جزئیات برگزاری غیرحضوری مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه محقق اردبیلی اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، شرایط و سایر جزئیات برگزاری مرحله مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه محقق اردبیلی به شرح زیر می باشد:

شرایط مصاحبه دکتری ۱۴۰۰ دانشگاه محقق اردبیلی

– احراز شرایط عمومی و اختصاصی در صفحه دو و سه دفترچه  
 
– ثبت نام و بارگذاری مدارک در سامانه 

مدارک مصاحبه دکتری

۱- تصویر مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و کارنامه ریزنمرات.

تبصره- تکمیل فرم ویژه داوطلبانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور باید تأیید شود) (درصورت فعال نبودن لینک دانلود فرم ها مرورگر خودر را عوض کنید)

۲-​ تصویر مدرک کارشناسی (لیسانس) و کارنامه ریز نمرات

تبصره- آن‌ دسته از داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

۳- تصویر شناسنامه و کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان

توجه: داوطلبانی که از سهمیه مربی استفاده می کنند، لازم است تصویر گواهی مبنی بر این که عضو هیات علمی «رسمی- قطعی» و یا «رسمی-آزمایشی» تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تایید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد را ارائه نمایند.

۴- فایل فرم شماره یک تکمیل شده و تصویر کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی ذکر شده در فرم شماره ۱ (جهت بررسی و امتیاز دهی (درصورت فعال نبودن لینک دانلود فرم ها مرورگر خودر را عوض کنید) (امضای کارشناس در فرم در زمان بارگزاری فرم لازم نیست)

۵- داوطلبان می‌بایست مبلغ یک میلیون صد هزار ریال ( ۱۱۰۰۰۰۰ ریال) بابت هزینه آزمون تخصصی در زمان ثبت نام و از طریق سامانه پرداخت الکترونیکی دانشگاه در حین ثبت نام پرداخت نمایند (توجه در صورت عدم پرداخت امکان ادامه ثبت نام در سامانه وجود نخواهد داشت)

۶- داوطلبانی که از سهمیه رزمندگان، ایثارگران استفاده می‌کنند، می بایست مدارک مستند به همراه داشته باشند؛ در غیر این صورت سهمیه آزاد محسوب خواهند شد.

۷- داوطلبانی که از سهمیه مربیان (رسمی یا رسمی آزمایشی) استفاده کرده اند، مدارک مستند (کپی حکم کارگزینی و معرفی نامه از دانشگاه محل خدمت با امضاء بالاترین مقام مسئول به همراه داشته باشند. لازم به ذکر است سهمیه مذکور مختص مربیان شاغل در دانشگاه های سراسری دولتی می باشد.

توجه:

  • پذیرش داوطلبان دوره‌های نوبت دوم مشروط به پرداخت شهریه می باشند.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه محقق اردبیلی ۱۴۰۰

 تمامی مصاحبه ها به صورت الکترونیکی بوده و برنامه زمان بندی مصاحبه  الکترونیکی دانشکده ها در لینک دانشکده ها آمده است:  

دانشکده علوم   دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی   دانشکده فنی و مهندسی
         
دانشکده علوم اجتماعی   دانشـکده علوم تربیتی و روانشناسی   دانشکده علوم انسانی
                                                          
  •  لازم به ذکر است که عدم حضور در سامانه الکترونیکی آزمون مصاحبه در تاریخ های قید شده به منزله انصراف داوطلب تلقی می گردد.

توضیحات:

۱- در مصاحبه مجازی و غیر حضوری داوطلب می بایست از سایت  تحصیلات تکمیلی دانشگاه و یا دانشکده ها وارد لینک آموزش های مجازی شده و فیلم های راهنمای ویژه دانشجویان را مشاهده و طبق راهنمای ارائه شده در فیلم ها نرم افزار های مورد اشاره که در همان سایت، لینک دریافت آنها قرار داده شده را نصب و تمرین های لازم برای ورود به سامانه را انجام دهند و در زمان مصاحبه از لینک های بارگذاری شده در همین سایت وارد اتاق مصاحبه گردند.

۲- داوطلبان می بایست  یک روز قبل از  زمان مصاحبه  الکترونیکی (چه زمان اصلی چه زمان تاخیری) و قبل از اتمام وقت اداری در سامانه  ثبت نام و مدارک خود را بارگذاری نموده باشند. برای مصاحبه مجازی داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که بعد از وقت اداری روز قبل مصاحبه امکان ثبت اسامی آنها در سایت برای اختصاص وقت مصاحبه مقدور نخواهد بود.

۳- داوطلبان عزیز توجه نمایند نام کاربری آنها در Adobe conect به صورت —- و گذر واژه کد ملی —– آن است. 

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه محقق اردبیلی کی است؟

همه جزئیات لازم درخصوص مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه محقق اردبیلی در متن این مطلب آورده شده است.

فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست؟

همه داوطلبانی که تمایل به شرکت در مصاحبه دکترا 1400 سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی دارند، لازم است نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.