مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

تاریخ انتشار نتایج دکتری تخصصی 94 دانشگاه آزاد

نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی 94  دانشگاه آزاد اسلامی در روز پنج شنبه 19 شهریور ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبر گزاری آنا ، دکتر مجتبی علوی فاضل از اعلام نتایج آزمون دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی درروز پنجشنبه (19 شهریورماه) خبر داد و  گفت: «داوطلبان می‌توانند در روزهای مقرر به سامانه‌هایazmoon.com و sanjesh.iau.ac.ir برای دریافت نتایج خود مراجعه کنند.»

علوی فاضل همچنین در خصوص زمان بندی ثبت نام این دانشگاه تصریح کرد: «روز شنبه و یکشنبه 21 و 22 شهریورماه ثبت نام پذیرفته‌ شدگان دوره‌های دکترای پژوهش محور و دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی، دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه ثبت نام پذیرفته‌ شدگان کارشناسی ارشد و چهارشنبه 25 شهریورماه ثبت نام پذیرفته شدگان سراسری کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه‌ای صورت می‌گیرد.»

مدارک لازم جهت ثبت نام : 

وی در رابطه با نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان گفت: «این افراد برای ثبت نام باید به واحد دانشگاهی که در آن پذیرفته شده‌اند مراجعه کنند و مدارک لازم که شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، 12 قطعه عکس، اصل مدرک پایه، ریز نمرات مقطع تحصیلی قبلی و برای آقایان کارت معافی و یا پایان خدمت (در صورت معافیت و گذراندن خدمت سربازی) است را به همراه داشته باشند.»

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. میلاد (برق) گفت:

  احتمالا ساعت 14

 2. سید ابوالفضل حسابداری گفت:

  سلام کسی میدونه ساعت چند نتایج اعلام میشه

 3. یاسر گفت:

  چون میخوام بعد فارغالتحصیلی واسه هییت علمی اقدام کنم

 4. یاسر گفت:

  بین پردیس شیراز تهران جنوب کدومشش ترجیح داره

 5. میلاد (برق) گفت:

  سلام
  تکمیل ظرفیت به زودی بعد از اعلام نتایج اعلام میشه
  ولی متاسفانه فقط از بین دعوت شدگان به مصاحبه هستش.

 6. دانی گفت:

  سلام تورو خدا بگید دانشگاه تکمیل ظرفیت اعلام میکنه ؟ من رتبم ۳۰۳ شده آخرین نفر ۲۸۸ دوستان بنظرتون تکمیل ظرفیت قبول میشم؟

 7. سید ابوالفضل گفت:

  با سلام به دوستان زمان اعلام نتایج را یک روزاعلام میکنند 18شهریور یک روز19شهریور 5شنبه ها دانشگاه آزادتعطیل است حداقل 17شهریور اعلام کنند تا فرصت برای ثبت نام داشته باشند

 8. مرجان-حشره شناسی کشاورزی گفت:

  دوستان سلام,من انتخاب اولم را شهرستان زدم ولی الان پشیمانم و میخواهم در انتخاب دومم قبول شوم آیا راهی وجود دارد؟

 9. سید ابوالفضل حسابداری گفت:

  تمدید فرصت بررسی رشته محل های دانشگاه آزاد تا شهریور ۹۵

  دانشگاه آزاد تا پایان شهریور ۹۵ فرصت دارد شرایط و هیات علمی لازم جهت رسیدن به استانداردهای مدنظر را فراهم کند.
  دکتر حسن روحانی رییس جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، که شب گذشته برگزار شد به دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: از کار بزرگی که در دانشگاه آزاد اسلامی انجام داده است تشکر می کنیم، چرا که این دانشگاه ۴۰ درصد از بار آموزش عالی را از دوش دولت برداشته است. وقتی کاری به بخش غیر دولتی واگذار شود، دولت راحت تر می تواند نقش نظارتی خود را ایفا کند.

