مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

دانلود دفترچه سوالات آزمون دکتری ۹۴ مجموعه الهیات (۲) کد ۲۱۳۹

دفترچه سوالات کنکور دکتری مجموعه الهیات (۲) جهت دانلود رایگان خدمتتان تقدیم می گردد.
این رشته شامل گرایش های الهیات فقه و مبانی حقوق اسلامی، فقه و حقوق اسلامی ، فقه و حقوق جزا است.

دانلود دفترچه سوالات آزمون دکتری مجموعه الهیات (۲) ۱۳۹۴

کلید سوالات دفترچه سوالات کنکور دکترا مجموعه الهیات (۲)

2139

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۱)

 1. صدیق می‌گه:

  سلام
  میشه در مورد کلیات علوم اسلامی توضیح بدین؟؟
  ممنون

  • قرآنی می‌گه:

   سلام کلیات علوم اسلامی شامل شاخه های الهیات مثل فلسفه و منطق ، فقه ، عرفان، تفسیر ، حدیث و …. میشه و کتابهایی مثل کتاب آشنایی با علوم اسلامی شهید مطهری یکی از منابع خوب این موضوع است.

 2. الهام می‌گه:

  آیا با رتبه ۲۸۰ رشته فقه و مبانی حقوق و مجاز به انتخاب رشته شبانه احتمال دعوت به مصاحبه را دارم بین دانشگاه شیام نور و پردیس و غیرانتفاعی به ترتیب کدامیک بهتر هستند در ضمن من هیچ مقاله ای ندارم فقط دو سال سابقه تدریس در دانشگاه را دارم.

  • مشاور می‌گه:

   سلام
   تقریبا احتمال دعوت به دوره شبانه برایتان وجود ندارد. در مورد سایر دوره ها می توان گفت کمی سلیقه ای است اما در کل پردیس های دانشگاه های برتر اعتبار خوبی دارند و بعد پیام نور تهران .

 3. فقه و حقوق خصوصی می‌گه:

  با سلام خدمت مشاور محترم رتبه من در رشته حقوق خصوصی ۹۶ شده و آخرین فرد مجاز روزانه ۱۲۹ هست و ظرفیت روزانه امسال ظاهرا ۵۶ نفر هست.البته لیسانس و فوق لیسانسم فقه و مبانی حقوق با معدل بالای نوزده. به نظرتون شانس دعوت به مصاحبه روزانه برای من هست؟ میشه تو انتخاب رشته کمکم کنید

  • مشاور می‌گه:

   سلام
   البته این صفحه مختص فقه و مبانی حقوق اسلامی است.
   در مورد رتبه شما در رشته تان، به نظر می رسد شانستان برای دوره روزانه ضعیف است و شانس اصلی تان برای شبانه است. با این حال حتما در انتخاب رشته، کدهای روزانه را هم داشته باشید.

 4. فقه و حقوق خصوصی می‌گه:

  سلام

 5. homayoon می‌گه:

  باسلام. رتبه من در سهمیه ۲۲ شده اخرین فرد مجاز در روزانه۳۶ ودیگردورها۸۶ است لطفا برای انتخاب رشته راهنماییم کنید

  • مشاور می‌گه:

   سلام
   به شما تبریک می گوییم.
   حرفی از رزمه خود نزده ای، اما قاعدتا برای روزانه های تهران هم شانس داری. اگر روزمه خوبی داری، به ترتیب علاقه ات انتخاب کن، اگر سابقه آموزشی و پژوهشی تان خوب نیست، شهرستان ها را نیز در انتخاب های خود منظر داشته باش.

درج نظر