مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری با آزمون دانشگاه آزاد

به گزارش پی اچ دی تست،ثبت نام پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی با آزمون سال ۹۱ که از امروز آغاز شده است، تا فردا ۲۶/۱۰/۹۱ ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی مرکز آزمون با اعلام این خبر گفت: پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت فقط تا فردا سه شنبه ۲۶/۱۰/۹۱ فرصت دارند تا برای ثبت نام به واحدهای پذیرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. لذا مراجعه داوطلبان بعد از تاریخ ذکر شده برای ثبت نام ممکن نخواهد بود.

روابط عمومی در ادامه افزود: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون به سایت مراجعه نکرده اند، می توانند در فرصت باقی مانده به سایت www.azmoon.com مراجعه و کارنامه خود را مشاهده کنند.

روابط عمومی تأکید کرد: مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان برای ثبت نام به همراه داشته باشند، شامل: ۶ قطعه عکس ۴×۳، کارت ملی، مدرک موقت یا اصل مدرک کارشناسی ارشد و برگه ای که وضعیت نظام وظیفه برادران را مشخص کند، می باشد.

روابط عمومی در پایان افزود: کلاسهای پذیرفته شدگان این مرحله در بهمن ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر