مدارک مورد نیاز و نحوه برگزاری مصاحبه های آزمون دکتری سال 1400 دانشگاه هنر اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

ثبت نام مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه هنر

به گزارش پی اچ دی تست، آن دسته از داوطلبان متقاضی شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری سال ۱۴۰۰ که کد رشته‌های دانشگاه هنر را به عنوان یکی از اولویت‌های خود برای پذیرش انتخاب نموده اند، لازم است مدارک ذیل را به آدرس رایانامه‌های (ایمیل) مرتبط با هر رشته حداکثر تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۸ ارسال نمایند.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه هنر

در خصوص مصاحبه دکتری توجه به مطالب ذیل الزامی است:

پس از وصول مدارک و تعیین قطعی نفرات شرکت کننده در مصاحبه، نوع مصاحبه، روز و ساعت آن تعیین و از طریق پرتال این دانشگاه اطلاع‌رسانی خواهند شد.

مصاحبه های دانشگاه هنر بسته به نوع رشته‌ها از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۱۷ آغاز خواهد شد. 

زمانبندی برگزاری مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه هنر

داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ارسال مدارک اقدام ننمایند یا مدارک اصلی آنان ناقص باشد، به معنی انصراف از مصاحبه تلقی شده و انجام مصاحبه از ایشان مقدور نمی‌باشد.مصاحبه دکتری دانشگاه هنر

لازم است داوطلبان با مراجعه به جدول زمانی آمادگی و برنامهریزی کامل برای شرکت در جلسات غیرحضوری مصاحبه در بازه زمانی اعلام شده را فراهم  نمایند.

در این خصوص موارد ذیل لازم به ذکر است:

۱. از داوطلبانی که مدارک خود را در موعد مقرر بارگذاری کرده‌اند برای مصاحبه دعوت به عمل آمده است.

۲. مصاحبه به صورت برخط (آنلاین) و تصویری مطابق زمانبندی اعلام شده در فایل پیوست برگزار میگردد و داوطلبان موظف هستند به صورت برخط (آنلاین) و تصویری در روز و ساعت تعیین شده در جلسه مجازی حضور یابند. با توجه به اینکه احتمال اختلال برقراری ارتباط مجازی با داوطلبانی که در یک روز آزمون مصاحبه دارند متصور است، لذا لازم است داوطلبان ضمن توجه به ساعت اعلامی به ایشان (با تاکید بر ۲ساعت قبل و ۲ساعت بعد از آن) در کل مدت روز مصاحبه از صبح تا عصر (تا زمان انجام مصاحبه) آمادگی لازم جهت حضور مجازی در جلسه را دارا باشند.

در روز مصاحبه، از طرف دانشگاه هنر با داوطلب تماس برقرار خواهد شد و از وی دعوت می‌شود تا در همان زمان با استفاده از لینک اعلامی، به جلسه مصاحبه وارد شود. لذا داوطلبان گرامی آمادگی لازم جهت پاسخگویی به تماس تلفنی دانشگاه هنر در روز مصاحبه را در هر زمان دارا باشند (در روز مصاحبه در دسترس باشند.) تماس تلفنی، با شماره همراه اعلام شده از طرف متقاضی در اطلاعات ثبت نامی وی خواهد بود.

یادآور می‌گردد، متقاضیان محترم تا پیش از تماس تلفنی دانشگاه هنر با ایشان، امکان ورود به فضای مجازی به نشانی لینک مربوطه را نخواهند داشت؛ لطفاً از ورود به نشانی مجازی پیش از تماس دانشگاه خودداری نمایند.

۳. داوطلبان در طول مدت مصاحبه ملزم به حضور به صورت برخط و تصویری می‌باشند و مجاز به قطع تصویر بدون اجازه رییس هیات مصاحبه کننده نیستند.

۴. چنانچه داوطلب نخواهد و یا نتواند ارتباط به صورت برخط برای مصاحبه برقرار کند، به منزله غیبت و انصراف از مصاحبه تلقی می‌شود.

۵. در صورت قطع شدن ارتباط برخط (آنلاین،) داوطلب ملزم است بلافاصله ارتباط مجازی خود را برقرار نماید؛ در غیر این صورت به منزله انصراف از مصاحبه تلقی می‌شود؛ بنابراین متقاصیان محترم، پیش بینی لازم در ارتباط با پوشش‌های اینترنتی لازم در روز مصاحبه را از قبل داشته باشند.

۶. داوطلب موظف به قرار گرفتن در محیطی است که تصویر ایشان به صورت واضح برای کمیته مصاحبه کننده قابل رویت باشد.

همچنین با توجه به برگزاری جلسه مصاحبه به صورت تصویری لازم است داوطلبان از پوشش و لباس رسمی در حین مصاحبه برخوردار باشند.

۷. با توجه به اینکه مصاحبه در فضای Adobe Connectانجام خواهد شد، مطالعه راهنمای پیوست و تست امکانات سخت افزاری و نرم افزاری رایانه خود قبل از مصاحبه ضروری بوده و نیاز است قبل از روز مصاحبه از صحت عملکرد آن اطمینان یابند. این تست شامل سیستم رایانه ای دارای دوربین، اسپیکر و میکروفون قوی و اینترنت پرسرعت می‌باشد. توصیه می‌شود که داوطلبان گرامی برای حضور در جلسه مجازی از لپتاپ مناسب استفاده کنند که بر روی آن، نرم افزارهای Adobe Connect و Flash Playerنصب شده باشد. متقاضیان محترم می‌توانند نرم افزارهای لازم را از سامانه آموزش مجازی دانشگاه هنر به نشانی Lms.art.ac.ir دریافت و نصب نمایند. نشانی فضای مصاحبه مجازی برای داوطلبان بر اساس رشته به شرح ذیل می باشد.

پژوهش هنر adobe2.art.ac.ir/pazhouheshhonar
تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر اسلامی adobe2.art.ac.ir/tarikhtatbighi
مرمت بنا adobe2.art.ac.ir/maremmatebana
مرمت اشیاء adobe2.art.ac.ir/maremmateashya
معماری