داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی لازم است نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه مصاحبه دکتری به ازای هر رشته/گرایش اقدام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

جزئیات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی تست، در سال 98، مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که موفق به دعوت به مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی شده بودند، به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.

هزینه مصاحبه دکتری آزاد ۹۹

لذا آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند رشته/گرایش در واحدهای دانشگاهی در سطح کشور حد نصاب نمره شرکت در مصاحبه این دوره را کسب نموده بودند، لازم بود برای هر رشته/گرایش تنها در یک مرحله مصاحبه که در تهران برگزار می شد شرکت نمایند.

نمره کسب شده توسط داوطلب در مصاحبه یک رشته/گرایش به منظور ارزیابی وی در کلیه واحدهای دانشگاهی انتخابی آن رشته/گرایش که حد نصاب نمره علمی را کسب نموده بود، لحاظ می شد.

هزینه مصاحبه دکتری 99 دانشگاه آزاد

داوطلبان به منظور ثبت نام برای شرکت در مصاحبه موظف هستند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org به ازای هر رشته/گرایش مجاز به منظور حضور در جلسه مصاحبه، مبلغ مدنظر دانشگاه را پرداخت و ثبت نام نمایند.

داوطلبان پس از ثبت نام لازم است از بخش گزارش وضعیت، رسید ثبت نام و پرداخت هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را دریافت و آن را تا زمان شرکت در جلسه مصاحبه نگهداری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص هزینه مصاحبه دکتری 99 دانشگاه سراسری کلیک کنید.

مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری آزاد

در سال 98، ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 29 خرداد ماه ادامه داشت. داوطلبان لازم بود نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کرده تا امادگی خود را جهت حضور در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمایند.

نکته مهم: عدم ثبت نام در سامانه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد به منزله انصراف بود. 

اما در سال 99، با توجه به این که زمان آزمون دکتری 99 تغییر کرده است، زمان مصاحبه دکترا ازاد نیز قطعا تغییراتی خواهد داشت.

آیا برای شرکت در مصاحبه هر واحد دانشگاه ازاد لازم است یک هزینه مجزا پرداخت شود؟

در صورتی که مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در سال جاری همانند سال گذشته باشد، داوطلبان برای حضور در مصاحبه کلیه واحدهای دانشگاهی برای یک رشته/گرایش کافی است یک هزینه مصاحبه پرداخت نمایند.

هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چگونه پرداخت می شود؟

هزینه شرکت در مصاحبه دکترا دانشگاه آزاد اسلامی به صورت انلاین از طریق سامانه این دانشگاه پرداخت می شود.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد کی است؟

کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به زمان مصاحبه دکتری آزاد در صفحه زمان مصاحبه دکتری 99 دانشگاه آزاد درج خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری