مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

حذف برخی کد رشته های کنکور دکتری پردیس

سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای ضمن اعلام حذف  برخی رشته شهرهای آزمون دکتری ۱۳۹۳ پردیس،  از ثبت نام کنندگان دعوت کرد در صورت تمایل نسبت به ویرایش کد رشته های انتخابی خود اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست ، این تغییرات به شرح زیر است :

 کدمحل‌های تحصیل حذف شده از جداول شماره ۱۰ و ۱۶ دفترچه راهنما

- کدمحل‌های تحصیل رشته زبان و ادبیات عرب (۶۵۷۵) از کدرشته امتحانی ۲۸۰۲ و حسابداری (۶۱۰۰) از کدرشته امتحانی ۲۱۱۹ دانشگاه الزهرا(س) ـ تهران، از ردیف رشته‌ محل‌های این آزمون حذف شده و به عبارت دیگر پذیرش دانشجو در این رشته‌ محل‌ها صورت نخواهد گرفت.

 

 شرایط و ضوابط اختصاصی برخی از دانشگاه‌ها (صفحه ۲۷ دفترچه راهنما)

نام دانشگاه
شرایط و ضوابط اختصاصی دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی ـ تهران
محل تحصیل کلیه رشته‌های پردیس خودگردان این دانشگاه، در پردیس دانشگاهی شماره ۲، واقع در شهرک اکباتان خواهد بود.
دانشگاه سیستان و بلوچستان ـ زاهدان
۱- تمامی دانشجویانی که در رشته‌های غیرمرتبط پذیرفته می‌شوند موظف به گذراندن واحدهای پیش‌نیاز مطابق مصوبه گروه‌های آموزشی می‌باشند. ۲- تشکیل کلاس‌ها در صورت به حدنصاب رسیدن امکان‌پذیر می‌باشد. ۳- پردیس خودگردان این دانشگاه، هیچگونه امکانات رفاهی اعم از خوابگاه، سرویس ایاب و ذهاب و تغذیه برای این دانشجویان ندارد. ۴- این دانشجویان می‌توانند از امکانات خوابگاهی خودگردان (بخش خصوصی) در سطح شهر استفاده نمایند. ۵- جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی: www.usb.ac.ir مراجعه نمایند.
دانشگاه صنعتی شریف ـ تهران ۱- به دانش‌آموختگان این پردیس دانشنامه رسمی پردیس بین‌الملل صنعتی شریف اعطا خواهد شد.
۲- اطلاعات مربوط به مبالغ شهریه برای رشته‌های مختلف در سال تحصیلی ۹۴-۹۳ در پایگاه اینترنتی: www.kish.sharif.edu یا www.kish.ac.ir در دسترس علاقمندان می‌باشد.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵)

 1. reza می‌گه:

  به احتمال زیاد یه دویست هزار نفری شرکت میکنن و۱۴۰۰ نفر هم تو سایت نوشته بیشتر نمیخوان یعنی از هر۲۰۰ نفر یک نفرمیخوان بخت پول ها برگشته.

 2. مهرداد می‌گه:

  سلام
  لطفا در صورت امکان و کسب اطلاع اعلام کنید تعداد شرکت کنندگان کنکور دکتری نیمه متمرکز ۹۳ در رشته مدیریت(گرایش بازگانی) چند نفر میباشند،و چند نفر در رشته مدیریت مجاز اعلام شده اند،
  با سپاس از پاسخگویی شما

 3. مهرداد می‌گه:

  سلام
  لطفا در صورت امکان و کسب اطلاع اعلام کنید تعداد شرکت کنندگان پردیس امسال در رشته مدیریت(گرایش بازگانی) چند نفر میباشند، با سپاس از پاسخگویی شما.

 4. سعید می‌گه:

  سلام لطفا تعداد شرکت کنندگان رشته عمران گرایش سازه در ازمون دکتری پردیس چند نفره.با تشکر.

 5. منیر می‌گه:

  با سلامتشکیل کلاسهای ارس کجاست

درج نظر