جزئیات برگزاری غیرحضوری مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه محقق اردبیلی اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، شرایط و سایر جزئیات برگزاری مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه محقق اردبیلی به شرح زیر می باشد:

شرایط مصاحبه دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه محقق اردبیلی

– احراز شرایط عمومی و اختصاصی در صفحه دو و سه دفترچه  
 
– ثبت نام و بارگذاری مدارک در سامانه 

مدارک مصاحبه دکتری

۱- تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و کارنامه ریزنمرات.

تبصره- تکمیل فرم ویژه داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور باید تأیید شود) (درصورت فعال نبودن لینک دانلود فرم ها مرورگر خودر را عوض کنید)

۲-​ تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) و کارنامه ریز نمرات

تبصره- آن‌ دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

۳- تصویر شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان

توجه: داوطلبانی که از سهمیه مربی استفاده می کنند، لازم است تصویر گواهی مبنی بر این که عضو هیات علمی «رسمی- قطعی» و یا «رسمی-آزمایشی» تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تایید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد را ارائه نمایند.

۴- فایل فرم شماره یک تکمیل شده و تصویر کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی ذکر شده در فرم شماره ۱ (جهت بررسی و امتیاز دهی (درصورت فعال نبودن لینک دانلود فرم ها مرورگر خودر را عوض کنید) (امضای کارشناس در فرم در زمان بارگزاری فرم لازم نیست)

۵- داوطلبان می‌بایست مبلغ یک میلیون صد هزار ریال ( ۱۱۰۰۰۰۰ ریال) بابت هزینه آزمون تخصصی در زمان ثبت نام و از طریق سامانه پرداخت الکترونیکی دانشگاه در حین ثبت نام پرداخت نمایند (توجه در صورت عدم پرداخت امکان ادامه ثبت نام در سامانه وجود نخواهد داشت)

۶- داوطلبانی که از سهمیه رزمندگان، ایثارگران استفاده می‌کنند، می بایست مدارک مستند به همراه داشته باشند؛ در غیر این صورت سهمیه آزاد محسوب خواهند شد.

۷- داوطلبانی که از سهمیه مربیان (رسمی یا رسمی آزمایشی) استفاده کرده اند، مدارک مستند (کپی حکم کارگزینی و معرفی نامه از دانشگاه محل خدمت با امضاء بالاترین مقام مسئول به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است سهمیه مذکور مختص مربیان شاغل در دانشگاه های سراسری دولتی می باشد.

توجه:

  • پذیرش داوطلبان دوره‌های نوبت دوم مشروط به پرداخت شهریه می باشند.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه محقق اردبیلی ۱۴۰۰

 تمامی مصاحبه ها به صورت الکترونیکی بوده و برنامه زمان بندی مصاحبه  الکترونیکی دانشکده ها در لینک دانشکده ها آمده است:  

دانشکده علوم   دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی   دانشکده فنی و مهندسی
         
دانشکده علوم اجتماعی