مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

اعلام نتایج دکتری بدون آزمون ۹۶ دانشگاه اراک

نتایج پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان مقطع دکتری تخصصی سال ۱۳۹۶ دانشگاه اراک منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام این دانشگاه، نتایج پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری به شرح زیر است:

 • آقای امین صیدی پور مهندسی شیمی
 • آقای سجاد اسفندیاری مهندسی کامپیوتر
 • خانم پریسا کوگانی زبان انگلیسی(مشروط به انصراف از دانشگاه شهید چمران اهواز)
 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری
 1. سیدحسین گفت:

  با سلام به دوستان. بنده با رتبه ۳۱ خبر دار شدم که نمره مصاحبه دانشگاه علامه طباطبایی آوردم. آیا با توجه به رتبه ام احتمال قبولی دارم؟
  ضمنا خبر موثق دارم که رتبه ۱ رشته ما نمره مصاحبه علامه رو نیاورده.
  ممنون که منو از نگرانی خارج کنید.

 2. رسول... گفت:

  دوست من رسول کامپیوتر من منکر زحمات خیلی از دوستان نیستم اما اینکه بروی مصاحبه نام و نام خانوادگی ات را به عربی بپرسن و دانشجوی ترم آخر باشی و نمره پایان نامه بهت ندهند و،،،،،،ضمنا اگر معیارها درست بود این وضع آموزش در این رشته نبود اکثر دانشگاهها دانشجوی استعداد برتر نگرفته اند در این رشته بجز سمنان و حکیم سبزواری

 3. رسول گفت:

  روند گزینش در استعداد برتر به شکلی است که افرادی را می خواهند که خود اساتید در هنگام آموزش چنین دانشجویانی را تربیت نکرده اند از بی نهایت مطالب عربی سوالی می پرسند که اگر بلد نبودی تمام مهارت و استعداد شما به زیر سوال می‌رود علت هم نبود معیار است شرط مقاله که این روزها در دنیا منسوخ شده الزامی است در حالی که در میدان انقلاب مقاله می فروشند دانشگاه ارائه مقاله را معیار برتر بودن می داند و من قربانی این بی عدالتی هستم

  • رسول-کامپیوتر گفت:

   خب شمام برو میدان انقلاب مقاله بخر. سعی کنیم زحمات دیگران رو ناچیز جلوه ندیم. من برای همین دوتا مقاله isi کلی خون دل خوردم تا چاپ شد. در ضمن در همه جای دنیا مقاله isi از معیارهای اصلی پذیرش در مقطع دکتری هست.

   • سعید ح پ گفت:

    سلام بر آقا رسول کامپیوتر خسته نباشید واقعا، تو این چند مدت خیلی صبورانه به سواا های بچه ها خبر دادین، دمتون گرم، انشاالله خبر قبولیتون و همه بچه ها رو زودتر ببینیم تو همین سایت، امیدوارم بچه هایی هم قبول نشدن به لطف خدا در. سال جاری و آینده به بهترین نتایج برسن.
    ممنون از سایت phd test

 4. ن گفت:

  روند مصاحبه ی استعداد درخشان رو کسی اطلاع داره؟
  اسامی ای که بعد از مصاحبه به دانشگاه داده میشه مستقیم اعلام میشه؟ یا بعد از مصاحبه آموزش می تونه نمره ها و افراد رو جابه جا کنه؟

 5. مهسا گفت:

  لطفا بدون آزمون یاسوج رو اعلام کنید

 6. Gfd گفت:

  سلام اقای رسول میدونم قلبتون پر از اندوه ودرد هست ولی بخداوحکمتش توکل کنین که به این بندگان خدا هیچ امیدی نبوده ونیست.انشاله خیر بهتری براتون درپیش باشه به داشته هاتون فکر کنین که نعمت هست ونداشته ها حکمت.

 7. رسول گفت:

  بعد از بیست سال ترک تحصیل بخاطر علاقه به زبان عربی در استان آذربایجان غربی بعلت نبود دانشگاه دولتی به ناچار در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل شدم و علیرغم تمام مشکلات در هفت ترم لیسانس گرفتم و برای ادامه تحصیل در دانشگاه مدنی آذربایجان پذیرفته و جز نفرات برتر شدم در دانشگاه اراک جز معرفی خود و آزمون کتبی که به مناسبترین شکل پاسخگو بودن مرا نپذیرفتن کاش سوال علنی می پرسیدند

 8. من گفت:

  از کجا فهمیدن که خانم پریسا کوگانی در دانشگاه چمران هم پذیرفته شده است؟