نحوه ثبت نام و برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه الزهرا در سال 1400 اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، با توجه به شرایط خاص جامعه به دلیل شیوع کووید ۱۹ ، مرحله دوم آزمون دکتری به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد لذا لازم است داوطلبان آمادگی و برنامه‌ریزی کامل برای شرکت در جلسات غیرحضوری (مجازی) مصاحبه را فراهم نمایند.

داوطلبان محترم برای ثبت نام و شرکت در مرحله دوم (بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی) آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری ضروری است متن اطلاعیه ها را با دقت مطالعه کرده و نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک اعلام شده و انجام ثبت نام الکترونیکی، بارگذاری مدارک و دریافت گواهی انجام ثبت نام اقدام نمایند.

مصاحبه دکتری دانشگاه الزهراتاکید می شود داوطلبان کلیه مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) و نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سیستم جامع دانشگاهی (گلستان) را در روز برگزاری مصاحبه در دسترس خود داشته باشد تا در صورت درخواست هیات مصاحبه کننده مدارک مورد نظر را ارائه نمایند.

شرکت داوطلبان در این مرحله صرفا براساس اطلاعات و مدارک خوداظهاری آنان انجام میشود. لذا چنانچه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد، مسئولیت عواقب ناشی از آن برعهده داوطلب است و حتی در صورت قبولی، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، قبولی وی ملغی و به تحصیل ایشان خاتمه داده میشود.

ثبت نام مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه الزهرا

بازه زمانی ثبت نام الکترونیکی: ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ الی ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ (سامانه جامع آموزشی گلستان)

شناسه کاربری: داوطلبی که ۰۲۱۰۰ + شماره داوطلبی (عدد ۰۲۱۰۰ را قبل از شماره داوطلبی وارد کنید) رمز عبور: “کد ملی

– جلسه مصاحبه به روش غیر حضوری و از طریق نرم افزار Adobe connect به صورت صوتی – تصویری برگزار می شود.

بازه زمانی مصاحبه الکترونیکی (مجازی): ۲۴ الی ۲۶ خرداد

پرداخت الکترونیکی هزینه شرکت در مصاحبه و دریافت گواهی انجام ثبت نام

داوطلبان بایستی پس از مطالعه دقیق مفاد این اطلاعیه و بارگذاری مدارک طبق فرایند اعلام شده نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام برای شرکت در مرحله دوم آزمون اقدام نمایند:

هزینه ثبت نام، بررسی مدارک و شرکت در هر جلسه مصاحبه علمی مربوط به هر کد رشته ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال (صد هزار تومان) است که بایستی داوطلب به صورت الکترونیکی نسبت به پرداخت آن از طریق سامانه جامع دانشگاهی( گلستان) اقدام نماید.

داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام در مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری اقدام می نمایند ملزم به دریافت و نگهداری گواهی ثبت نام الکترونیکی از سامانه گلستان هستند. شرکت در جلسه مصاحبه منوط به دریافت گواهی انجام ثبت نام می باشد.
 
توجه: دریافت گواهی انجام ثبت نام غیرحضوری منوط به تایید مدارک ارسالی داوطلب توسط کارشناسان تحصیلات تکمیلی دانشگاه خواهد بود. بدیهی است چنانچه داوطلب مدارک مذکور را به صورت ناقص یا نادرست در سامانه بارگذاری نماید، موفق به دریافت گواهی انجام ثبت نام غیرحضوری نخواهد شد.
 
در صورت بروز مشکل داوطلبان می‌توانند سوالات خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.
T.Takmili@alzahra.ac.ir

مدارک لازم مصاحبه دکتری 1400

داوطلبان واجد شرایط لازم است مدارک و مستندات مورد نیاز به شرح زیر را به فرمت اعلام شده تهیه نموده و هنگام ثبت نام الکترونیکی، آنها را در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) بارگذاری نمایند.

الف- مدارک پرسنلی

ردیف نام مدرک و توضیحات
1 عکس
2 کارت ملی عکسدار یا صفحه اول شناسنامه
3 کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری 1400سازمان سنجش آموزش کشور
4 کارنامه انتخاب رشته داوطلب که در فایل سازمان سنجش آموزش کشوراعلام شده است
5 کاربرگ ثبت اطلاعات داوطلبان شرکت کننده در مرحله دوم آزمون دکتری نیمه متمرکز دوره دکتری
اطلاعات کاربرگ مذکور را تایپ نموده و در قالب فایل Wordیا Pdf ارسال نمایید.

 

ب- مدارک آموزشی