلام بردوستان .مدیریت آموزی کسی مصاحبه رفته درمورد جلسه وجو مصاحبه وسوالات راهنمایی کنه ، سپاس فراوان

 7. شاهین گفت:

  من ارشد تاریخ دارم و دکتری علوم سیاسی شرکت کردم و دعوت به مصاحبه شدم، ولی در کمال تعجب و برعکس دیگر دانشجویان اصلا اساتید از من هیچ سوالی نکردند و فقط گپ زدند، حتی زبان هم از من نپرسیدند، خیلی برام تعجب شده

 8. سپیده میکروبیولوژی گفت:

  میکروبیولوزی کسی نرفته مصاحبه؟

 9. شیخ سیه گفت:

  سلام دوستان سوالات مدیریت اموزشی را که در مصاحبه ازتون پرسیده شده را مطرح کنید ممنون

 10. واسه مدیریت آموزشی میگن فقط امروز نزدیک 110 نفر اومده بودن!!! این امار خیلی واسم نگران کنندست..در مجموع مگه چند نفر میگیرن؟ دانشگاه ازاد اونم رشته مدیریت آموزشی این تعداد واقعا شوکه کنندست…

 11. سلام. مدیریت آموزشی کسی کرج رو انتخاب کرده تو گزینه هاش؟ اولویت اول یا حالا هر چندمش؟

 12. بهزاد گفت:

  سلام
  میگم چطور متوجه میشن که مقالات واقعا کار خودتونه منظورم اینه اینترنت دارن چک میکنن.

  • کنکوری گفت:

   سلام اینترنت ندارن.علمی پژوهشی داخلو که کتابشو می بری حله.خارجیارم باید اکسبت با چاپ شده مقاله با پرینت صفحه اطلاعات مجله توسایت تامسونو ببری.

  • مصاحبه دکتری نرم افزار گفت:

   من دیدم مشخصات رو می نوشتن. شاید بعدا چک می کنن.

 13. کنکوری گفت:

  سلام.من امروز مصاحبه بازاریابی داشتم.خیلی خوب بود

  • لیا گفت:

   سلام انشاءالله که موفق بشین . میشه بگین چجور بود جزئیاتشو بگین .
   مرسی

   • کنکوری گفت:

    سلام.به مقالات اهمیت زیادی میدادن.زبان میخواستن که مباحث بازاریابی را به انگلیسی توضیح بدید.مثلا هم به فارسی و هم به انگلیسی خواستن تفاوت بازاریابی و مدیریت بازاریابی را بگم.متن هم دادن ترجمه کردم.از پایان نامه پرسیدن براشون خیلی مهمه که در مجلات علمی پژوهشی داخلی مقاله داشته باشی.

    • امیر گفت:

     سلام امیدوارم که سربلند بشین
     زمانش چقدر طول کشید وبعدش مقالات اصلشو میخان یا کپی و ایا مقالات فقط گواهی پذیرش میخان یا پرینت کل مقاله رو .
     مرسی ممنون

     • کنکوری گفت:

      برای من یکم بیشتر از نیم ساعت طول کشید.اگه علمی پژوهشی داخلیه حتما اصلش ببرید چون بیشتر جلب توجه میکنه.ولی اگه خارجیه صفحه ای که اسم مجله به عنوان ای اس ای تو سایت تامسون ثبت شده رو پرینت بگیرید با پرینت پذیرش و چاپ اصل مقاله ارائه بدید.چون کامپیوتر و اینترنت نزاشتن که چک کنن و اگه صفحه اثبات ای اس ای نداشته باشی میگن این از کجا معلوم ای اس ایه و نمره نمیدن.

    • بهناز گفت:

     اساتيد مصاحبه كننده كدوم اساتيد بودند؟؟

 14. امید گفت:

  جام ملتهای اروپا هم تموم شد جواب تکمیل ظرفیت دکتری 94 نیومد.این حدودا آخر تیر ماه یعنی دقیقا کي

 15. حلما گفت:

  سلام دوستان.میشه بفرمایید که چه طور میشه از راه اهن به مجتمع نیایش که واقع در خیابان اشرفی اصفهانی. بالاتر از میدان پونک. بلوار امام حسن هست رسید؟؟؟

  • الهه...اموزش زبان گفت:

   من هم این مسیر رو باید برم…اونجور که توضیح دادن از راه اهن با تاکسی های صادقیه باید بریم تا میدون صادقیه و ازونجا هم با تاکسی یا اتوبوس تا پونک…
   مترو هم باید دوتا خط عوض کنید…البته از راه اهن باید با تاکسی ی کورس تا ایستگاه مترو برید…

 16. احمد گفت:

  همه چیز باید بدونید فقط به زبان یا …اکتفا نکنید.

 17. احمد گفت:

  سلام من امروز رشته مشاوره مصاحبه داشتم شفیع ابادی و زارع برای هم جک میگفتن ومیخندیدن اصلا به من توجه نمیکردن بیشتر سوالات ازکتابای خودشان بود وبه رزومه هم کاری نداشتن موندم چطور میخوان نمره بدن.

