مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

برگزاری نود و دومین دوره آزمون زبان تولیمو سال ۹۳

تاریخ‌ توزیع کارت و برگزاری نود و دومین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo:E-A2014) اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نود و دومین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته صبح روز پنجشنبه ۲۲ آبان ماه منحصراً در شهر تهران برگزار می شود. برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از سه‌‌شنبه ۲۰ آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد.

داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل شماره پرونده، کد رهگیری و یا نام و نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام کنند. هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار خود را ارائه کند.

چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون هرگونه اشکالی در کارت ورودی خود داشته باشند می‌توانند در روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه صبح از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و بعدازظهر ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه کرده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.

دانشکده زبانها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران واقع در تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان ۱۵ و ۱۶ به عنوان باجه رفع نقص کارت آزمون در نظر گرفته شده است.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۵)

 1. صبا می‌گه:

  با سلام
  مدیر محترم سایت من دوره ی ۷۷ آزمون دادم . از کجا مدرک بگیرم ؟ رو سایت فقط نمره و کارنامه هست!
  راهنمایی بفرمایید

 2. فرزانه می‌گه:

  سلام
  اگه شما سایت خود تولیمو برید (در سازمان سنجش) مراجعه کنید تا اسفند ماه تقویم زمانی آزمون رو مشخص کرده
  فدر صفحه اصلی سمت راست مورد تقویم آزمون رو کلیک کنید براتون میاره
  بفرمایید :
  این لینک صفحه اصلی سایت آزمون تولیمو
  http://tolimo.sanjesh.org/register/
  اینم صفحه تقویم زمان بندی این آزمون
  http://tolimo.sanjesh.org/register/Timetable.aspx

  موفق باشید

 3. پرمون می‌گه:

  سلام
  ببخشید تاریخ آزمون های بعدی کی هست؟

درج نظر