مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

مدارك مورد نياز معرفي‌شدگان براي انجام مراحل مصاحبه دكتري 94

سازمان سنجش آموزش كشور فهرست مدارك موردنياز داوطلبان براي شركت در مصاحبه های آزمون دكتری94 سراسری را اعلام كرد.

به گزارش پی اچ دی تست ، مدارك مورد نياز كه مي‌بايست معرفي‌شدگان براي انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند به شرح زير است :

1- اصل مدرك كارشناسي ارشد (فوق ليسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره – معرفي‌‌شدگاني كه دانشجوي سال آخر دوره كارشناسي‌ارشد و يا دكتري حرفه‌اي بوده و حداكثر تا تاريخ 94/06/31 فارغ‌التحصيل مي‌شوند (اصل گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك مطابق فرم مندرج در صفحه 37 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور و فرم مندرج در صفحه 94 دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي).(معدل مندرج در آن بايد با معدل اعلامي به اين سازمان يكسان باشد).

2- اصل مدرك كارشناسي (ليسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره 1- آن‌دسته از معرفي شدگاني كه فارغ‌التحصيل دوره كارشناسي ناپيوسته مي‌باشند علاوه بر اصل مدرك كارشناسي ناپيوسته مي‌بايست اصل مدرك كارداني را نيز ارائه نمايند.

تبصره 2 معرفي‌‌شدگاني كه به دلائلي قادر به ارائه اصل مدرك يا مدارك‌ مندرج در بندهاي 1 و 2 فوق نمي‌باشند، لازم است اصل گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك را به همراه داشته باشند. (معدل مندرج در آن بايد با معدل اعلامي به اين سازمان يكسان باشد).

4ـ اصل شناسنامه و يا كارت ملي براي تطبيق مشخصات شناسنامه‌اي معرفي شده با مشخصات اطلاعات ارسالي از سوي اين سازمان.

5ـ اصل گواهي مبني بر اينكه عضو هيات علمي رسمي قطعي و يا رسمي آزمايشي تابعه وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري بوده كه به تأييد بالاترين مقام مسئول نيز رسيده باشد، براي آن‌دسته از معرفي‌شدگاني كه از امتياز مربي در اين آزمون استفاده نموده‌اند.

تبصره – آن ‌دسته از معرفي‌شدگان براي مصاحبه كه متقاضي استفاده از سهميه مربي گرديده‌اند، موظف به ارائه گواهي معتبر در اين خصوص مي‌باشند. لازم به توضيح است مطابق ضوابط مربوط، منحصراً مربيان آموزشي رسمي (آزمايشي يا قطعي) دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فنّآوري يا ساير دانشگاه‌هايي كه داراي هيأت مميزه مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و فنّآوري باشند، مجاز به استفاده از سهميه «مربي» در آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» نيمه‌متمركز سال 1394 مي‌باشند به عبارت ديگر مدرسان و اعضاء هيأت علمي پيماني، قراردادي، حق‌التدريس، دستياران آموزشي و … اجازه استفاده از اين سهميه را ندارند.

6- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی.

نظر به اينكه برخي از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي علاوه بر مدارك لازم براي مصاحبه و همچنين در خصوص ساعت و زمان حضور در مصاحبه اطلاع‌رساني لازم را در پايگاه اطلاع‌رساني خود مشخص مي‌نمايند لذا به داوطلبان گرامي تأكيد مي‌شود كه به منظور اطلاع از تاريخ، زمان و مدارك مورد نياز براي شركت در مصاحبه قبل از مراجعه به دانشگاه یا موسسه مربوط به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهی که قرار است در مصاحبه آن شرکت نمایند، مراجعه کنند.

 

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

3
افزودن دیدگاه جدید

avatar
میلاد
میلاد

سلام دوستان وقت بخیر
من تقریبا تا 20 روز دیگه مصاحبه دارم. همه مصاحبه ها افتاده تهران دانشگاه تهران مرکز.
کسی خبر داره برا مصاحبه دکتری آزاد رشته معماری دانشگاه تهران مرکز چه اساتیدی هستند که مصاحبه میکنند؟

سلام
سلام

با سلام
آیا ارائه ریز نمرات الزامی است یا طبق گفته سایت سنجش اصل مدرک (یا گواهی موقت)کفایت می کند؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

متالورژ
متالورژ

سلام
می خواستم بدونم مدارک لازم برای دانشکده فنی دانشگاه تهران رو کجا می زنن؟
و همچنین هزینه ای که باید برای هر دانشگاه برای مصاحبه پرداخت کنیم

اگر امکانش هست لینکش رو معرفی کنین
یا حداقل لینک مدارک مورد نیاز پارسال
ممنون