امکان انتخاب محل‌های جدید برای داوطلبان دکتری تا پایان امروز یکشنبه مورخ 93/6/23 ادامه دارد و آنها می‌توانند بیست محل دانشگاهی را انتخاب و در سایت ثبت نام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش خبرگزاری آنا، علوی فاضل درخصوص اینکه چه کسانی واجد شرایط انتخاب محل‌های جدید هستند، گفت: همه داوطلبانی که در جلسه مصاحبه حضور داشتند می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

وی در مورد شرایط شرکت داوطلبان بدون آزمون گفت: برای کلیه داوطلبان بدون آزمون که در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند و حائز شرایط این دوره هستند، امکان انتخاب رشته در این مرحله وجود دارد.

لازم به ذکر است که نحوه ارزشیابی کلیه داوطلبان با آزمون براساس نمره کل بعد از مصاحبه و برای داوطلبان دوره بدون آزمون مجموع امتیازات حاصل از معدل پایان نامه و مصاحبه علمی درنظر گرفته می شود.

علوی در مورد اعضای هیئت علمی گفت: همه اعضای هیئت علمی ای که حائز شرایط هستند و در دور دوم کارنامه آنها در سیستم وجود دارد، می توانند در این مرحله شرکت کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: امکان انتخاب محل های جدید تا پایان روز یکشنبه مورخ 93/6/23  ادامه خواهد داشت. علوی فاضل در مورد زمان اعلام نتایج این مرحله گفت: نتایج در روز چهارشنبه مورخ 93/6/26 اعلام خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری