ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ (کد 2129)

/, علوم قرآن و حدیث/ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ (کد 2129)

مدرسان شریف

ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ (کد 2129)

مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 97، در رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

1) ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪیث

2) علوم و ﻣﻌﺎرف ﻧﻬﺞاﻟﺒﻼغه

3) ﺗﻔﺴﻴﺮ ﺗﻄﺒﻴﻘﻲ

 

داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ در دانشگاه‌های سراسری

دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری اعلام می‌شود.

جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ ارائه شده است:

ظرفیت کنکور دکتری 97 - 98 رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ

ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ

قابل توجه است که دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ را اعلام می‌کند و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شود که فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری 97 دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

ظرفیت دکتری 97 - 98 رشته ﻋﻠﻮم ﻗﺮآن و ﺣﺪﻳﺚ دانشگاه آزاد

۱۳۹۷-۷-۸ ۲۳:۱۷:۳۱ +۰۳:۳۰۱ فروردین, ۱۳۹۷|ظرفیت دانشگاه ها, علوم قرآن و حدیث|بدون ديدگاه

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
avatar