مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

انتشار اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص برگزاری مصاحبه های آزمون دکتری پردیس

دانشگاه تهران با انتشاراطلاعیه ای از داوطلبان خواست برای اطلاع از زمان برگزاری مصاحبه دکتری پردیس های البرز، کیش و ارس به اطلاعیه های منتشره هر یک از پردیس ها مراجعه نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع آندسته از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی ( نیمه متمرکز) سال 1393 پردیس‌های بین‌الملل وخودگردان که از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به این دانشگاه معرفی گردیده‌اند می‌رساند؛ لازم است بر اساس دستورالعمل اجرایی دانشگاه تهران و مطابق جدول زمانبندی اعلامی وهمچنین با هماهنگی با مسئولین در پردیس‌های مذکور و با در نظر گرفتن اولویت‌های انتخابی خود همراه با کلیه مدارک ؛ سوابق علمی آموزشی و پژوهشی خود مراجعه نمایند. ضمنا داوطلبان عزیز می توانند جهت دریافت اطلاعات مربوط به تاریخ مصاحبه به سایت پردیس های مذکور مراجعه نمایند.
توجه : لازم است کلیه داوطلبان  به سایت پردیس‌های مربوطه مراجعه و به دستورالعمل اجرایی ، اطلاعیه ها؛ شرایط ، ضوابط و نحوه انجام مرحله دوم آزمون دکتری ثبت شده در سایت دقت لازم مبذول فرمایند

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

10
افزودن دیدگاه جدید

avatar
افسون
افسون

آیا از پردیس کیش دانشگاه تهران با کسی تماسی گرفته اند؟ چرا نتایج رو در وبسایتش اعلام نکرده؟ (پنج شنبه)

استعداد درخشان
استعداد درخشان

سلام
دوستان عزیز کسی خبر داره که نتایج مصاحبه استعداد درخشانی که دانشگاه تهران ۱ ماه پیش برگزار کرد کی میاد؟ البرز و کیش و ارس از طریق آیین نامه استعداد درخشان فراخوان زدند و ما هم شرکت کردیم ولی بیش از یک ماه هم میگذرد و هیچ خبری نیست!!

hy
hy

پردیس کیش نزده که

حساب.
حساب.

اونايي که فقط ازمون پرديس شرکت کردن ميتونن تکميل ظرفيت شرکت کنن؟

دکتر
دکتر

هنوز پردیس تکمیل ظرفیت اعلام نکرده ، دوست من.

ش
ش

نتایج کیش یکشنبه اعلام می شود

hy
hy

پردیس کیش نزده زمان مصاحبه رو؟

حمید
حمید

با عرض سلام خدمت دوستان محترم.
رتبه های من توی آزمون پردیس امسال که نتایجش تازه اعلام شد در7 تا رشته شهری که موقع ثبت نام اولیه آزمون انتخاب کردم، با اختلاف 3 الی 5 نفر قبول نشدم.خواستم ببینم با توجه به تجربه و آگاهی که دوستان دارند، توی تکمیل ظرفیت امکان دعوت به مصاحبه برای من وجود دارد یا خیر؟ کلا در تکمیل ظرفیت از طرف دانشگاهها به چه صورتی عمل میشود.؟

مدیریت ورزشی
مدیریت ورزشی

با سلام
لطفا بفرمایید کد6639 مدیریت ورزشی که زده دانشگاه تهران/متمرکز/تهران
محلش کجا میشه؟ تهران؟ البرز؟ کرج؟ خوارزمی؟؟؟؟؟؟؟؟

حسام
حسام

کرج