اطلاعیه دانشگاه صنعتی اصفهان در خصوص مرحله دوم ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال تحصیلی 1400- 1401 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان 1400

به گزارش پی اچ دی تست، مطابق اطلاعیه این دانشگاه، ضروری است کلیه داوطلبین شرکت در مرحله دوم آزمون دکتری 1400 نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم شماره 1 در سامانه گلستان http://golestan.iut.ac.ir اقدام نمایند. از داوطلبانی که در این سامانه ثبت نام نکنند مصاحبه و بررسی سوابق به عمل نخواهد آمد.

داوطلبین محترم توجه نمایند مصاحبه بصورت غیر حضوری (مجازی) انجام می شود و لازم است جهت دستیابی به اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه برگزاری مصاحبه دکتری به وب سایت دانشکده مربوطه مراجعه نمایند.

کلیه داوطلبان گرامی، که در انتخاب رشته -گرایش محل سازمان سنجش آموزش کشور، دانشگاه صنعتی اصفهان  را انتخاب نموده اند، در صورت دارا بودن حدنصاب تعیین شده توسط دانشگاه صنعتی اصفهان (بر اساس نمره تراز نهایی داوطلب مطابق کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور) ضروری است وارد سامانه گلستان  دانشگاه صنعتی اصفهان شده و اطلاعات خود را وارد نمایند.

سامانه گلستان دانشگاه صنعتی اصفهان جهت ثبت نام داوطلبان در محدوده زمانی شنبه 1400/3/1 لغایت روز شنبه 1400/3/8 باز بوده و داوطلبان محترم لازم است تنها در محدوده زمانی مذکور به سامانه گلستان مراجعه وکلیه اطلاعات و سوابق شخصی، آموزشی، پزوهشی، تدریس، اشتغال و ….. را وارد سامانه نمایند.

با توجه مدت زمان لازم بین ثبت نام، تشکیل پرونده و مصاحبه، مهلت ثبت نام و ورود اطلاعات در سامانه گلستان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

در صورت عدم ورود اطلاعات و قطعی نمودن آن در سامانه، از داوطلب مصاحبه بعمل نمی‌آید.

صحت اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده داوطلب می باشددر صورتی که در هر مرحله از فرآیند پذیرش  داوطلب و حتی پس از قبولی دانشجو در دانشگاه مشخص گردد که اطلاعات وارد شده در سامانه با اطلاعات واقعی مغایرت دارد، پذیرش داوطلب لغو شده و مطابق با قوانین برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است که برای هر رشته- گرایش انتخاب نوع ورود روزانه، نوبت دوم و پردیس خودگردان نیز باید مطابق انتخابهای انجام شده در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور باشد.

لازم است هر داوطلب، صرف نظر از نوع ورود روزانه، نوبت دوم و پردیس خودگردان فقط یک هزینه برای ثبت نامه هر رشته-گرایش پرداخت نمایند.

مدارک مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه صنعتی اصفهان

داوطلبان ضروری است  قبل از شرکت در مصاحبه آزمون دکتری، مدارک زیر را در سامانه گلستان بارگذاری نمایند.

 • تصویر کارنامه نیمه متمرکز دکتری سال 1400

 •  کپی مدارک شناسایی (شناسنامه و کارت ملی)

 •  مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد یا گواهی معدل مربوط به مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد

 •  گواهی طول دوره تحصیل مربوط به مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد (تعداد ترم های تحصیلی)

 •  کلیه مستندات سوابق پژوهشی (مقالات، ثبت اختراع، شرکت در همایش و …..)

 • توصیه نامه علمی معتبر

 •  حکم کارگزینی مبنی بر رسمی – قطعی یا رسمی-آزمایشی بودن عضو هیئت علمی تمامی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و سایر دستگاهها و دانشگاه آزاد اسلامی که از سهمیه مربی استفاده می نمایند.

 •  صفحه اول پایان نامه کارشناسی ارشد در صورت فارغ التحصیلی

 •  مدرک زبان (برای کسانی که مایل به استفاده از امتیاز زبان می باشند)

 •  گواهی پرداخت هزینه مصاحبه  (1000000 ریال) به حساب دانشگاه صنعتی اصفهان

 • (پرداخت فقط  به صورت الکترونیکی و از طریق درگاه بانک ملی در سامانه  سیستم گلستان امکان پذیر میباشد).

این دانشگاه در هیچ یک از کد رشته های مورد درخواست، آزمون کتبی برگزار نمی نماید.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان

تاریخ مصاحبه به تفکیک برای رشته های مختلف در زیر آمده است. برای اطمینان از زمان دقیق مصاحبه و جزئیات دیگر توصیه می شود به وب سایت دانشکده مربوطه مراجعه فرمائید.

برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه صنعتی اصفهان

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان کی است؟

همه جزئیات لازم درخصوص مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه صنعتی اصفهان در متن این مطلب آورده شده است.

فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست؟

همه داوطلبانی که تمایل به شرکت در مصاحبه دکترا 1400 سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی دارند، لازم است نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

چگونه از زمان بندی و سایر جزئیات مصاحبه دکترا دیگر دانشگاه‎ها مطلع شوم؟

پی اچ دی تست به صورت روزانه اطلاعیه‌های مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها را درج می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مصاحبه دکتری مراجعه نمایید.