• مشاوره و اخبار آزمون دکتری 98 - 99 و دکتری بدون کنکور استعداد درخشان

 •   مدرسان شریف

  دکتری شبانه علامه طباطبایی نیمه حضوری نیست

  معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد که پذیرش در دوره دکتری شبانه این دانشگاه حضوری و تمام وقت می باشد.

  عبدالله شفیع آبادی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: متاسفانه در اطلاع رسانی نادرست، اعلام کرده بودند که دانشگاه علامه طباطبایی دانشجوی نیمه حضوری دکتری پذیرش می کند درحالیکه این دانشگاه به هیچ عنوان دانشجوی نیمه حضوری در دکتری پذیرش نمی کند، بلکه دانشجوی دکتری شهریه پرداز تمام وقت را در پردیس نیمه حضوری دانشگاه پذیرش خواهد کرد.

  وی ادامه داد: دانشگاه علامه دانشجوی نیمه حضوری در مقاطع  کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد که در پردیس نیمه حضوری دانشگاه واقع در چهار راه لشگر براساس ظوابط وزارت علوم مشغول تحصیل هستند.

  معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی یادآورشد: این دانشگاه با مجوز وزات علوم از بهمن ماه دانشجوی دکتری شهریه پرداز پذیرش خواهد کرد.
  وی ادامه داد: تمام دانشجویان این دوره افرادی هستند که در کنکور دکتری شرکت کرده و در نوبت دوم پذیرفته شده اند که توسط سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی می شوند و به عنوان دانشجوی روزانه شهریه پرداز تحصیل خواهند کرد.
  شفیع آبادی ادامه داد: هیچ دانشجویی در این دوره پذیرش نخواهد شد که در کنکور دکتری شرکت نکرده باشد، مگر اینکه بورسیه بوده یا اینکه از خارج به داخل تبدیل وضعیت داده باشد که آن هم براساس قوانین وزات علوم صورت می گیرد.
  وی افزود: این دانشجویان پس از معرفی سازمان سنجش آموزش کشور و مصاحبه، از بهمن ماه درس خود را در پردیس نیمه حضوری دانشگاه علامه طباطبایی آغاز خواهند کرد.

  مطالب مرتبط

  شروع مصاحبه داوطلبان دکتری دانشگاه علامه برای تکمیل ظرفیت... داوطلبان پذیرفته شده در 15 رشته تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه علامه از 17 دی ماه می توانند برای شرکت در مصاحبه اقدام کنند.   به گزارش خبرنگار...
  اعلام شرایط پذیرش دانشجوی دکتری پژوهشی از سوی دانشگاه علامه... در حالی که فرصت انتخاب رشته برای تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 90 به پایان رسیده است دانشگاه علامه شرایط  خود را برای پذیرش دانشجوی دکتری پژوهش محور اعلام ک...
  کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
  avatar