مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

ثبت نام مشروط از قبول شدگان دکترای محروم از تحصیل دانشگاه آزاد

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین نشست خبری اش گفت: امروز به رئیس مرکز آزمون اعلام کردم که از تمام قبول شدگان دکتری که از تحصیل محروم شده اند ثبت نام مشروط به عمل آید و کاری به عملکرد آنان نداشته باشند.

به گزارش مهر، میرزاده پس از پایان سخنانش پاسخگوی پرسش خبرنگاران شد و درباره این موضوع که برخی از پذیرفته شدگان آزمون دکترای سال تحصیلی جاری دانشگاه آزاد که دارای رتبه های تک رقمی و مقالات علمی متعددی بوده اند موفق به دریافت کارنامه شان نشده اند که این موضوع حاکی از ممنوعیت تحصیل برای آنان است و دستور ویژه سرپرست جدید برای این اتفاق چیست، گفت: من متوجه شده ام بسیاری از داوطلبان حتی در مقطع دکترا پذیرفته شده اند اما اجازه تحصیل نیافته اند. امروز به رئیس مرکز آزمون اعلام کردم که از تمام این دانشجویان ثبت نام مشروط به عمل آید و کاری به عملکرد آنان نداشته باشند.

وی ادامه داد: دانشجوی ستاره دار برای ما معنا ندارد و دلیل نمی شود فرزندان کشورمان با بهانه های سست و به علت فعالیت ها و گرایش های سیاسی که دارند از تحصیل محروم شوند. اگر هم موردی باشد نیاز به رسیدگی قضایی دارد.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۲)

 1. خاک2 می‌گه:

  درود بر دکتر میرزاده و خدا نگهدارت باشه

 2. ندا می‌گه:

  درود بر اندیشه ی آزاد ،خسته نباشید آقای میرزاده.

 3. سارای می‌گه:

  سلام. در مورد کسانی هم که در مصاحبه قبول شده اند ربط داره؟ و نیز رشته محل جدید برای رشته جامعه شناسی گرایش جامعه شناسی گروه های اجتماعی هم اعلام میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

 4. رضا می‌گه:

  یه نفر بگه چرا ظرفیت ها اینقدر کم شده هر واحد ۳ نفر برداشته.دانشگاه دولتی ۶ نفر خوب بگه دیگه

 5. ژئوفیزیک می‌گه:

  خدارا شکر وخدا قوت آقای دکتر میرزاده .
  انشاء الله فکری هم در مورد جابجایی رتبه ها خصوصاً در رشته ایی که تعداد پذیرش کمتره ، صورت بگیره . مثلاً در رشته ژئوفیزیک شدیداً رتبه ها جابجا شد وبا توجه به اینکه تا رتبه ۸ پذیرش بود وفقط برای واحد علوم تحقیقات ؛ حق خیلی ها پایمال شده و افرادی که هیچ کار ارزنده ای نداشته با رتبه بالا پذیرش شدند. زمانی که رتبه اول با آن دفترچه آزمون باآن همه سوالات حل کردنی ؛ تا ۴۰ درصد می زند ؛ تکلیف سایرین مشخص است و اینجاست که تاثیر مصاحبه بسیار شدید است . ای کاش نمرات کتبی تراز شود تا این مدل مشکلات به وجود نیاید .انشاء الله به این امر هم رسیدگی بفرمایند!

 6. asal می‌گه:

  سلام بچه ها منظور دکتر میرزاده چیه؟یعنی کسایی که تو مصاحبه قبول نشده اند می توانند ثبت نام مشروط کنند؟لطفا یه نفر راهنمایی کنه؟

 7. علیپور می‌گه:

  خدا کنه آقای دکتر میرزاده دستور بده در مورد کنکور دکتری امسال و به ویژه مصاحبه ها و جابجایی ابهام دار رتبه ها(با اینکه گفتند مصاحبه فقط ۲۵ درصد نقش داره)هم تحقیقی صورت بگیره.

 8. Star می‌گه:

  خدا خیر و عمر بده دکتر میرزاده رو

 9. ح می‌گه:

  سلام
  آیا برای بقیه رشته ها نیز تکمیل ظرفیت اعلام می شه.

 10. م شیمی می‌گه:

  خوشحالم که چنین انسانهای خیرخواه و روشنفکری تصمیم گیرنده میشن

 11. حامد می‌گه:

  با آرزوی موفقیت برای دکتر میرزاده . زنده باد

 12. باران خانووووم می‌گه:

  خدا عزت و بزرگیشون رو زیاد کنه مرد خوب و مومن به ایشان میگن.خدا ازشون راضی باشه.امیدوارم همیشه عزتش پایدار باشه

درج نظر