مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

مدارک مورد نیاز معرفی‌شدگان برای انجام مراحل مصاحبه دکتری ۹۴

سازمان سنجش آموزش کشور فهرست مدارک موردنیاز داوطلبان برای شرکت در مصاحبه های آزمون دکتری۹۴ سراسری را اعلام کرد.

به گزارش پی اچ دی تست ، مدارک مورد نیاز که می‌بایست معرفی‌شدگان برای انجام مراحل مصاحبه همراه خود داشته باشند به شرح زیر است :

۱- اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره – معرفی‌‌شدگانی که دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی‌ارشد و یا دکتری حرفه‌ای بوده و حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۶/۳۱ فارغ‌التحصیل می‌شوند (اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک مطابق فرم مندرج در صفحه ۳۷ دفترچه راهنمای شرکت در آزمون مذکور و فرم مندرج در صفحه ۹۴ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی).(معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی به این سازمان یکسان باشد).

۲- اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) یا کارنامه ریز نمرات.

تبصره ۱- آن‌دسته از معرفی شدگانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند علاوه بر اصل مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست اصل مدرک کاردانی را نیز ارائه نمایند.

تبصره ۲ - معرفی‌‌شدگانی که به دلائلی قادر به ارائه اصل مدرک یا مدارک‌ مندرج در بندهای ۱ و ۲ فوق نمی‌باشند، لازم است اصل گواهی تأیید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را به همراه داشته باشند. (معدل مندرج در آن باید با معدل اعلامی به این سازمان یکسان باشد).

۴ـ اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای تطبیق مشخصات شناسنامه‌ای معرفی شده با مشخصات اطلاعات ارسالی از سوی این سازمان.

۵ـ اصل گواهی مبنی بر اینکه عضو هیات علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری بوده که به تأیید بالاترین مقام مسئول نیز رسیده باشد، برای آن‌دسته از معرفی‌شدگانی که از امتیاز مربی در این آزمون استفاده نموده‌اند.

تبصره - آن ‌دسته از معرفی‌شدگان برای مصاحبه که متقاضی استفاده از سهمیه مربی گردیده‌اند، موظف به ارائه گواهی معتبر در این خصوص می‌باشند. لازم به توضیح است مطابق ضوابط مربوط، منحصراً مربیان آموزشی رسمی (آزمایشی یا قطعی) دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فنّآوری یا سایر دانشگاه‌هایی که دارای هیأت ممیزه مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فنّآوری باشند، مجاز به استفاده از سهمیه «مربی» در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۴ می‌باشند به عبارت دیگر مدرسان و اعضاء هیأت علمی پیمانی، قراردادی، حق‌التدریس، دستیاران آموزشی و … اجازه استفاده از این سهمیه را ندارند.

۶- کلیه مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی.

نظر به اینکه برخی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی علاوه بر مدارک لازم برای مصاحبه و همچنین در خصوص ساعت و زمان حضور در مصاحبه اطلاع‌رسانی لازم را در پایگاه اطلاع‌رسانی خود مشخص می‌نمایند لذا به داوطلبان گرامی تأکید می‌شود که به منظور اطلاع از تاریخ، زمان و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مصاحبه قبل از مراجعه به دانشگاه یا موسسه مربوط به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاهی که قرار است در مصاحبه آن شرکت نمایند، مراجعه کنند.

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

 1. میلاد می‌گه:

  سلام دوستان وقت بخیر
  من تقریبا تا ۲۰ روز دیگه مصاحبه دارم. همه مصاحبه ها افتاده تهران دانشگاه تهران مرکز.
  کسی خبر داره برا مصاحبه دکتری آزاد رشته معماری دانشگاه تهران مرکز چه اساتیدی هستند که مصاحبه میکنند؟

 2. سلام می‌گه:

  با سلام
  آیا ارائه ریز نمرات الزامی است یا طبق گفته سایت سنجش اصل مدرک (یا گواهی موقت)کفایت می کند؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

 3. متالورژ می‌گه:

  سلام
  می خواستم بدونم مدارک لازم برای دانشکده فنی دانشگاه تهران رو کجا می زنن؟
  و همچنین هزینه ای که باید برای هر دانشگاه برای مصاحبه پرداخت کنیم

  اگر امکانش هست لینکش رو معرفی کنین
  یا حداقل لینک مدارک مورد نیاز پارسال
  ممنون

درج نظر