مدرسان شریف کنفرانس علمی بین المللی چالش های علوم اجتماعی و تجارت کتاب مصاحبه دکتری کارگاه استعداد تحصیلی دکتری 97 وکیلی نیکفال

انتشار اطلاعیه پذیرش بدون آزمون دکتری ۹۶ دانشگاه صنعتی شیراز

دانشگاه صنعتی شیراز از میان داوطلبان ممتاز دانشگاه‌های معتبر کشور برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشجوی دکتری بدون آزمون می‌پذیرد.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه صنعتی شیراز در جهت اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری به شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸/۴/۹۳ و اصلاحیه های شماره ۲۳۷۲۰۰/۲۱ مورخ ۱۶/۴/۹۳ و شماره ۹۶۴۷۴/۲۱ مورخ ۲۴/۰۵/۹۴وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه صنعتی شیراز از بین داوطلبین ممتاز کارشناسی خود و سایر دانشگاه های معتبر بر طبق موارد مندرج در این اطلاعیه پس از بررسی مدارک علمی – پژوهشی و انجام مصاحبه، تعدادی از واجدین شرایط را جهت دوره های دکتری (PH.D) برای رشته گرایش‌های زیر پذیرش می نماید.

لازم است متقاضیان تا روز دوشنبه ۹۶/۳/۲۹ تمام مدارک لازم به جز توصیه نامه محرمانه از استاد را باید اسکن کرده و در یک فایل rar یا zip همراه با نام ونام خانوادگی متقاضی بصورت لاتین در محل هائی که به تفکیک رشته و گرایش در نظر گرفته شده است، بارگذاری نمایند. لازم به ذکر است که هر رشته و گرایش مدارک خود را می بایست در همان محلی که بصورت جداگانه آن ایجاد شده است بارگذاری نمود و در صورت رخداد هرگونه اشتباه،
مسئولیت آن به عهده خود متقاضی است.
تذکر: پس از این تاریخ سیستم غیر فعال و این مدت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

دریافت فایل فراخوان دکتری بدون آزمون ۱۳۹۶ دانشگاه صنعتی شیراز

همچنین، آن دسته از متقاضیان دکتری بدون آزمون که مدارک خود رابه صورت اینترنتی در تاریخ ۹۶/۰۳/۲۲ از ساعت ۱۲ لغایت ۱۴ بارگذاری نموده اند لازم است به دلیل عدم دریافت فایلهای ارسالی در این بازه زمانی مجددا دراین خصوص اقدام نمایند.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۹)

 1. نسيم گفت:

  ٢٨ خرداد هم گذشت و هنوز انتظار ادامه دارد…

 2. Maryam گفت:

  سلام دوستان.نتایج دکتری دانشگاه ازاد اعلام شده یا خیر؟واقعا سر درگم شدم

 3. محمدرضا گفت:

  میگن سه برابر ظرفیت کل دعوت به مصاحبه میشن.یعنی ظرفیت کل ۵ نفره و پانزده نفر دعوت میشن

 4. محمدرضا گفت:

  سلام وقت بخیر.بنده دانشگاه مقطع کاردانی و کارشناسی ام ازاد بوده و ارشد هم ازاد بود.معدل کاردانی ۱۷٫۸۰ و کارشناسی ۱۵ و ارشد ۱۷٫۲۵ بدون نمره پایان نامه.و یک مقاله داخلی کنفرانسی دارم.مدرک زبان و مقاله isi ندارم.رشته تحصیلی ام برق قدرت هست.ایا کسی میدونه که بنده پذیرش بدون ازمون دکتری دانشگاه صنعتی میشم؟

 5. ; l گفت:

  کسی در مورد اینکه معدل کارشناسی ارشد پایین تر از اون مقدار مورد نظر که اعلام کرده باشه . میتونه در مصاحبه شرکت کنه یا نه ؟

 6. که م گفت:

  ببخشید چند نفر در رشته برق قدرت پردیس صنعتی شیراز دعوت به مصاحبه شده اند

 7. برق قدرت گفت:

  سلام. کسی تجربه ای مصاحبه گروه برق صنعتی شیراز داره؟

درج نظر