//انتشار منابع آزمون کتبی مرحله دوم دکتری 97 پژوهشگاه علوم انسانی

مدرسان شریف

انتشار منابع آزمون کتبی مرحله دوم دکتری 97 پژوهشگاه علوم انسانی

منابع آزمون مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1397 رشته فلسفه علم و فناوری پژوهشگاه علوم انسانی منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام گروه فلسفه علم و فناوری پژوهشگاه علوم انسانی، آزمون مصاحبه دکتری فلسفه علم و فناوری پژوهشگاه علوم انسانی و فرهنگی در دو قسمت کتبی و شفاهی، پس از اعلام نتایج آزمون دکتری سازمان سنجش کشور، برگزار می شود. زمان آزمون و مدارک مورد نیاز متعاقبًا اعلام می شود.

منابع آزمون کتبی به شرح زیر است:

انتشار منابع آزمون کتبی مرحله دوم دکتری 97 پژوهشگاه علوم انسانی
به این مطلب امتیاز دهید.
۱۳۹۷-۱-۲۶ ۲۱:۳۳:۰۹ +۰۴:۳۰۲۷ فروردین, ۱۳۹۷|دکتری سراسری|۳ نظرات

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar
تولیمو طلب
تولیمو طلب

متاسفانه در این اوقات، اونقدر فکر داوطلبان مشغول نتیجه اولیه هست و اونقدر هم تا مدتها مشغول مراحل متعدد بعدی خواهد بود که بعیده توجهی ولو کوچیک به خطرات و مهالک اصلی این طریق طولانی پروسه ازمون دکتری بشه. من الان بیشتر از یکماه میشه در انواع کامنتها سعی میکنم ابعاد مختلف این خطراتو برای دوستان توضیح بدم. در واقع این ابعاد از اول برای خود من هم نامعلوم بودن و فقط به تدریج داره عمق و ابعادش هویدا میشه. و یکی از وجوه عینی این خطراتو میشه در همین اگهی ازمون کتبی خاص این دانشگاه ملاحظه کرد. ایین نامه… ادامه نظر»

تولیمو طلب
تولیمو طلب

یه تناقض عمومی دیگه هم در این نوع ازمونهای کتبی دانشگاهها و منابع اونها مشاهده میشه: منابعی که در این ازمونها معرفی میشن، عمدتا همون منابعی هستند که در طول دوره اموزشی دوره دکتری، باید به دانشجو اموزش داده بشن. بنابراین داوطلب ورود به این دوره های دکتری، باید قبل از ورود به دوره اموزشی، چیزهایی رو که قراره در دوره اموزشی بهش یاد بدن، از قبل یاد گرفته باشه. به عبارت دیگه، دانشگاه، دانشجو جذب میکنه تا بعدا بهش چیزهایی رو که بلده، دوباره یاد بده و لذا اساتیدی که این موادو تدریس میکنن، فقط قراره وقت دانشجو رو… ادامه نظر»

تولیمو طلب
تولیمو طلب

دوستان همچنان تا مدتها مشغول نتایج اولیه خواهند بود و به موارد اصلی بی تفاوت.‌ در این کامنت یه استراتژی خیلی مهم و در عین حال ساده معرفی میکنم و امیدوارم قانع بشن که برای جلوگیری از سقوط به مهالک مرحله مصاحبه، چاره ای بهتر از این نخواهد داشت. راه درست و منطقی مقابله با ازمون های غیر منطقی و زاید کتبی مرحله مصاحبه، مثلا شبیه به همینی که در مورد دانشگاه ذکر کننده منابع ازمون کتبی در اطلاعیه بالا اومده، اینه که دوستانی که به مصاحبه این جور جاها میرن، کاملا مسالت امیز، زیر بار ازمون کتبی دانشگاه نرن،… ادامه نظر»