جزئیات ثبت نام و برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه شهید باهنر کرمان در سال 1400 اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبانی مجاز به ثبت نام الکترونیکی مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی .Ph.D (آزمون مصاحبه سال 1400)  می باشند که حد نصاب اعلامی دانشگاه را دارا بوده و توسط سازمان سنجش به دانشگاه معرفی شده باشند که این اطلاعات در کارنامه شماره 2 داوطلب قابل مشاهده است.

* قبل از اینکه فرم را تکمیل و دکمه ارسال را کلیک نمائید برای پرداخت الکترونیک شماره 16 رقمی کارت، رمز دوم کارت، CVV2 و تاریخ انقضا کارت را آماده نمائید.

زمان مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه باهنر کرمان

* نحوه مصاحبه طبق (جدول زمان بندی) صرفا بصورت آنلاین خواهد بود و ساعت مصاحبه طی پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

مصاحبه های آزمون دکتری 1400 این دانشگاه از 17 خرداد ماه آغاز خواهد شد.

داوطلبان گرامی قبل از ورود به جلسه مصاحبه مجازی، از اتصال اینترنت خود مطمئن باشند.

ثبت نام مصاحبه دکتری

توجه 1: زمان ثبت نام تا تاریخ 1400/3/14 می باشد.

توجه 2: درصورت احراز هر گونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه کار وی جلوگیری و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد.

توجه 3: داوطلبان گرامی در صورتی ثبت نام شما قطعی می گردد که پس از تکمیل فرم ثبت نام، همزمان در فرم مربوطه نسبت به پرداخت الکترونیک اقدام نمائید و با زدن دکمه ارسال کد رهگیری ثبت نام را دریافت نمائید.

توجه 4: داوطلبان گرامی جهت ثبت نام از مرورگر chrome استفاده ننمائید.

فرم ها و مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری 1400

1- اسکن از شناسنامه و کارت ملیمصاحبه دکتری دانشگاه باهنر کرمان

2- اسکن از مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد که معدل در آن قید شده باشد.

تبصره 1- معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد می باشند و حداکثر تا تاریخ 31/1400/6 فارغ التحصیل خواهند شد، بایستی فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر دوره های کارشناسی ارشد در صفحه 175 دفترچه شماره 2 راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی را تکمیل و به تائید دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل تحصیل رسانده و بارگذاری نمایند.

تبصره 2- فارغ اتحصیلان دوره­ های کارشناسی ارشد پیوسته و دکترای حرفه­ ای (عمومی) تنها مدرک کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای  (عمومی) کافی می باشد.

3- تصویر کارنامه نهایی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1400.

4- اسکن از گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی بوده که به تایید بالاترین مقام مسئول (معاون آموزشی یا رئیس موسسه) نیز رسیده باشد همراه با اصل حکم کارگزینی، برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.

5- اسکن از مدرکی که نشان دهنده وضعیت استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران باشد: برای آن دسته از داوطلبانی که از این سهمیه ها استفاده نموده اند.

6- جهت پرداخت مبلغ واریزی (750000 ریال) این آزمون از طریق درگاه پرداخت مندرج در فرم ثبت نام مصاحبه دوره دکتری ( داوطلبان محترم توجه فرمائید که مبلغ ثبت نام جهت مصاحبه جدای از مبلغ پرداختی شما برای گزینش دانشجو در سازمان سنجش می باشد.)

7- دانلود و تکمیل فرم شماره یک (موجود در قسمت فرم ها و مدارک مورد نیاز)

8- بارگزاری کلیه مستندات آموزشی و پژوهشی بر اساس اطلاعات فرم شماره 1 جهت استفاده از امتیازات مربوطه

توجه 1: تمام مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی مورد نیاز را در یک قالب یه فایل فشرده با حجم بهینه  تهیه و در فرم ثبت نام مصاحبه آزمون دکتری، قسمت مدارک ارسالی ( سوابق آموزشی و پژوهشی) بارگذاری نمایید.

9-  آزمون مرحله دوم (مصاحبه) به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس انجام خواهد شد.

توجه 1: داوطلبان گرامی بایستی فقط در تاریخ تعیین شده جهت مصاحبه  و در ساعات مشخص شده برای هر داوطلب با به همراه داشتن کد رهگیری (کد پیگیری پرداخت) ثبت نام مرحله دوم (مرحله مصاحبه) و اصل مدارک مورد نیاز در ساعات تعیین شده وارد اتاق مجازی مصاحبه شوند. لینک ورود به داوطلبین پیامک خواهد گردید.

توجه 2: اتاق ویدئو کنفرانس در تاریخ مقرر برای داوطلبان فعال خواهد شد. لازم است داوطلبین محترم قبل از انجام مصاحبه از داشتن اینترنت با سرعت بالا و امکانات لازم جهت مصاحبه به صورت صوتی و تصویری اطمینان خاطر داشته باشند. فعال بودن ویدئویی مصاحبه ضرورت دارد، لذا سیستم مصاحبه شونده بایستی مجهز به ویدئو باشد.

مهم: درصورت احراز هر گونه مطالب خلاف واقع در مدارک ارائه شده توسط داوطلب، درهر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، از ادامه کار وی جلوگیری و پیگیری قانونی بعمل خواهد آمد.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه باهنر کرمان کی است؟

همه جزئیات لازم درخصوص مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه باهنر کرمان در متن این مطلب آورده شده است.

فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست؟

همه داوطلبانی که تمایل به شرکت در مصاحبه دکترا 1400 سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی دارند، لازم است نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

چگونه از زمان بندی و سایر جز