مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

اعلام تاریخ برگزاری آزمون‌های GRE

سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ برگزاری آزمون های زبان انگلیسی GRE را در سال ۹۳ و ۹۴ اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام برای این آزمون ها GRE یا (general&subject) فقط از طریق سایت ETS و پرداخت هزینه ثبت نام نیز فقط از طریق کارتهای اعتباری بین المللی  (master,visa,…) امکان پذیر است.

آزمون GRE GENERAL فقط به روش جدید(iBT) در طول کل سال باظرفیت محدود برگزار می شود و متقاضیان می توانند جهت مشاهده تاریخ های برگزاری این آزمون به سایت ETS مراجعه کنند.

آزمون GRE SUBJECT  بصورت کاغذی در روزهای ۵ مهرماه ۹۳ مطابق با ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۴، ۳ آبان ماه ۹۳ مطابق با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۴، ۲۹ فروردین ۹۴ مطابق با ۱۸ آوریل ۲۰۱۴ برگزار می شود.

داوطلبان آزمون GRE SUBJECT پس از اتمام فرایند ثبت نام در سایت ETS می بایست تا سه هفته قبل از هر آزمون نسبت به تکمیل فرم مخصوص در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی(www.sanjesh.org) اقدام کنند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

  1. sara می‌گه:

    در طول کل سال یعنی جی?? هروز برکزار میشه??

  2. hamed می‌گه:

    ۷۵۰۰۰۰۰ rials

  3. چکاوک:) می‌گه:

    هزینش چقدره؟

درج نظر