مدارک موردنیاز برای شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه قم در سال 1400 اعلام شد.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، با توجه به برگزاری مصاحبه دکتری به صورت مجازی در دانشگاه قم، کلیه داوطلبان لازم است فرم شماره یک همراه با مدارک ذیل را (به صورت یک فایل فشرده) به ایمیل اعلام شده توسط دانشکده مربوطه ارسال و در اولین زمان امکان حضور در دانشگاه اصل مدارک را ارائه نمایند.

مدارک مصاحبه دکتری دانشگاه قم

۱- فرم شماره یک تکمیل شده.مصاحبه دکتری دانشگام قم

۲- مدارک شناسایی (کپی صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی) معتبر برای احراز هویت.

۳- ارسال تصویر دانشنامه یا گواهی موقت مدرک کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد همراه با ریز نمرات واحدهای گذرانده الزامی است.

تبصره: دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد که فاقد مدرک تحصیلی هستند لازم است تأییدیه دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ التحصیل شدن تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۱ که حاوی معدل واحدهای گذرانده تا زمان ثبت نام در آزمون باشد، را ارسال نمایند.

۴- ارسال فایل پایان نامه کارشناسی ارشد. (ویژه دانش آموختگان)

تبصره: این مورد شامل دانش آموختگان شیوه آموزش محور نمی‌باشد.

۵- تصویر مدرک معتبر دال بر سهمیه مربیان، جانبازی، آزاده، ایثارگری و بستگان درجه اول شهدای عالی مقام

تبصره ۱: ارسال مدرکی که نشانگر وضعیت استفاده از سهمیه رزمندگان باشد برای آن دسته از داوطلبانی که با استفاده از سهمیه مذکور جزو واجدین شرایط قرار گرفته اند، الزامی است.

تبصره ۲: ارسال مدرکی که نشانگر وضعیت استفاده از سهمیه مربیان باشد برای آن دسته از داوطلبانی که با استفاده از سهمیه مذکور جزو واجدین شرایط قرار گرفته‌اند الزامی است. (ارسال آخرین حکم کارگزینی تأیید شده از محل خدمت)

۶- فعالیت‌های پژوهشی شامل: کتاب، مقاله چاپ شده یا اصل گواهی پذیرش همراه با مقاله، و غیره

۷- گواهی مجوز معتبر احراز رتبه نخبه بودن.

۸- ارسال مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور را مشخص نمایند الزامی است.

تبصره: برای دانشجویان سال آخر که از معافیت تحصیلی استفاده می‌نمایند داشتن گواهی اشتغال به تحصیل با ذکر شماره معافیت تحصیلی کافی است.

۹- ارسال تصویرگواهی آزمون‌های ملی و بین المللی زبان انگلیسی. (اختیاری)

۱۰- تصویر کارنامه آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری ۱۴۰۰

۱۱- توصیه نامه علمی. (۲ استاد)

۱۲- واریز مبلغ ۱/۶۰۰/۰۰۰ ریال (معادل یکصد و شصت هزار تومان) جهت انجام مصاحبه داوطلبان دوره دکتری سال ۱۴۰۰ به حساب دانشگاه قم و ارسال تصویر فیش واریزی به همراه مدارک.

بدیهی است از داوطلبانی که مدارک آنان زمان ارسال ناقص باشد، مصاحبه علمی به عمل نخواهد آمد.

تذکر: داوطلبان باید حداکثر تا ۵ روز قبل از برگزاری مصاحبه طبق تاریخ‌های اعلام شده، مدارک خود را به پست الکترونیکی دانشکده ارسال و تاییدیه آن را دریافت نمایند.

4.3/5 - (3 امتیاز)

اینستاگرام آزمون دکتری