مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

ابلاغ آئین‌نامه ایجاد شعب دانشگاه‌ها در خارج از کشور در هفته آینده

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی از ابلاغ آئین‌نامه ایجاد شعب دانشگاه‌ها در خارج از کشور در هفته آینده خبرداد.

ابوالفضل حسنی، مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس، افزود: آئین‌نامه ایجاد شعب دانشگاه‌ها در خارج از کشور در حال تدوین است و امیداوریم در هفته آینده به دانشگاه‌ها ابلاغ شود.

وی با بیان اینکه آئین‌نامه برگزاری دوره‌های مشترک نیز به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است، تصریح کرد: درخواست‌های دانشگاه‌ها مبنی بر ایجاد شعب در خارج از کشور و برگزاری دوره‌های مشترک در کمیته تخصصی در وزارت علوم بررسی می‌شود.

به گفته مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی درحال حاضر تعداد دانشگاه‌های درخواست کننده تعیین نشده زیرا بررسی درخواست‌ها منوط به ابلاغ آئین‌نامه ایجاد شعب دانشگاه‌ها در خارج از کشور است.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

8
افزودن دیدگاه جدید

avatar
پیرمرد پشمک موی زیرک و آدم ضایع کن
پیرمرد پشمک موی زیرک و آدم ضایع کن

می بینید چقدر دغدغه جوانان را دارند!!!!
ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند…
تا که خود نان به کف آرند و تو هم یک مدرک!!!!
لغات جدید این درس:ابر و باد و…= مسولین دلسوز
بچه ها برپا مدیر اومد…کببرااااا تصمییییییم گرفت…

الناز
الناز

راستی مدیر سایت! این قضیه ی رد صلاحیت 30 نفر یعنی چی؟!! ملاک سازمان سنجش چیه؟!!! یکی از این آدماشون اومد پیش من! واسه یکی از همکلاسی هامون می خواست اطلاعات بگیره! پرسید: نماز می خونه؟!! روزه می گیره؟!! رفته کمیته انضباطی؟!! فساد اخلاقی داره؟!!! مثلا کسی با کسی دشمنی داره و میگه اره! مفسد فی الارضه و نمازم نمی خونه و…!! اون وقت رد صلاحیت میشن؟! یعنی این 30 نفر واسه این رد صلاحیت شدن؟

سیب
سیب

سلام
یعنی چه؟
نفهمیدم!
کدام کشورها؟
کشورهای اروپایی؟
چه رشته هایی؟
شعبه های دانشگاه آزاد یا سراسری؟
آزمون برگزار می کنند؟ یا پولی است؟

حمید
حمید

این هم راهی جدید برای سرگرم کردن جوانان و پایین آوردن آمار بیکاری!!

سحر
سحر

سلام من کارشناسی ارشدهستم تمام شرایط بورس را دارم ولی وضعیت مالی مناسبی ندارم. لطفا در صورت امکان درمورد هزینه های بورس و تحصیل درخارج ازکشور مرا راهنمایی کنید

الناز
الناز

سلام
سوال سیب، سوال منم هست
ضمنا راجع به هزینه های بورس و تحصیل در خارج از کشور هم بحث کنید
سپاس

سلام
بورسیه خارج از کشور هزینه ای ندارد و هزینه ها از طرف دولت پرداخت خواهد شد.
ضمنا جزییات هنوز اعلام نشده است.

الناز
الناز

خب مدیر عزیز! شما که بهتر می دونید اینجا ایرانه!
اون بورسی که شما ازش حرف می زنید مال آقازاده هاست! حالا قاطی این آقازاده ها دو با سه نفری هم می فرستند که بگن: بله!! منظور من آدمهای عادی مثل خودم و خیلی از کسان دیگر بود! ضمنا قضیه ی این خارج از کشور چیه؟ کدوم دانشگاه ها؟! کشورهای پیشرفته است؟ هزینه اش به چه صورته؟

اگر منظورتان خارج از کشور بدون بورس است سوال خود را در بخش مربوطه در منوی بالای سایت مطرح فرمایید

الناز
الناز

مدیر عزیز! این ها را بهتر از شما می دانم! چون چند ماهی پیگیرش بودم و از همه چیزش خبر دارم! ببینید! من یه دخترم! خانواده ام نمی گذارند تنها و فقط از طریق پذیرش توسط یکی از کشورهای اروپایی بروم به آنجا! باید پاید دولت هم وسط باشد!! نمی دانم می توانم منظورم را برسانم یا نه؟! یعنی دولت یه جورهایی هوای ما راآنجا داشته باشد ولی با گرفتن پول!! یعنی مثل این بورسیه ها (منتها از نوع پولیش) باهامون رفتار بشه! متوجه شدید؟!!!! — بله متوجه شدیم ولی چنین چیزی که شما می فرمایید تقریبا وجود ندارد. نزدیک… ادامه نظر»