مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

آغاز ثبت نام آزمون آیلتس مردادماه دانشگاه آزاد

ثبت نام آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال مرداد ماه 1394 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه هجدهم خرداد ماه آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی تست ، دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: ثبت نام آزمون آیلتس آكادميك (در شهرهاي همدان و اصفهان) و آزمون آيلتس آکادمیک و جنرال ( در شهر تهران ) از امروز دوشنبه 18خرداد ماه آغاز شد.

علوی فاضل در ادامه افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت English.iau.ac.ir اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: آزمون آيلتس آكادميك و جنرال روز شنبه 10 مرداد ماه سال 94 در تهران و آزمون آيلتس آكادميك روز پنجشنبه 22 مرداد ماه سال 94 در شهرهاي همدان و اصفهان برگزار خواهد شد.

نتایج آزمون آيلتس آكادميك و جنرال روز شنبه 24 مردادماه و نتايج آزمون آيلتس آكادميك در روز چهارشنبه 4 شهريورماه از طریق سايت results.ielts.org اعلام می شود.

معاون سنجش و پذیرش در خصوص آزمون آيلتس آكادميك تأكيد کرد: انصراف و انتقال زمان آزمونها و تغيير ماژول از آكادميك به جنرال و بالعكس پس از ثبت نام قطعي، تنها پيش از بازه زماني 35 روز مانده به تاريخ كتبي امكان پذير است.

وی در پایان گفت: متقاضیان محترم برای هرگونه سوال یا ابهامی با شماره تماس های 66348862- 66348856 دفتر مرکزی آیلتس تماس حاصل کنند.

نظرات (۵)

 1. با سلام
  خیر از لحاظ ارزش هیچ فرقی با سابر نهاد های برگزار کننده ندارد

 2. moh3n گفت:

  سلام من تا الان آزمون آیلتس شرکت نکردم. الان هم برای مهاجرت میخوام شرکت کنم . حالا سوال من اینه که آزمونی که دانشگاه آزاد برگزار میکنه از نظر اعتبار مدرک با جای دیگه فرق میکنه؟ ارزش یکسانی دارند؟

  • فرزانه گفت:

   سلام
   بهتره خودتون در وقت اداری و روزهای هفته تماس بگیرین از خود روابط عمومی شون سوال کنید بهتره!من در این مورد اطلاعی ندارم..
   موفق باشید

 3. فرزانه گفت:

  سلام
  اگه متن خبر رو دقیق بخونید،متوجه می شدید که ی آدرس ،یا لینک قرار داده برای ثبت نام آزمون های زبان دانشگاه آزاده که برگزار می کنه!یکی از آزمون ها ،این آزمون که ،اگه مراجعه کنید به اون لینک و آدرس و آیلتس رو کلیک کنید اطلاعات کامل هست در اون صفحه:
  منظورم این لینک بود،مبلغ هم درج کرده 7،700،000ریال…
  و بقیه اطلاعات :بفرمایید لینک:
  http://ielts.iauset.com/
  موفق باشید

درج نظر