مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج دکتری پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

به گزارش پی اچ دی تست، اسامی افراد قبولی و ذخیره آزمون دکتری پردیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری اعلام شد.

نفراتی که به عنوان قبولی قطعی معرفی شده اند می بایست در تاریخ های یکشنبه مورخ ۱۹/۸/۹۲ الی سه شنبه مورخ ۲۱/۸/۹۲ جهت ثبت نام به دانشگاه مراجعه نمایند.از نفرات ذخیره در صورتیکه نفرات ماقبل (قبولی قطعی) انصراف داده باشد یا در تاریخ های مذکورجهت ثبت نام مراجعه ننمایند، متعاقبا جهت ثبت نام دعوت به عمل خواهد آمد. در غیر اینصورت دانشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش افراد ذخیره نخواهد داشت.
مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌:
۱- اصل‌ و یک نسخه تصویر مدارک‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد مورد تایید وزارت‌ علوم، تحقیقات‌ و فنآوری‌ یا وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ و یا شورای عالی انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ و کارشناسی‌ارشد قید شده‌ باشد.
تبصره‌ – پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس) نمی‌باشند، لازم‌ است اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل اخذ مدرک محل تحصیل، در زمان ثبت‌نام ارائه نمایند.
۲- اصل‌ و دو سری‌ تصویر از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی.
۳- شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳ تهیه‌ شده‌ در سال‌ جاری‌.
۴- ارائه مدرکی که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه آنها‌ را مشخص‌ کند (برای‌ برادران‌) .

تذکرات‌ مهم
۱ـ حضور شخص پذیرفته شده برای ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخ‌های اعلام شده در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد و عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ تعیین شده برای ثبت‌نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.

۲ـ معدل‌ مدرک کارشناسی (لیسانس)‌ و کارشناسی‌ارشد (فوق‌لیسانس)‌ پذیرفته‌شده‌ باید با معدل‌هایی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام، شرکت در آزمون و یا نهایتاً در مرحله مصاحبه به‌ دانشگاه‌ اعلام‌ نموده‌، یکسان‌ باشد .
۳ ـ در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی «کان‌لم‌‌یکن» تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.

آبیاری و زهکشی:

آبخیزداری:

اقتصاد کشاورزی:

اصلاح نباتات بیومتری:

ژنتیک دام:

علوم مرتع:

صنلیع غذایی:

سازه:

تغذیه دام:

تکثیر و پرورش آبزیان:

جنگل شناسی:

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲)

  1. مجتبی می‌گه:

    با سام چرا پردیس ساری باوجود ظرفیتهای بالافقط یک نفر پذدش کرده اصلا چرانتایج مصاحبه را اعلام نمی کنند ایا تکمیل ظرفیت دارند

  2. اسماعیل بهمن می‌گه:

    متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکتری کشاورزی(زراعت)هستم از راهنمایی عزیزان کمال تشکر خواهم داشت.

درج نظر