داوطلبان شرکت در مصاحبه دکتری ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی لازم است نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه مصاحبه دکتری به ازای هر رشته/گرایش اقدام کنند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است:

به اطلاع کلیه داوطلبانی که موفق به مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی شده اند می­ رساند، در سال جاری کلیه مصاحبه های دوره دکتری تخصصی به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

هزینه مصاحبه دکتری آزاد ۹۸

لذا آن دسته از داوطلبانی که در یک یا چند رشته/گرایش در واحدهای دانشگاهی در سطح کشور حد نصاب نمره شرکت در مصاحبه این دوره را کسب نموده اند لازم است برای هر رشته/گرایش تنها در یک مرحله مصاحبه که در تهران برگزار می شود شرکت نمایند. بدیهی است نمره کسب شده توسط داوطلب در مصاحبه یک رشته/گرایش به منظور ارزیابی وی در کلیه واحدهای دانشگاهی انتخابی آن رشته/گرایش که حد نصاب نمره علمی را کسب نموده ­اند، لحاظ خواهد شد.

هزینه مصاحبه دکتری 98 دانشگاه آزاد

داوطلبان به منظور ثبت نام برای شرکت در مصاحبه موظفند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org به ازای هر رشته/گرایش مجاز به منظور حضور در جلسه مصاحبه ، مبلغ 920000 ریال پرداخت و ثبت نام نمایند.

داوطلبان پس از ثبت نام لازم است از بخش گزارش وضعیت ، رسید ثبت نام و پرداخت وجه مصاحبه را دریافت و آن را تا زمان شرکت در جلسه مصاحبه نگهداری نمایند.

مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه تا ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 29 خرداد ماه ادامه خواهد داشت و عدم ثبت نام در سامانه به منزله انصراف خواهد بود . زمان مصاحبه دکتری آزاد 98 و نحوه شرکت داوطلبان در مصاحبه، متعاقباً اعلام خواهد شد.

اینستاگرام آزمون دکتری