مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در بازه زمانی ۱۱ خرداد تا ۱۴ تیر ۱۴۰۰ به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

به گزارش پی اچ دی تست، مطابق اطلاعیه دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی، داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آنها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت احراز حدنصاب­‌های تعیین شده برای معرفی به این دانشگاه، می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشی دانشگاه به نشانی (http://golestan.kntu.ac.ir) از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۳ خرداد ماه لغایت پایان روز پنجشنبه مورخ ۶خرداد ماه ۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز برابر بند ۲ این اطلاعیه به منظور بررسی اولیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی توسط گروه‌های آموزشی دانشکده اقدام نمایند.

بدیهی است داوطلبانی برای مصاحبه علمی در هر کدرشته محل دعوت شده­‌اند که نمره کل مندرج در کارنامه آزمون نیمه­‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ آنها در کد رشته امتحانی مربوطه مساوی یا بالاتر از حدنصاب تعیین شده از طرف دانشگاه باشد. مصاحبه دکتری خواجه نصیر

شایان ذکر است حدنصاب لازم برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگر ۷۰ درصد و برای داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و مربیان حائز شرایط ۸۰ درصد حدنصاب تعیین شده برای داوطلبان آزاد خواهد بود.

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

لازم است داوطلبان قبل از شرکت در جلسه غیرحضوری جهت مصاحبه، ابتدا نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز زیر در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان) در مهلت تعیین شده اقدام نمایند.

در ارسال مدارک رعایت نکته ذیل الزامی است:

– در تهیه فایل‌های تصویری مورد نیاز جهت بارگذاری، از اصل مدارک و اسکن رنگی مدارک استفاده شود. (اسکن مدارک بصورت سیاه و سفید بررسی نخواهد شد.)

مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در سیستم گلستان به شرح زیر است:

 •  کلیه صفحات شناسنامه

 •  کارت ملی

 •  عکس ۴×۳

 •  تعهدنامه تحویل اصل مدارک (تکمیل و بارگذاری نسخه چاپی الزامی است.)

 •  ریزنمرات و مدارک تحصیلی مقاطع پیشین (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی‌ارشد)

 •  گواهی معدل (برای دانشجویان سال آخرمقطع کارشناسی‌ارشد)

 •  مدرک زبان آزمون‌های زبان بین الملل مربوط به دو سال گذشته:

 •  TOEFL MSRT, IELTS, TOLIMO

 •  کارنامه آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ + کارنامه انتخاب رشته دانشگاه‌ها

 • حکم کارگزینی برای داوطلبان حائز شرایط سهمیه مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری/ معرفی‌نامه صادره از مرکز جذب و امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای متقاضیان استفاده از سهمیه مربیان دانشگاه آزاد اسلامی

 •  سوابق پژوهشی (صفحه اول و صفحه چکیده پایان‌نامه، صفحه اول مقالات، اسناد مرتبط با اختراع، اکتشاف و …)

تبصره ۱- آن‌دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- دانشجویان سال آخر که در مقاطع کارشناسی‌­ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌­بایست برابر ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغ شده توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور، مدارک لازم را تهیه و بارگذاری نمایند.

هزینه ثبت نام مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه خواجه نصیر

* پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت‌نام و بررسی مدارک برابر مصوبه هیئت امناء دانشگاه (۸۰۰/۰۰۰ ریال معادل هشتاد هزار تومان) در سیستم جامع آموزشی دانشگاه. (هزینه پرداخت شده برای ثبت‌نام الکترونیکی، بررسی مدارک و برگزاری مصاحبه بوده و به هیچ عنوان مسترد نمی‌­شود.)

شرایط ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه خواجه نصیر

شرایط اختصاصی دانشگاه جهت شرکت در مصاحبه دکتری 1400 به شرح زیر است:

– دانشگاه از طریق بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان و امتیاز کسب شده در آزمون سازمان سنجش آموزش کشور و مصاحبه علمی (ارزیابی تخصصی) اقدام به پذیرش دانشجو خواهد نمود.

– امتیاز کل داوطلب با احتساب ۵۰ درصد نمره مصاحبه علمی و ۵۰ درصد نمره آزمون کتبی سازمان سنجش آموزش کشور تعیین خواهد شد.

– ارائه اصل کلیه مدارک بارگذاری شده مورد نیاز در سیستم گلستان هنگام ثبت‌نام الکترونیکی، پس از قبولی و عادی شدن شرایط به دانشگاه الزامی است. بدیهی است درصورت مشاهده هرگونه خدشه یا مغایرت تصاوی