 18. m.aمدیریت آموزشی گفت:

  سلام .دوستان مدیریت آموزشی اگر کسی مصاحبه رفته ، درمورد شرایط وموارد مطرح شده راهنمایی بفرمایند .سپاس فراوان

 19. بچه هاى روانشناسى لطفاً اونايي كه مصاحبه رفتند تجربياتشون رو بزارند،
  لطفاً بگيد اساتيد چه كسايي بودند؟چه سوالاتى پرسيدند و اينكه چند نفر واسه مصاحبه تو اون تايم حضور داشتند؟ زبان چيا پرسيدند؟من ٢٣ ٨ صبح مصاحبه دارم، خيلى استرس دارم

 20. عمران-سازه گفت:

  متشکرم از راهنماییتون phd سازه

 21. آناهیتا گفت:

  سلام. دوستان کسی از نتیجه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد تهران خبری دارد .

 22. سمانه گفت:

  معرفی به زبان انگلیسی رو میخوام لطفا.

 23. Phdسازه گفت:

  برای عمران سازه
  قبل از رفتن داخل اطاق مصاحبه باید اسمتون رو در فرم خود دانشگاه ازاد امضا و اثر انگشت بزنید.بعد مدارکتون رو قبلا اماده کنید چون از وقتی که اسمتون رو صدا زدن فقط حدود یه ربع وقت دارید تا اینده خودتون رو ورق بزنید !
  روز مصاحبه ما دو گروه بودن که هر کدوم در یک اطاق مصاحبه می گرفتن.من هیچ کدوم از استادها رو نشناختم.همه جوون بودن و شاید سن دو تاشون از بیشتر بچه ها که برا مصاحبه اومده بودن کمتر بود.
  مدارکتون رو خیلی گذرا نگاه می کنن.به طوری که ادم کمی حس می کنه که دارن با تمسخر نگاه می کنن.اگر مدرک فوق العاده یا مقاله عالی دارین خودتون باید بهشون بگید.تاکید کنید که فلان چیز رو ببینید تا به سادگی از کنار زحمات شما نگزرن.
  در قسمت زبان از ما می پرسیدن که در چه حده زبانت.اینجا واقعیت رو بگید.چون دروغ گفتن چند دیقه بعد معلوم خواهد شد!!
  من چون سابقه تدریس داشتم برای زبان هم گفتم خوبه زبانم بهم گفتن که تحلیل تیر استاتیکی رو برامون به انگلیسی درس بده.منم شروع کردم پیدا کردن عکس العمل و لنگر گیری که همینجا گفتن کافیه.بیشتر وقت جلسه مصاحبه به صحبت در مورد پایان نامه گذشت که چی هست؟هدفت چی بوده؟روشهای ازمایش چی بودن؟با چی کالیبره شده نتایج؟و اینجور چیزها
  به اراستگی و صحبت متین و با ابهت هم دقت کنید که خیلی روی نظر استادها تاثیر مثبت داره.
  و کلا اینکه درسته شاید سرنوشت ادم تو اون یه ربع ورق می خوره ولی تو تمام دقایق سعی کنید ارام باشید و به این فکر کنید که حتی اگر دکتری نباشه هم می شه زندگی کرد…این فکر بهتون ارامش می ده تو جلسه
  ایشالا براتون نفید باشه و موفق باشید دوست عزیز
  شاید یه چیزهایی از ذهنم پاک شده که به دلیل اینه که چند روزی از مصاحبه من گذشته دوست عزیز

 24. الهه گفت:

  نتیجه تکمیل طرفیت 94 هم مهم است حداقل برای داوطلبینی که از آخر سال 93 تا کنون به انتظار نشسته اند . لطفا اعلام کنید

 25. حلما گفت:

  سلام دوستان.میشه راهنمایی کنین که چه طور میشه از راه اهن به مجتمع نیایش که واقع در خیابان اشرفی اصفهانی. بالاتر از میدان پونک. بلوار امام حسن هست رسید؟؟؟

 26. امیدوارم قبول بشم…امکان داره مصاحبه تو برخی رشته ها اصلا تاثیری نداشته باشه؟ دوستی به من میگفت مدیریت آموزشی کم متقاضی بوده.

  • @@@ مدیریت آموزشی گفت:

   بشنو و باور نکن ,دوست عزیز ,امروز صبح ۸۰ نفر مصاحبه داشتن )(یکی از دوستان امروز مصاحبه داشته بیان کرد ),بعداظهرش هم همین حدود ها ,امروز روز اول بوده ,تعداد رادر روزها که تا سی و یک تیر ماه ادامه داره ضرب کن , بالای ۷۰۰تا ۱۰۰۰نفر برای با ازمون و بدون ازمون و پژوهش محور مجاز شدن .

 27. عمران-سازه گفت:

  Phd سازه میشه لطفا راجع به جزییات روز مصاحبه اطلاع رسانی کنید

 28. با سلام
  بنده لیسانس و فوق لیسانسم مهندسی صنایع از آزاد کردج و خوارزمی کرج هستش. مدیریت آموزشی مجاز به مصاحبه شدم. سه ترجمه و تحقیق در زمینه این رشته انجام دادم. مدرک زبان تافل 53 دارم. معدل ارشدم 17.5 هست. زبان خوندنم و ترجمم خوب هست. بنظرتون شانسم زیاده؟

  • Phdسازه گفت:

   ایشالا موفق باشید دوست عزیز
   شانس پذیرش در جلسه مصاحبه به عوامل واقعا بی شماری بستگی داره که البته یک قسمتی از اونها مقاله و مدرک زبان هست.که البته در خیلی مصاحبه ها حتی مدرک زبان رو زیاد جدی هم نمی گیرن.بودند کسانی که رزومه نداشتن و قبول شدن و همچنین بودن کسانی که رزومه زیاد داشتن و قبول نشدن.
   پس فقط با امیدواری به جلسه مصاحبه تشریف ببرید و دعا کنید که ایشالا قبول بشید

  • @@@ مدیریت آموزشی گفت:

   موفق باشید ,به نظر من همه شانس داریم که داریم میریم برای مصاحبه ,اما اون روز چه اتفاقایی در پیش هست ,نمی دونم ,ارزوی موفقیت برای همه دوستان

 29. حسابداری شمال گفت:

  سلام و خسته نباشید دکترای عزیز
  آیا ممکنه بدون مراجعه به دانشگاه محل تحصیل بتونیم ریز نمرات رو از اینترنت بگیریم.

  • رر گفت:

   سلام من ریز نمرات رو خودم گرفتم. ریز نمرات هر ترم رو که جداگانه بود روی ورد ذخیره کردم.در مصاحبه هم ایرادی نگرفتن

  • Phdسازه گفت:

   از سیستم گلستان می تونید بگیرید
   البته ریزنمراتی که مد نظر در مصاحبه هست اونیه که باید مهر آموزش دانشگاه رو داشته باشه.ولی معمولا در مصاحبه ها انقدر زمان کمه و همه چی سریع و با عجله برگزار می شه که کسی یاد مهر اموزش لیست ریز نمرات نمی افته معمولا…مگر اینکه شما دیگه خیلی ادم کم شانسی باشین 🙂

   • حسابداری شمال گفت:

    راستی گلستان مربوط به پیام نوره؟

    • Phdسازه گفت:

     نه عزیزم
     سیستم گلستان یکی از نرم افزارهای اموزشی کشور هست که عده زیادی از دانشگاهها عملیات اموزشی دانشجوها رو با اون انجام می دن.از جمله دانشگاه پیام نور هم از سیستم اموزشی گلستان استفاده می کنه

 30. فیزیک گفت:

  شب منظورم ساعت هفت
  و یه سوال دیگه
  لازم نیس فرمی پر کنیم قبل لز رفتن؟ همینطور بریم تهران و در جلسه حاضر شیم؟

 31. فیزیک گفت:

  بسیار ممنونم

  براى من تاریخ مصاحبه رو 25تیر جمعه زدن
  جمعه ها هم مصاحبه برقراره؟ و اینکه ساعت 1:30زدن
  به نظرتون چند ساعت ممکنه تاخیر باشه و میتونم شب بلیط برگشت بگیرم؟

  • بیتا گفت:

   دوست عزیز روز مصاحبه پژوهش محور من هم جمعه اس.حتما دانشگاه بازه که تاریخ زدن.

  • Phdسازه گفت:

   بستگی به تعداد کسایی که در شیفت شما دعوت شدن داره.اگر تعداد زیاد باشه و اساتید سخت گیری کنن تو ترافیک عصرگاهی تهران رسیدنتون به فرودگاه البته اگه پرواز داشته باشین کمی سخت خواهد بود.به نظرم ریسک نکنید
   البته گروههایی هم بودن که مصاحبه سریع تموم شده و حوالی ساعت 4 قضیه رو هم اوردن و ملت رفتن خونه هاشون

  • روانشناس گفت:

   زمان مصاحبه تا ساعت ٥ بعداز ظهره شما حالا ببين كي ميتوني بليط برگشت بگيري .

 32. مهرااااانه گفت:

  فوق العاده ست
  ممنون از تمامی دست اندرکاران این مجموعه 🙂

 33. سرو سیستانی گفت:

  سلام
  دوستان از ذخیره های بابلسر یعنی دانشگاه مازندران خبری دارین؟

 34. سوگلی گفت:

  خیلی ممنون از PHDTEST عزیـــــــــز 🙂

 35. کاظم گفت:

  وای ممنون
  مثل همیشه عالی بودی پی اچ دی تست