اطلاعیه دانشگاه زابل در خصوص مدارک لازم و زمان بندی مصاحبه دکتری سال تحصیلی 1400-1401 منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

ارسال مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه زابل

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبانی که بر اساس کارنامه منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور دارای حد نصاب کد رشته محل های انتخابی دانشگاه زابل می باشند می توانند از تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ لغایت ۱۰ /۱۴۰۰/۰۳ نسبت به ارسال مدارک از طریق ایمیل و در تاریخ های ذکر شده مطابق برنامه زمانی ارزیابی تخصصی جهت مصاحبه الکترونیکی اقدام نمایند.

شایان ذکر است با توجه به آنکه کلیه مراحل مصاحبه به صورت الکترونیکی و غیر حضوری انجام می پذیرد و نیاز است قبل از مصاحبه مدارک داوطلبان از طرف گروه های مصاحبه کننده دریافت و بررسی گردد، کلیه متقاضیان می بایست مدارک مندرج در اطلاعیه را آماده و به ایمیل اعلام شده هر گروه آموزشی ارسال نمایند و هر گونه قصور در ارسال مدارک متوجه شخص متقاضی خواهد بود.

– شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان:

– احراز تمامی شرایط اعلامی در دفترچه شماره (۱) و (۲) آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ الزامی است.مصاحبه دکتری دانشگاه زابل

– شرکت در تمامی مراحل ارزیابی تخصصی اعلام شده در این اطلاعیه (اعم از مصاحبه و …) برای تمامی متقاضیان برای پذیرش نهایی الزامی می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه الکترونیکی

– تکمیل فرم شماره ۱ (فرم مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال ۱۴۰۱- ۱۴۰۰

– تصویر از تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی و –
تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰(مرحله اول و انتخاب رشته)

– تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) و کارنامه ریزنمرات هر دو مقطع

تبصره ۱- آن دسته از معرفی شدگانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثرتا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای فارغ التحصیل می شوند و یا قادر به ارایه اصل مدرک نمی باشند می بایست گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۷۰ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور را بارگذاری نمایند.

– تصویر گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی «رسمی قطعی» و یا «رسمی آزمایشی، تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد به همراه تصویر حکم کارگزینی برای آن دسته از افرادی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند.

– تصویر مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی

– عکس ۴*۳ تمام رخ

– تصویر کارت ایثارگری برای آن دسته از معرفی شدگانی که از سهمیه ایثارگران در آزمون استفاده نموده اند.

– تصاویر عنوان و چکیده پایان نامه کارشناسی ارشد (در صورت فارغ التحصیلی)

– گواهی قبولی نمره زبان انگلیسی (در صورت داشتن) در آزمونهای معتبر وزارت علوم(TOLIMO-TOFEL-MSRT-IELTS)

– تصویر رسید بانکی به مبلغ ۱.۰۰۰،۰۰۰ ریال (یک میلیون ریال) بابت هزینه مصاحبه

** قابل ذکر است داوطلبانی که در کد رشته‌های مختلف مصاحبه می‌شوند، بایستی فیش‌های جداگانه پرداخت نموده و فرم جداگانه‌ای تکمیل نمایند. اما اگر در دوره روزانه نوبت دوم و پردیس همان رشته مصاحبه می‌شوند یک فیش پرداختی کفایت می‌کند.

– تصویر نامه انصراف از تحصیل دانشجویان پذیرفته شده دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ (دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع دکتری تخصصی در صورت‌ عدم انصراف تا پایان مهلت ثبت نام آزمون دکتری، مجاز به ثبت نام و شرکت مجدد در این آزمون نبوده اند).

نحوه ثبت نام و درخواست پذیرش داوطلبان از دانشگاه

داوطلبان می‌بایست نسخه الکترونیکی کلیه مدارک ذکر شده را آماده و در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ارسال مدارک به پست الکترونیک مربوط به گروه آموزشی مورد تقاضا برای مصاحبه اقدام نمایند.

نکات قابل توجه

– کارکنان دولت به ضوابط ادامه تحصیل مندرج در آیین نامه استخدامی کارکنان دولت توجه داشته باشند.

– داوطلبین می بایست اقدامات لازم در خصوص تامین اینترنت مناسب و دسترسی به تجهیزات لازم جهت شرکت در جلسه ” مصاحبه مجازی” را قبل از روز مصاحبه انجام داده و از صحت کارکرد آنها اطمینان حاصل فرمایند.

– پذیرش دانشجویان دکتری، وفق مقررات وزارت عتف، به صورت تمام وقت می باشد و متعهد هستید که حضور تمام وقت در دانشگاه داشته باشید.

– درج اطلاعات صحیح از جمله معدل بسیار مهم است، چنانچه در هر زمان خلاف آن ثابت شود، وفق مقررات دانشجو اخراج و برابر مقررات برخورد خواهد شد.

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه زابل 1400

زمان مصاحبه های آزمون دکتری 1400 این دانشگاه از 22 خرداد تا 20 تیر خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان بندی مصاحبه ها به لینک زیر مراجعه نمایید.

زمانبندی مصاحبه دکتری دانشگاه زابل در سال 1400

زمان مصاحبه دکتری دانشگاه زابل کی است؟

همه جزئیات لازم درخصوص مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه زابل در متن این مطلب آورده شده است.

فرم صلاحیت عمومی دکتری چیست؟

همه داوطلبانی که تمایل به شرکت در مصاحبه دکترا 1400 سراسری و قبولی در این مقطع تحصیلی دارند، لازم است نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فرم صلاحیت عمومی دکتری کلیک کنید.

چگونه از زمان بندی و سایر جزئیات مصاحبه دکترا دیگر دانشگاه‎ها مطلع شوم؟

پی اچ دی تست به صورت روزانه اطلاعیه‌های مصاحبه دکتری دانشگاه‌ها را درج می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مصاحبه دکتری مراجعه نمایید.