مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  مشاوره انتخاب رشته دکتری 97

اعلام زمان مصاحبه دکتری مهندسي معدن دانشگاه آزاد

معاون سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد از اعلام زمان مصاحبه دوره دكتري تخصصي رشته مهندسي معدن خبر داد.

به گزارش پی اچ دی تست ، دكتر علوي فاضل با اعلام اين خبر به روابط عمومي معاونت سنجش و پذيرش گفت : زمان  مصاحبه دوره دكتري تخصصي رشته مهندسي معدن بر روي سايت www.azmoon.net  قرار گرفت.

علوي فاضل در ادامه افزود : دعوت‌شدگان به مصاحبه مي‌توانند با مراجعه به اين سايت از زمان مصاحبه خود مطلع شوند. معاون سنجش و پذيرش تأكيد كرد: دعوت شدگان مي‌بايست در زمان تعيين شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و اگر هر واجد شرايطي به هر دليلي نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد امكان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت، لذا عدم حضور به معني انصراف از پذيرش تلقي مي‌شود.

علوي فاضل در ادامه در پاسخ به اين سوال كه دعوت شدگان چه مداركي را بايد به همراه داشته باشند گفت : دعوت شدگان مي‌بايست هرگونه سوابق علمي و تحقيقاتي مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تأليف را در زمينه رشته خود به همراه داشته باشند. همچنين به همراه داشتن اصل مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد و ريز نمرات و پايان‌نامه كارشناسي ارشد ضروري است. علوي فاضل خاطر نشان كرد: با توجه به اين كه دعوت متقاضيان بدون آزمون براساس معدل و نمره پايان‌نامه ملاك عمل قرار گرفته است، چنانچه در بين معدل و نمره پايان‌نامه زمان ثبت‌نام و زمان مصاحبه فرد مغايرتي وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
  1. نازنین - مهندسی نفت گفت:

    سلام اگر لیسانس و فوق لیسانس مهندسی نفت باشیم با 12 مقاله و 8 سال سابقه کار و مدرک آیلتس 6.5 و رتبه 25 از 92 نفر و معدل 16 از دانشگاه آزاد برای دکتری معدن شانسی داریم ؟

  2. حدیث گفت:

    میخواستم از اقا علی بپرسم یعنی هم باید کتاب گرامر و هم کتاب دکتری خیرابادی بخونم.واینکه کتاب دکتری ایشون برای تقویت کدوم قسمت از زبان عمومی هستش؟؟؟؟باتشکر از راهنماییتون