مدارک موردنیاز جهت شرکت در مصاحبه دکتری سال 1400 دانشگاه تفرش اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه تفرش در راستای اجرای مرحله دوم آزمون دکتری سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ که شامل بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان و سنجش علمی است، موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان عزیز می‌رساند.

برنامه زمانی مصاحبه دکتری ۱۴۰۰

مصاحبه دکتری در این دانشگاه به شرح زیر برگزار خواهد شد:

 • مهندسی برق کنترل: دوشنبه و سه شنبه ۷ و ۸ تیر ۱۴۰۰
 • ریاضی – زیربرنامه گراف و ترکیبات: دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

نحوه ارسال مدارک و درخواست شرکت در مصاحبه

داوطلبان لازم است نسبت به تکمیل فرم ها و ارسال تصاویر مدارک ذیل به صورت کامل و بدون نقص در قالب یک فایل زیپ‌ با نام و نام خانوادگی فرد داوطلب به آدرس پست الکترونیکی postgrad@tafreshu.ac.ir حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ اقدام نمایند.

مهلت ارسال مدارک جهت شرکت در مصاحبه تا دوشنبه دهم خردادماه تمدید شده است.

*لطفاً تصاویر اسکن شده از مدارک واضح و فایل با نام فرم و مدرک مربوطه تهیه و در قالب فرمت خواسته شده ارسال گردد.

مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری دانشگاه تفرش

 1. فرم درج اطلاعات (تایپ شود).

 2. فرم شماره 1 (فرم مربوطه تایپ شده و عکسدار باشد).

 3. تصویرتمام صفحات اصل شناسنامه و کارت ملی، مدرک نظام وظیفه برای آقایان.

 4. تصویر کارنامه آزمون دکتری سال ۱۴۰۰ 

 5. تصویر اصل مدرک کاردانی (داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند)، مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی‌ارشد.

 6. تصویر اصل فرم گواهی معدل تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی‌ارشدفارغ التحصیل حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ (فرم مذکور می‌بایست دارای مهر و امضاء معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی‌ارشد، شماره و تاریخ باشد.)

 7. تصویر اصل فرم تأیید فراغت از تحصیل توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی‌ارشدفارغ التحصیل حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ (فرم مذکور می‌بایست دارای مهر و امضاء معاونت آموزشی دانشگاه محل تحصیل مقطع کارشناسی‌ارشد، شماره و تاریخ باشد.)

 8. معرفی‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک مندرج دربند5نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارسال نمایند.

 9. تصویر ریزنمرات مربوط به دوره کاردانی، کارشناسی و کارشناسی‌ارشد.

 10. فایل پایان‌نامه‌های کارشناسی و کارشناسی‌ارشد.

 11. تصویر کلیه سوابق آموزشی و پژوهشی همراه با مستندات لازم مربوط به فرم شماره 1در قالب یک فایل زیپ‌شده با عنوان سوابق آموزشی و پژوهشی.

 12. تصویر اصل مدرک مربوط به گواهی زبان در صورت وجود.

 13. تصویر اصل فیش واریزی به مبلغ ۷۰۰.۰۰۰ ریال بابت هزینه‌های مرحله دوم

 14. تصویر اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیأت علمی «رسمی- قطعی» و یا «رسمی- آزمایشی» دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن‌دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند. 

  لازم به تاکید است مربیان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی می‌بایست به توضیحات صفحه 10 دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری ۱۴۰۰ (لزوم پرداخت شهریه، موافقت دانشگاه محل خدمت و …) دقت نمایند.

تبصره: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات‌علمی این دانشگاه امکان بهره‌مندی از این سهمیه را دارا می‌باشند.

تذکر مهم: داوطلبانی که مرحله بررسی سوابق علمی و ارزیابی تخصصی را با موفقیت به پایان رسانده و در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه قرار می‌گیرند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی و قطعی منوط به تأیید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه تفرش کی است؟

همه جزئیات لازم درخصوص مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه تفرش در متن این مطلب آورده شده است.

فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست؟

همه داوطلبانی که تمایل به شرکت در مصاحبه دکترا 1400 سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی دارند، لازم است نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

چگونه از زمان بندی و سایر جزئیات مصاحبه دکترا دیگر دانشگاه‎ها مطلع شوم؟

پی اچ دی تست به صورت روزانه اطلاعیه‌های مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها را درج می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مصاحبه دکتری مراجعه نمایید.

اینستاگرام آزمون دکتری