  اصل کار دانشگاه آزاد اسلامی بسیار عظیم و بزرگ است

  رییس جمهور افزود: شورای عالی انقلاب فرهنگی به همه امور مربوط یکسویه نگاه می کند، اصل کار دانشگاه آزاد اسلامی بسیار عظیم و بزرگ است که دولت نمی توانست آن را انجام دهد. این همه استاد و دانشجو نشان دهنده آن است که واقعا کار عظیمی انجام شده است.

  رییس جمهور در ادامه خاطر نشان کرد: باید امر آموزش عالی را به بخش غیر دولتی بدهیم و همه دانشگاه ها باید به سوی توسعه کیفی و خودکفایی از نظر بودجه حرکت کنند.

  دکتر روحانی در پایان خواستار شد: تا پایان شهریور ۱۳۹۵ با هماهنگی وزارت علوم ودانشگاه آزاد اسلامی برای رشته های تحصیلات تکمیلی فرصت بررسی و تکمیل کادرهیات علمی داده شود.

  گفتنی است نحوه پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا از سوی دانشگاه آزاد اسلامی، از موضوعات دستور کار این جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی بود.

  مخبر دزفولی: دانشگاه آزاد اسلامی منصفانه در جهت مسیر و اهداف تعیین شده برای آموزش عالی کشور حرکت کرده است

  مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه با تشکیل کارگروهی متشکل از وزارتخانه های آموزش عالی، بهداشت و درمان و دانشگاه آزاد اسلامی به توافقاتی رسیده ایم، گفت: این توافق بر سررشته ها و محل های تدریس است تا معیارها و استانداردهای مدنظر تحقق یابد.

  وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی منصفانه در جهت مسیر و اهداف تعیین شده برای آموزش عالی کشور حرکت کرده است اگرچه هنوز در برخی زمینه ها دارای کاستی هایی در رسیدن به شرایط مطلوب است.

  وی با اشاره به اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تعامل مثبت با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ارتقا کیفی رشته های ذیربط در خصوص کاهش ظرفیت رشته های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۷ هزار نفر به کمتر از ۱۰ هزار نفر، مجوزهای ارائه شده به این دانشگاه در برخی رشته های مرتبط با وزارت علوم را یاد آور شد و گفت: به این دانشگاه تا شهریور سال آینده فرصت داده شد تا در برخی رشته ها شرایط لازم را برای رسیدن به استانداردهای مورد نظر فراهم آورد.
  http://phdtest.ir/1394/06/%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1-9/

 10. محسن گفت:

  چطور ایشون قطعا قبولنند ؟؟ !!! من پارسال گرایش توسعه با رتبه ۱۴۰ پذیرفته نشدم . امسال هم با رتبه ۱۰۱ گرایش سیاسی رفتم مصاحبه ، تا خدا چه خواهد . ولی دهاقان متقاضی زیاد داره و یکی از واحدهای شناخته شده در جامعه شناسی هستش . این دانشگاه بیشتر گرایشها رو چندین ساله که داره . لذا از اظهار نظر همینجوری خودداری نمایید . تشکر و آرزوی قبولی

 11. محسن گفت:

  اینقدر فکر وام و از این دست مسایل کمکی نباشید . پول نقد میخواد این مقطع . وگرنه جز زحمت چیزی عایدتون نمیشه.

 12. مدیر آموزشی گفت:

  8 روز دیگه مونده

 13. سید ابوالفضل حسابداری گفت:

  اعلام زمان ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی

  نتایج نهایی دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی روز چهارشنبه ۱۸ شهریور ماه ۹۴ اعلام خواهد شد .

  مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از زمان اعلام نتایج و ثبت‌نام مقاطع مختلف دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: ثبت‌نام مقطع دکترا شنبه ۲۱ شهریور و یکشنبه ۲۲ شهریور در واحدهای دانشگاهی انجام می‌شود.

  علوی‌فاضل گفت: داوطلبان دوره‌های دکترای پژوهش محور در روز ۱۶ شهریورماه می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و آموزش دانشگاه آزاد نتیجه خود را مشاهده کنند.

  وی افزود: اعلام نتایج دوره‌های دکترای تخصصی باآزمون و بدون آزمون نیز در روز ۱۸ شهریورماه است