مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری

برگزاری صد و دومین دوره آزمون زبان تولیمو در روز پنج شنبه 21 آبان ماه

تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه  یکصد و دومين دوره آزمون زبان انگليسي تولیمو از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، سازمان سنجش کشور اطلاعیه کوتاه خود در خصوص تاریخ و نحوه پرینت كارت‌ صد و دومين دوره آزمون زبان انگليسي پيشرفته را منتشر کرد.

این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد: 

بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته مي‌رساند: 

1- صد و دومین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته، صبح روز پنجشنبه مورخ 94/8/21 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و كارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه 94/8/19 بر روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور قرار مي گيرد تا داوطلبان بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: نام و نام‌خانوادگي، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمایند. بديهي است كه هر داوطلب براي شرکت در جلسه آزمون باید، علاوه بر پرينت کارت شرکت در جلسه آزمون، اصل کارت ملی يا اصل گذرنامه خود را ارائه نماید.

توضیح: چنانچه داوطلبان متقاضی شرکت درآزمون هرگونه اشکالی درکارت ورودی خود مشاهده نمودند، مي‌توانند در روز چهارشنبه مورخ 94/8/20 صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 17:00 با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و دو قطعه عکس به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمایند. 

2- آدرس باجه رفع نقص كارت: 

دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (اميرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بين خيابان هاي 15 و 16.

ضمناً به اطلاع مي‌رساند كه واحد اطلاعات و پاسخگويي به سئوالات در این باره از این تاریخ لغایت 94/8/20 همه روزه بغير از ايام تعطيل و در وقت اداري آماده پاسخگويي به سوالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگويي به سئوالات خود مي‌توانند به بخش پاسخگويي اینترنتی سايت سازمان سنجش آموزش كشور  مراجعه و يا با شماره تلفن 42163 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداري نمايند.

کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست

1
افزودن دیدگاه جدید

avatar
علي (حقوق كيفري )
علي (حقوق كيفري )

سلام ببخشيد مدرك زبان توليمو دانشكاه ازاد اسلامي قبول داره بعد اكر قبول داره بايد نمره ازمون چند باشه ، ممنون