مدرسان شریف  دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای پژوهشی در مدیریت،اقتصاد، حسابداری و علوم انسانی سومین کنفرانس سالانه مدیریت و اقتصاد کسب و کار کنفرانس سالانه پژوهش در علوم انسانی و مطالعات اجتماعی کنفرانس ملی دانش و فناوری نوین در علوم مهندسی در عصر تکنولوژی کارگاه استعداد تحصیلی آزمون دکتری 97 استاد وکیلی نیکفال

امکان خرید اینترنتی کارت ثبت نام کنکور دکتری 91 فراهم شد

فروش اینترنتی کارت‌ اعتباری ثبت نام در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 91 از صبح امروز 25 دی آغاز شد و هر داوطلب در هر مرحله امکان خرید 3 کارت را دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان دومین آزمون دکتری سال 91 می توانند پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام در مهلت 26 دی تا 2 بهمن نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

داوطلبان می توانند با مراجعه به قسمت خرید کارت سازمان سنجش آموزش کشور، کارت اعتباری مورد نظر را انتخاب کرده و خریداری کنند. داوطلبان لازم است شماره سفارش خود را تا پایان مراحل ثبت‌نام حفظ کنند.

در صورت پرداخت وجه و خرید کارت اعتباری، مبلغ کارت اعتباری خریداری شده قابل استرداد نیست. داوطلب می تواند برای خرید اینترنتی از هر یک از کارت‌های عضو سیستم شتاب که قابلیت خرید اینترنتی را دارند، استفاده کند.

حداکثر تعداد کارت قابل خرید در هر مرحله سه عدد کارت است و قیمت کارت ثبت نام آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی 232 هزار و 500 ریال (23 هزار و 250 تومان) است.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر