شرایط  جدید پذیرش دانشجوی مقطع دکتری تخصصی رشته مدرسی معارف اسلامی در سال 1396 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش مبنی بر تغییرات جداول رشته های آزمون دکتری سال تحصیلی 97 – 96، شرایط جدید پذیرش رشته امتحانی مدرسی معارف اسلامی (کد 2180) به شرح زیر است:

الف) دارا بودن یکی از مدارک زیر:
1) دانشنامه کارشناسی ارشد رشته مدرسی معارف اسلامی.
2) مدرک سطح سه حوزه علمیه.
3) گواهی خبرگان بدون مدرک (مرتبه مربی) مورد تأیید مراجع ذی‌صلاح.
4) مربیان رسمی گروه معارف اسلامی (اعضای هیأت علمی گروه معارف اسلامی در مرتبه مربی) با تأیید معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان .
5) حوزویان دارای گواهی اتمام کفایتین همراه با مدرک کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همخوان با گرایش‌های پنج‌گانه دروس معارف اسلامی به تشخیص گروه آموزشی مربوطه.
ب) دارا بودن شرط سنی (حداکثر سن 40 سال):
تبصره 1: شرط سنی چهل سال در زمان ثبت‌نام، ملاک عمل می‌باشد (متولدین 1355/9/16 به بعد).
تبصره 2: داوطلبانی که به عضویت هیأت علمی گروه معارف با تأیید معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی درآمده‌اند، از شرایط بند «ب» معاف می‌باشند.
تبصره 3: اساتید حق‌التدریس گروه‌های معارف اسلامی به شرط داشتن مجوز تدریس از معاونت امور اساتید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ( مشروط بر اینکه در 2 ترم گذشته تدریس داشته باشد) از داشتن این شرط مستثنی می‌باشند.
تذکر مهم:داوطلبانی که در این رشته مجاز به انتخاب رشته‌ شوند لازم است نسبت به تکمیل فرم مشخصات فردی در سایت: www.Asatid.org و ارسال مدارک درخواستی به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اقدام نمایند. بدیهی است عدم ثبت‌نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌گردد.

 

اینستاگرام آزمون دکتری