داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دکتری سال 1400 دانشگاه لرستان لازم است تا روز جمعه  7 خرداد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

به گزارش پی اچ دی تست، مرحله مصاحبه تخصصی در دانشگاه لرستان بصورت غیرحضوری (مجازی) و با استفاده از سامانه جلسات مجازی دانشگاه برگزار خواهد گردید.

ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه لرستان

داوطلبان می‌بایست از ساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۳ لغایت ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۳/۸ جهت ثبت نام، آپلود مدارک و پرداخت هزینه ثبت نام به آدرس /https://PhD.lu.ac.ir مراجعه نمایند.

تذکرات مهم:

* نام کاربری: شماره پرونده و رمز ورود: شماره داوطلبی می‌باشد.مصاحبه دکتری دانشگاه لرستان

*عدم واریز هزینه‌های اعلام شده، به حساب دانشگاه لرستان به منزله انصراف داوطلب از انجام مصاحبه تلقی شده و به هیچ عنوان دعوت به مصاحبه نخواهد شد.

* آخرین مهلت ثبت نام (ساعت ۲۴روز جمعه مورخ ۱۴۰۰/۳/۷) بوده و تمدید نخواهد شد.

در راستای اجرای مرحله دوم موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان می‌رساند:

حد نصاب دانشگاه:

داوطلبان حاضر در جلسه آزمون که برای آن‌ها کارنامه مرحله اول (سنجش علمی) توسط سازمان سنجش آموزش کشور صادر شده است در صورت داشتن حد نصاب‌های اعلام شده می‌توانند با مراجعه به آدرس / https://PhD.lu.ac.ir نسبت به ثبت نام، تکمیل کاربرگ‌های مورد نیاز انجام مصاحبه تخصصی و پرداخت هزینه آزمون مصاحبه اقدام نمایند.

بدیهی است داوطلبانی می توانند جهت ارزیابی تخصصی در هر کد رشته محل به دانشگاه درخواست ارائه نمایند که نمره کل مندرج در کارنامه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ آن‌ها در رشته امتحانی مربوطه مساوی یا بالاتر از حد نصاب تعیین شده باشد.

ارزیابی تخصصی

ارزیابی تخصصی شامل سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری (۲۰نمره) و مصاحبه علمی و سنجش عملی (۳۰ نمره) خواهد بود.

برنامه زمانی برگزاری مصاحبه متعاقباً اعلام می‌شود.

مدارک مورد نیاز مصاحبه دکتری دانشگاه لرستان

تمامی مدارک مورد نیاز می‌بایست در سامانه / https://PhD.lu.ac.ir آپلود شوند.

۱- تکمیل فرم شماره (۱نصب شده در سامانه فوق الذکر)

۲- اسکن عکس پرسنلی

۳- اسکن اصل کارت ملی و شناسنامه شامل تمامی صفحات شناسنامه.

۴- اسکن کارنامه‌های آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۰ که توسط سازمان سنجش منتشر شده است.

۵- اسکن اصل مدرک کارشناسی ارشد یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره- آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۶/۳۰ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ التحصیل خواهند شد، می‌بایست اسکن اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه محل اخذ مدرک، (مطابق فرم مندرج در صفحه ۷۰ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و یا فرم مندرج در صفحه ۱۷۵ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی) ارائه نمایند.

۶- اسکن اصل مدرک کارشناسی یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره ۱- آن دسته از داوطلبانی که فارغ التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اسکن اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اسکن اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲- کسانی که به دلایلی قادر به ارائه اسکن اصل مدرک یا مدارک مندرج در بندهای ۵ و ۶ فوق نمی‌باشند، لازم است اسکن اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را ارائه نمایند.

۷- برای آن دسته از افرادی که از امتیاز سهمیه مربیان در این آزمون استفاده نموده‌اند ارائه اسکن حکم کارگزینی تایید شده مبنی بر اینکه عضو هیأت علمی «رسمی قطعی» و یا «رسمی آزمایشی» تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و سایر دستگاه‌ها و دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشند الزامی است. ضمناً مربیان دانشگاه آزاد اسلامی الزامی است اسکن معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی را ارائه نمایند. (مربیان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌بایست واجد شرایط مطابق توضیحات صفحه ۱۰دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند.)

تذکر: واریز مبلغ یکصد و بیست هزار تومان برای شرکت در مصاحبه یک کد رشته محل، مبلغ یکصد و هفتاد هزار تومان برای شرکت در مصاحبه در دو کد رشته محل مجزا و واریز مبلغ دویست و بیست هزار تومان برای شرکت در مصاحبه در سه کد رشته محل مجزا الزامی می‌باشد. در صورت شرکت در یک مصاحبه برای چند کد رشته (روزانه و پردیس) صرفا مبلغ یکصد و بیست هزار تومان واریز گردد.

۸- فایل مقالات و سوابق آموزشی و پژوهشی بر اساس فرم تکمیل شده شماره ۱.

تذکر ۱: از مقالات دارای پذیرش قطعی برای چاپ، حداکثر دو مورد قابل امتیاز دهی است.

تذکر ۲: اسکن اصل گواهی پذیرش قطعی (با ذکر تاریخ دقیق دریافت مقاله، پذیرش و چاپ) برای مقالات چاپ نشده و فایل کامل مقاله و مکاتبات مربوط به آن الزامی است.

تذکر ۳: نشریاتی که مقالات متقاضی در آن‌ها منتشر شده‌اند نباید در لیست سیاه (Black List) اعلام شده از طرف معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند.

۹- برگزیدگان جشنواره‌های علمی معتبر بین المللی و المپیادهای علمی دانشجویی لازم است اسکن گواهی معتبر با امضاء بالاترین مقام مسئول به شرح ذیل ارائه نمایند:

* برگزیدگان رتبه اول تا سوم مرحله نهایی جشنواره‌های علمی معتبر بین المللی (خوارزمی، فارابی، رازی و ابن سینا) باید تأیید دبیرخانه جشنواره را نیز کسب و ارائه نمایند.

* اسکن گواهی ثبت اختراع باید دارای تأییدیه از سازما