جزئیات ثبت نام الکترونیکی مرحله مصاحبه علمی آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۳۹۹ دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، مرحله اول مربوط به سنجش علمی پذیرش دکتری 99 دانشگاه خواجه نصیر بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام گرفته و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان و دعوت به مصاحبه است که توسط دانشگاه­ های پذیرنده دانشجو صورت می ‌گیرد.

در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان گرامی می­رساند:

حدنصاب نمره تراز دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت احراز حدنصاب­ های تعیین شده برای معرفی به این دانشگاه، می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه به نشانی http://golestan.kntu.ac.ir از ساعت ۸ صبح روز چهار شنبه مورخ ۲۶ شهریور ماه لغایت پایان روز شنبه مورخ ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۹ نسبت به ثبت‌ نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز به منظور بررسی اولیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی توسط گروه ­های آموزشی دانشکده اقدام نمایند. مصاحبه دکتری خواجه نصیر

بدیهی است داوطلبانی برای مصاحبه علمی در هر کدرشته محل دعوت شده­ اند که نمره کل مندرج در کارنامه آزمون نیمه­ متمرکز دکتری سال ۱۳۹۹ آنها در کد رشته امتحانی مربوطه مساوی یا بالاتر از حدنصاب تعیین شده از طرف دانشگاه باشد.

شایان ذکر است حدنصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر ۷۰ درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط ۸۰ درصد حدنصاب تعیین شده برای داوطلبان آزاد خواهد بود.

مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری دانشگاه خواجه نصیر

لازم است داوطلبان قبل از شرکت در جلسه غیرحضوری جهت مصاحبه، ابتدا نسبت به ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز زیر در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) در مهلت تعیین شده اقدام نمایند.

در ارسال مدارک رعایت نکته ذیل الزامی است:

– در تهیه فایل های تصویری مورد نیاز جهت بارگذاری، از اصل مدارک و اسکن رنگی مدارک استفاده شود. (اسکن مدارک بصورت سیاه سفید بررسی نخواهد شد.)

مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در سیستم گلستان:

  • کلیه صفحات شناسنامه
  • کارت ملی
  • عکس ۴×۳
  • تعهد نامه تحویل اصل مدارک (تکمیل و بارگذاری نسخه چاپی الزامی است.)
  • ریزنمرات و مدارک تحصیلی مقاطع تحصیلی (آموزش عالی) قبل (کاردانی، کارشناسی،کارشناسی ارشد)
  • گواهی معدل (برای دانشجویان سال آخرمقطع کارشناسی ارشد)
  •  مدرک زبان آزمون های زبان بین الملل مربوط به دو سال گذشته: TOEFL MSRT, IELTS, TOLIMO
  • کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۹ + کارنامه انتخاب رشته دانشگاه ها
  • حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری/ معرفی نامه صادره از مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان دانشگاه آزاد اسلامی
  • سوابق پژوهشی (صفحه اول و صفحه چکیده پایان نامه، صفحه اول مقالات، اسناد مرتبط با اختراع، اکتشاف و …)

تبصره ۱- آن‌دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- دانشجویان سال آخر که در مقاطع کارشناسی ­ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل خواهند شد، می­ بایست برابر ضوابط و دستورالعمل های ابلاغ شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور، مدارک لازم را تهیه و بارگذاری نمایند.

* پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام و بررسی مدارک برابر مصوبه هیات امنا دانشگاه (۸۰۰/۰۰۰ ریال معادل هشتاد هزار تومان) در سیستم جامع آموزشی دانشگاه. (هزینه پرداخت شده برای ثبت نام الکترونیکی، بررسی مدارک و برگزاری مصاحبه بوده و به هیچ عنوان مسترد نمی­ شود.)

شرایط پذیرش دکتری 99 دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

دانشگاه از طریق بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان و امتیاز کسب شده در آزمون سازمان سنجش آموزش کشور و مصاحبه علمی (ارزیابی تخصصی) اقدام به پذیرش دانشجو خواهد نمود.

امتیاز کل داوطلب با احتساب ۵۰ درصد نمره مصاحبه علمی و ۵۰ درصد نمره آزمون کتبی سازمان سنجش آموزش کشور تعیین خواهد شد.

ارائه اصل کلیه مدارک بارگذاری شده مورد نیاز در سیستم گلستان هنگام ثبت نام الکترونیکی، پس از قبولی و عادی شدن شرایط به دانشگاه الزامی است. بدیهی است درصورت مشاهده هر گونه خدشه یا مغایرت تصاویر بارگذاری شده با اصل مدارک، حسب مقررات سازمان سنجش آموزش کشور با دانشجو رفتار خواهد شد. (خدشه یا مغایرت می تواند موجب لغو قبولی دانشجو شود.)

به مدارک ناقص به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ارسال مدارک صرفاً از طریق سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) و در بازه زمانی تعیین شده امکان­ پذیر بوده و به مراجعات حضوری و یا اقدام بعد از موعد مقرر ترتیب اثر داده نخواهد شد.

*** ثبت نام در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (به آدرس: http://golestan.kntu.ac.ir) و بارگذاری مدارک ثبت­ نامی مطابق راهنمای ثبت نام غیرحضوری در بازه زمانی تعیین شده بایستی انجام شود.

جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری 99 دانشگاه خواجه نصیر

* جلسات مصاحبه از تاریخ اول مهر ماه لغایت دهم مهرماه ۱۳۹۹ به شیوه غیر حضوری برگزار خواهند شد. متقاضیان حائز شرایط شرکت در مصاحبه این دانشگاه لازم است پس از مطالعه راهنما نسبت به شرکت در جلسه غیرحضوری مصاحبه اقدام نمایند.

*** عدم شرکت در جلسه مصاحبه در زمان های تعیین شده توسط دانشکده، به منزله انصراف از شرکت در این مرحله از آزمون خواهد بود.

شهریه دکتری دانشگاه خواجه نصیر

شهریه دانشجویان دوره نوبت دوم ورودی سال ۱۳۹۹ در مقطع دکتری، طبق مصوبه هیات امنای دانشگاه مبلغ هشتصدو پنجاه و پنج میلیون ریال (۸۵۵/۰۰۰/۰۰۰) خواهد بود که دانشجو موظف است مطابق دستورالعمل های مالی دانشگاه نسبت به پرداخت آن در بازه های زمانی مشخص اقدام نماید.

 

✔️ مصاحبه دکتری دانشگاه خواجه نصیر کی برگزار می شود؟

برای اطلاع از جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه خواجه نصیر 99 به متن مقاله مراجعه کنید.

✔️ آیا دانشگاه خواجه نصیر به صورت بدون کنکور دانشجوی دکتری می پذیرد؟

فراخوان دکتری بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر 99 ویژه استعدادهای درخشان قبلا اعلام شده است.

✔️ برای شرکت در مصاحبه دکتری چه چیزهایی لازم است بدانیم؟

برای اطلاعات از جزئیات مصاحبه دکتری، مدارک مصاحبه دکتری و سوالات مصاحبه دکتری کلیک کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید سری به صفحات زیر بزنید: