مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

انتشار اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص برگزاری مصاحبه های آزمون دکتری پردیس

دانشگاه تهران با انتشاراطلاعیه ای از داوطلبان خواست برای اطلاع از زمان برگزاری مصاحبه دکتری پردیس های البرز، کیش و ارس به اطلاعیه های منتشره هر یک از پردیس ها مراجعه نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع آندسته از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری تخصصی ( نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۳ پردیس‌های بین‌الملل وخودگردان که از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به این دانشگاه معرفی گردیده‌اند می‌رساند؛ لازم است بر اساس دستورالعمل اجرایی دانشگاه تهران و مطابق جدول زمانبندی اعلامی وهمچنین با هماهنگی با مسئولین در پردیس‌های مذکور و با در نظر گرفتن اولویت‌های انتخابی خود همراه با کلیه مدارک ؛ سوابق علمی آموزشی و پژوهشی خود مراجعه نمایند. ضمنا داوطلبان عزیز می توانند جهت دریافت اطلاعات مربوط به تاریخ مصاحبه به سایت پردیس های مذکور مراجعه نمایند.
توجه : لازم است کلیه داوطلبان  به سایت پردیس‌های مربوطه مراجعه و به دستورالعمل اجرایی ، اطلاعیه ها؛ شرایط ، ضوابط و نحوه انجام مرحله دوم آزمون دکتری ثبت شده در سایت دقت لازم مبذول فرمایند

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۰)

 1. افسون می‌گه:

  آیا از پردیس کیش دانشگاه تهران با کسی تماسی گرفته اند؟ چرا نتایج رو در وبسایتش اعلام نکرده؟ (پنج شنبه)

 2. استعداد درخشان می‌گه:

  سلام
  دوستان عزیز کسی خبر داره که نتایج مصاحبه استعداد درخشانی که دانشگاه تهران ۱ ماه پیش برگزار کرد کی میاد؟ البرز و کیش و ارس از طریق آیین نامه استعداد درخشان فراخوان زدند و ما هم شرکت کردیم ولی بیش از یک ماه هم میگذرد و هیچ خبری نیست!!

 3. hy می‌گه:

  پردیس کیش نزده که

 4. حساب. می‌گه:

  اونایی که فقط ازمون پردیس شرکت کردن میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن؟

 5. ش می‌گه:

  نتایج کیش یکشنبه اعلام می شود

 6. hy می‌گه:

  پردیس کیش نزده زمان مصاحبه رو؟

 7. حمید می‌گه:

  با عرض سلام خدمت دوستان محترم.
  رتبه های من توی آزمون پردیس امسال که نتایجش تازه اعلام شد در۷ تا رشته شهری که موقع ثبت نام اولیه آزمون انتخاب کردم، با اختلاف ۳ الی ۵ نفر قبول نشدم.خواستم ببینم با توجه به تجربه و آگاهی که دوستان دارند، توی تکمیل ظرفیت امکان دعوت به مصاحبه برای من وجود دارد یا خیر؟ کلا در تکمیل ظرفیت از طرف دانشگاهها به چه صورتی عمل میشود.؟

 8. مدیریت ورزشی می‌گه:

  با سلام
  لطفا بفرمایید کد۶۶۳۹ مدیریت ورزشی که زده دانشگاه تهران/متمرکز/تهران
  محلش کجا میشه؟ تهران؟ البرز؟ کرج؟ خوارزمی؟؟؟؟؟؟؟؟

درج نظر