اطلاعیه دانشگاه صنعتی شاهرود در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ منتشر شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ که دارای حد نصاب سنجش علمی کد رشته محل های این دانشگاه می باشند، و کلیه شرایط عمومی و اختصاصی براساس موارد مندرج در صفحات ۱۶ تا ۱۸ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ( دفترچه شماره ۱)، ورود به مرحله دکتری را داشته باشند می رساند مرحله دوم این آزمون شامل بررسی سوابق علمی- پژوهشی و توانمندی علمی (مصاحبه) داوطلبان است که توسط دانشگاه صنعتی شاهرود به صورت مجازی و از طریق ثبت نام، تکمیل فرمها و مدارک در سامانه iphd.shahroodut.ac.ir انجام خواهد شد.

ثبت نام مصاحبه دکتری 1400 دانشگاه صنعتی شاهرود

لازم است متقاضیان شرکت در مصاحبه دکتری این دانشگاه مراحل ذیل را جهت ثبت نام و شرکت در مصاحبه انجام دهند.

مرحله ۱)- نحوه ورود: متقاضیان لازم است با استفاده از کد ملی (بدون صفرهای اول) وارد سامانه مورد نظر شوند. لازم به ذکر است که سامانه از ۲ خرداد ۱۴۰۰ در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت.مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شاهرود

مرحله ۲)- تکمیل اطلاعات پروفایل شخصی در مرحله بعد لازم است داوطلب اطلاعات پروفایل شخصی خود را تکمیل نماید (ایمیل حتما نوشته شود زیرا کلیه مکاتبات از طریق ایمیل صورت می‌گیرد)

مرحله ۳)- پرداخت هزینه مصاحبه: هر داوطلب موظف است مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال (یکصد هزار تومان) بابت هزینه‌های مصاحبه پرداخت نماید که برای این کار لازم است از بخش پرداخت هزینه اقدام گردد. در پرداخت هزینه به تبصره ذیل توجه شود.

تبصره: داوطلبان برای مصاحبه دوره‌های روزانه و نوبت دوم فقط یک فیش واریز نمایند ولی در صورتی که در دوره‌های پردیس خودگردان شرکت نمایند بایستی یک فیش جداگانه دیگر علاوه بر دوره روزانه و نوبت دوم) پرداخت نمایند.

مرحله ۴)- پر کردن فرم‌های مربوط به مصاحبه: پس از پرداخت هزینه نسبت به پر کردن فرم های مربوطه اقدام نمایند. دقت شود پر کردن فرم‌ها به طور کامل صورت گیرد.

مرحله ۵)- بارگذاری مدارک در قسمت بارگذاری، کلیه مدارک خواسته شده را بارگذاری نمایند. توجه داشته باشید موارد ذیل را در بارگذاری مدارک مورد توجه قرار دهند.

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه صنعتی شاهرود

۱- مدرک (گواهینامه موقت یا دانشنامه کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)

توجه: معرفی شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده اند، می‌بایست تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند. در صورت نداشتن مدرک بایستی فرم شماره ۲ این اطلاعیه را کامل و بارگذاری کنند.

۲- مدرک (گواهینامه موقت یا دانشنامه کارشناسی (لیسانس).

تبصره: در صورتی که فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته باشند باید مدرک کاردانی را نیز بارگذاری نمایند.

۳- شناسنامه و کارت ملی

۴- برای آن دسته از معرفی شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده اند بایستی مربیان رسمی قطعی و یا رسمی تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و سایر دستگاهها و دانشگاه آزاد اسلامی باشند. لازم به ذکر است که مدرسان و اعضای هیات علمی پیمانی، قراردادی، حق التدریس و دستیاران آموزشی اجازه استفاده از این سهمیه را نداشته اند.

براساس مندرجات دفترچه شماره ۲ سازمان سنجش داوطلبان پذیرش شده با استفاده از سهمیه مربی در کلیه دوره ها روزانه و نوبت دوم) ملزم به پرداخت شهریه مصوب هیات امنا دانشگاه می باشند.

تبصره: مربیان (اعم از رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی) در صورتی می توانند در دوره روزانه یا شهریه پرداز ادامه تحصیل دهند که دانشگاه محل خدمت با ادامه تحصیل آنان موافقت نماید و نامه موافقت خود را قبل از ثبت نام در آزمون اعلام
نمایند

۵- مدرک زبان (در صورت داشتن مدرک)

مرحله ۶)- تعیین استاد راهنما: داوطلب پس از بارگذاری مدارک باید بنا به علایق خود اساتید راهنمای خود را به ترتیب اولویت انتخاب نماید. در صورت عدم انتخاب استاد راهنما امکان مصاحبه برای داوطلب وجود نخواهد داشت.

مرحله ۷)- تعیین زمان مصاحبه: در این مرحله داوطلب باید زمان شرکت در مصاحبه را انتخاب نماید.

توجه ۱- فرم های تکمیل شده و مدارک ارسالی توسط کارشناسان دانشگاه بررسی می گردد در صورت نقص در تکمیل فرمها و یا ارسال مدارک ثبت نام اولیه داوطلبان تایید نخواهد شد و این موضوع از طریق ایمیل ثبت شده و به صورت پیام در سامانه ثبت نام به داوطلب اطلاع رسانی خواهد شد. لذا داوطلبان لازم است علاوه بر سامانه، spam ایمیل خود را حتما چک نمایند.