معرفی آزمون دکتری مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید دانشگاه آزاد اسلامی

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

در این صفحه تلاش می کنیم مطالب و موارد مهم در آزمون دکتری مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید دانشگاه ازاد اسلامی را بیان نماییم.

1-     عناوین و ضرایب دروس امتحانی :

در آزمون دکتری آزاد رشته مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید از عنوان ها و مطالب زیر سوال طرح می گردد و ضریب هر درس به شرح زیر است :

ردیف

عنوان درس

ضریب

1

                                    آمار و احتمال

1

2

تحقیق در عملیات 2

3

3

اقتصاد مهندسی پیشرفته

3

4

طراحی سیستمهای صنعتی

3

5

برنامه ریزی تولید و کنترل موجودیها

3

6

زبان تخصصی انگلیسی

2

2-     دانشگاه های پذیرنده دکتری آزاد مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید :

از بین واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد های زیر داری دکتری مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید می باشند:

1-      دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات

البته ظرفیت دقیق پذیرش در هر یک از دانشگاه ها به طور دقیق اعلام نشده است.

3-    رشته های مجاز به شرکت در ازمون دکتری مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید دانشگاه آزاد اسلامی :

بر اساس مندرجات دفترچه آزمون دکتری 1391 دانشگاه آزاد ( صفحه 4 ) هر داوطلب می تواند با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود در دوره دکتری تخصصی با آزمون مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید ثبت نام نماید و هماهنگی رشته کارشناسی ارشد با رشته مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید الزامی نیست.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل دفترچه ثبت نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را از بخش دانلود های سایت دریافت نمایند.

همچنین با عضویت در خبرنامه وب سایت تخصصی پی اچ دی تست می توانید اخبار مربوط به زمان ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون ، زمان اعلام نتایج ، آخرین تغییرات در آزمون دکتری مهندسی صنایع – برنامه ریزی و مدیریت تولید و سایر اخبار مهم در زمینه کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی را به صورت هفتگی دریافت نمایید.

اینستاگرام آزمون دکتری