مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

بررسی رشته محل‌های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تعیین تکلیف رشته محل های دکتری دانشگاه آزاد تا پایان شهریور ماه ۹۴ خبر داد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت:گزارش وزارت علوم به این کمیسیون حاکی از آن است که از ۱۵۰۰ رشته محل دکتری این دانشگاه تنها ۸۰۰ رشته محل مجوز اخذ کرده‌اند و بررسی رشته محل‌های این دانشگاه ادامه دارد.

محمد مهدی زاهدی افزود: وزارت علوم در این گزارش عنوان کرده است که تا شهریور بررسی مابقی رشته محل ها انجام و نتایج قبل از شروع سال تحصیلی اعلام می شود.

زاهدی گفت: بدون شک در رشته هایی که مجوز نداشته باشند برای مهر دانشجو پذیرش نخواهد شد و مجلس با توجه به نقش نظارتی خود این موضوع را رصد می کند. تلاش ما این است که تا حد ممکن از رشد کمی و غیراصولی در دانشگاه های کشور جلوگیری شود.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر