مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

آغاز ثبت نام دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران از هفته جاری

ثبت‌نام جهت پذیرش بدون آزمون دوره دکتری تخصصی در پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه تهران، ورودی بهمن ماه ۹۴ آغاز شد.

به گزارش پی‌اچ‌دی تست، پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران از میان داوطلبان واجد شرایط به ویژه در مقطع دکترى تخصصى (Ph.D) برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ در ۴۶ رشته دانشجوی دکتری تخصصى می‌پذیرد.

بازه ثبت‌نام از تاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۲ لغایت ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ است.

ثبت‌نام منحصراً به‌ صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌‌رسانی دانشگاه تهران  با مراجعه به سامانه جامع آموزش «گلستان (http://golestan.ut.ac.ir)» انجام خواهد پذیرفت.

* لازم به ذکر است که پرونده متقاضیان بعد از ثبت‌نام طی سه هفته در کمیته‌های تخصصی بررسی می‌شود و نتایج نهایی تا پایان آبان ماه از طریق سایت این پردیس اعلام خواهد شد. در پایان دوره به فارغ‌التحصیلان مدرک رسمی دانشگاه تهران اعطا خواهد شد.

مشاهده رشته های پذیرش دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران

شهریه پذیرش دکتری تخصصی پردیس کیش دانشگاه تهران

 الف- شرایط عمومی:

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲- نداشتن سوء پیشینه کیفری به تشخیص مراجع ذیصلاح

۳- نداشتن منع قانونی برای ادامه تحصیل از نظر خدمت وظیفه عمومی براى داوطلبان ذکور

ب- شرایط اختصاصی:

۱- دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر از دانشگاه‌های داخل یا خارج کشور که به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.

تبصره: متقاضیان با مدرک تحصیلى معادل کارشناسى ارشد، مجاز به شرکت در آزمون ورودى نیستند.

۲- داشتن حداقل میانگین معدل کل ۱۴ از ۲۰ در مقطع کارشناسی ارشد.

۳- بررسی پرونده علمی، شرکت و قبولی درمصاحبه تخصصی (مصاحبه تخصصی با توجه به سوابق تحصیلی، علمی، پژوهشی، افتخارات علمی و فوق برنامه، … و سؤالات تخصصی از رشته مورد تقاضا انجام می‌گیرد).

تبصره: در صورت نیاز در بعضی از رشته‌ها به تشخیص گروه مربوطه آزمون کتبی برگزار می‌گردد.

۴- دانشجویان نیمسال آخر دوره کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه‌ای در صورت فراغت از تحصیل تا تاریخ ۳۰ / ۱۱ / ۱۳۹۴ می‌توانند ثبت‌نام نمایند.

۵- دارا بودن حداقل نمره زبان عمومى مطابق شرح زیر:

حد نصاب لازم زبان مطابق شرح مندرج در ستون ملاحظات جدول ذیل مى‌باشد. داوطلبانى که قبلاٌ حد نصاب لازم را در یکى از آزمون‌هاى زیر از سال ۲۰۱۳ میلادى به بعد کسب کرده‌اند، از شرکت در آزمون زبان عمومى دانشگاه تهران معاف مى‌باشند.

(اعتبار مدرک زبان ۲ سال است.)

Untitled-1

تبصره ۱: متقاضیانى که از سال ۱۳۹۲ به بعد %۵۰ مربوط به رشته زبان و ادبیات فارسی و %۶۰  مربوط به سایر رشته‌ها به‌جز رشته‌های زبان و ادبیات انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی، نمره آزمون زبان عمومى ورودى دوره دکترى دانشگاه‌هاى تهران راکسب نموده‌اند از شرکت در آزمون زبان عمومى معاف می‌باشند.

تبصره ۲: ارائه مدرک قبولى زبان عمومى برای آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نمره زبان با شرایط مندرج در جدول فوق کسب نموده‌اند، به جز رشته‌های زبان و ادبیات انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی، هنگام ثبت‌نام الزامی می‌باشد.

تبصره ۳: ارائه مدرک زبان در هنگام ثبت‌نام الزامی می‌باشد، در غیر این صورت به دانشجو پذیرش مشروط داده خواهد شد و دانشجو موظف به ارائه گواهی زبان عمومی با حداقل نمره لازم تا قبل از امتحان جامع می‌باشد. ضمناً طبق مصوبه شورای آموزشی دانشگاه در خصوص حد نصاب نمره زبان عمومی) اعتبار مدرک زبان ۲ سال) می‌باشد.

نکته: کلیه دانشجویان موظف به اخذ تأییده مرکز زبان و اتمام واحدهای آموزشی خود تا قبل از جامع می‌باشند، در غیر این صورت به هیچ عنوان مجوز شرکت در آزمون جامع و ادامه تحصیل را نخواهند داشت.

ج- ویژگی‌های دوره:

- مدرک فارغ‌التحصیلی مدرک رسمی دانشگاه تهران می‌باشد.

- محتوای آموزش رشته‌ها تعداد واحدهای هر رشته مطابق با محتوای آموزشی و تعداد واحدهای همان رشته در دانشگاه تهران خواهد بود.

- محل تحصیل جزیره کیش می‌باشد و حضور در کلاس‌ها الزامی است.

- تحصیل در دوره دکتری به‌صورت تمام‌وقت است.

- برنامه‌ریزی تشکیل کلاس‌ها برای تمامی روزهای هفته انجام می‌شود و پذیرفته‌شدگان ملزم به حضور در کلاس‌ها خواهند بود.

- در تأمین خوابگاه و تسهیلات رفاهی، بهداشتی و درمانی هماهنگی و همکاری لازم به‌عمل خواهد آمد.

- دانشجویان از امکانات و تسهیلات ورزشی برخودار خواهند شد.

- هزینه‌های دوره اعم از شهریه ثابت ومتغیر، شهریه دروس پیش‌نیاز، پایه و زبان انگلیسی و هزینه‌های اقامتی به عهده دانشجویان خواهد بود. که هزینه‌های فوق‌الذکر طبق تقویم آموزشی در هنگام ثبت‌نام توسط دانشجویان بایستی پرداخت شود.

- برنامه آموزشی درپردیس بین‌المللی کیش مطابق تقویم آموزشی دانشگاه تهران است.

- در صورت ضرورت برای تقویت پایه علمی و کسب موفقیت بیشتر، دروس پایه و پیش‌نیاز با هزینه دانشجویان ارائه می‌گردد.

پذیرفته‌شدگان موظفند به تشخیص گروه آموزشی مربوطه در این پردیس دروس پیش‌نیاز و جبرانی از دروس مقطع کارشناسی ارشد (حتی در صورت تکرار واحدهای درس مزبور در مقطع کارشناسی ارشد) با پرداخت شهریه همان مقطع انتخاب و بگذرانند.

- انتقال یا مهمان شدن پذیرفته‌شدگان این پردیس به سایر پردیس‌ها و دانشگاه‌ها ممنوع می‌باشد.

- ظرفیت کلاس‌های مقطع دکتری ۷ نفر خواهد بود.

توجه: برای مشاهده سرفصل دروس و تعداد واحد رشته‌ها به سایت www.gostaresh.msrt.ir  مراجعه نمایید.

د- وضعیت نظام وظیفه:

نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبین مرد

دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه، معافیت دائم و یا معافیت تحصیلی

تذکر: اعطای معافیت تحصیلی به مشمولینی که دارای غیبت می‌باشند و یا فرصت آنان به پایان رسیده است امکان‌پذیر نمی‌باشد.

تذکرات مهم:

- لطفاً نسبت به انتخاب رشته مرتبط و انتخاب تنها یک رشته (مقطع دکتری) دقت  به عمل آورید. بدیهی است به انتخاب‌های بیش از سقف اعلام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

- لازم به ذکر است که ارائه اصل مدارک تحصیلی، ریزنمرات، تعهد محضری، سفته، چک و واریز شهریه تحصیلی، پس از اعلام نتیجه نهایی و پذیرش دانشجو الزامی می‌باشد.

- چنان‌چه در هر مرحله از ثبت‌نام، مصاحبه، برگزاری امتحانات و تحصیل در دانشگاه مشخص گردد که داوطلب واجد یکی از شرایط فوق نبوده است، بلافاصله از ثبت نام‌، شرکت در امتحان و یا ادامه تحصیل او جلوگیری به عمل آمده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

- در صورت قبولی، شروع به تحصیل داوطلب منوط به تائید صلاحیت عمومی وی از سوی هیأت مرکزی گزینش دانشجو می‌باشد.

- دانشجوی متقاضی انصراف از تحصیل در دوره دکتری نوبت دوم پس از موافقت دانشگاه و صدور حکم انصراف قطعی از دوره دکتری مجاز به ثبت‌نام و شرکت در این آزمون می‌باشد.

- در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد پذیرفته‌شدگان، دانشگاه تصمیم مقتضی اتخاذ می‌نماید و داوطلب حق هیچ اعتراضی را ندارد. تشکیل هر یک از رشته‌های آموزشی منوط و متوقف به حد نصاب رسیدن کلاس‌ها در هر کدام از گروه‌های آموزشی می‌باشد.

* ضمناً اطلاعیه تکمیلی جهت زمان و مکان مصاحبه‌ها و نحوه برگزاری مصاحبه‌ها متعاقباً طی اطلاعیه‌های بعدی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سهمیه مربیان:

بر اساس قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجودر دوره‌های تحصیلات تکمیلی و تخصصی مصوب مورخ ۲۹ / ۰۱ / ۱۳۸۹ مجلس شورای اسلامی، ده درصد (%۱۰) سهمیه مازاد بر ظرفیت (حداقل ۱ نفر در هر رشته) برای مربیان رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شرط کسب حداقل هشتاددرصد (%۸۰) نمره آخرین فرد پذیرفته‌شده اختصاص می‌یابد.

سهمیه ایثارگران:

بر اساس قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مصوب ۱۸ / ۰۲ / ۱۳۶۸ هیأت محترم وزیران و قانون اصلاح قانون مذکور مصوب ۱۱ / ۰۹ / ۱۳۷۱ مجلس محترم شورای اسلامی و همچنین با توجه به تصویب قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران، افراد مشمول متقاضی استفاده از سهمیه‌ها و تسهیلات بیست درصد (%۲۰) ظرفیت به رزمندگان و ایثارگران اختصاص می‌یابد که حد نصاب نمره علمی لازم برای رزمندگان هشتاد درصد (%۸۰)، ایثارگران هفتاد درصد (%۷۰) نمره آخرین فرد پذیرفته‌شده درسهمیه آزاد می‌باشد.

تبصره: %۲۰ ظرفیت پذیرفته‌شدگان در هر رشته بر اساس مقررات به ایثارگران معزز انقلاب اسلامی شامل رزمندگان، جهادگران، آزادگان و جانبازان اختصاص دارد. همسر و فرزندان عزیز شهدا، مفقودین، اسرا و جانبازان %۵۰ به بالا در گزینش جزء سهمیه ایثارگران محسوب خواهند شد. داوطلبان استفاده از سهمیه فوق باید گواهی استفاده از سهمیه را حسب مورد توسط بنیاد شهید، امور ایثارگران و سایر مراجع ذیربط در هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند.

تبصره ۲: داوطلبانی که از تاریخ ۳۱ / ۶ / ۱۳۵۹ لغایت ۳۱ / ۶ / ۱۳۶۷ حداقل شش ماه داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور داشته‌اند، می‌توانند از سهیمه فوق استفاده نمایند. داوطلبانی که از سال ۱۳۶۸ به بعد یک نوبت با سهمیه مذکور در آزمون‌های ورودی پذیرفته شده‌اند در صورتی که دارای گواهی حداقل ۱۲ ماه حضور داوطلبانه در جبهه باشند می‌توانند از سهمیه ایثارگران استفاده نمایند.

توجه: از متقاضیان محترم خواهشمند است نسبت به انتخاب رشته مرتبط دقت لازم را به عمل آورند. در غیر این صورت هر گونه عواقب بعدی متوجه شخص متقاضی خواهد بود.

د- مدارک لازم جهت ثبت‌نام اینترنتی:

۱- تکمیل فرم تقاضانامه موجود در سایت

۲- اسکن یک قطعه عکس ۳ * ۴ پرسنلی

توجه: داوطلبان جهت ثبت‌نام الکترونیکی ملزم به پرداخت مبلغ یک میلیون ریال به صورت الکترونیکی به درگاه حساب بانک معرفی در سایت ثبت‌نام می‌باشند (مبلغ پرداختی قابل استرداد نمی‌باشد).

تماس با پردیس بین‌الملل کیش:

داوطلبان محترم می‌توانند پس از مطالعه دقیق شیوه‌نامه جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره‌های تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایند.

تلفن تماس ۵۶-۴۴۳۰۰۵۵-۰۷۶۴ یا ۴۴۳۵۲۰۰-۰۷۶۴ داخلی ۲۰۱ و ۴۴۳۵۲۰۱-۰۷۶۴ (همه‌روزه از ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر)

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۲۵۷)

 1. س می‌گه:

  سلام دوستان من رشته معماری هستم ازمون دادم چه تاریخی نتایج اعلام میکنند اخه تاریخ مصاحبه مشخص شده اما نتایج رشته های با ازمون کی اعلام میشه

 2. حسنیه رشیدی می‌گه:

  سلام من فردا مصاحبه دارم فرم شماره ۳ رو از کجا باید تهیه کنم و همراهم ببرم
  با سپاس

 3. س می‌گه:

  سلام دوستان کسی اطلاع داره چه تاریخی نتایج رشته های با ازمون اعلام میکنند اخه جدول زمانبندی مصاحبه را اعلام کردند ولی نتایج هنوز اعلام نشده

 4. کلثوم می‌گه:

  ظاهرا فقط باید منتظر باشیم

 5. سارا می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی اطلاع داره که زمان مصاحبه دقیق کی هست یا کی اعلام می کنند؟ تو اطلاعیه که مشخص نکردند. و اینکه آخر آزمون میگیرند یا فقط مصاحبه؟
  گواهی ثبت نام چی شد

 6. کلثوم می‌گه:

  می گم واسه مصاحبه چی بخونیم

 7. s. k می‌گه:

  سلام دوستان من زنگ زدم کیش گفتن هفته آینده زمان مصاحبه اعلام میشه به امید موفقیت همه دوستان

 8. سلام - آفرین می‌گه:

  سلام جواب چی شد

 9. منصور یاری کامرانی می‌گه:

  با سلام آیا تاریخ ثبت نام تمدید نمیشود

 10. محمدرضا می‌گه:

  خدا به دانشجویان پردیس های خودگردان با این بی نظمی های پردیسشون صبر بده .

 11. سمیرا شاه منصوری می‌گه:

  گفتن اگه دوست دارین بیاین پول تون رو پس بگیرین

 12. پریسا می‌گه:

  دوستان عزیز وگرامی ، ظرفیت ها رو هم که کم کردند به سلامتی :) یعنی چی؟!؟!

 13. با سلام. من که هنوز موفق به ثبت نام نشدم ظاهرا هم دیروز وقتش تموم شد، ولی قبلش از اساتید رشته ی خودم که پرس و جو میکردم ( اساتید دانشگاه تهران) اظهار بی اطلاعی میکردن ، خیلی هم تعجب میکردن که چطور کیش دست به همچین کاری زده چون از نظر وزرات علوم پردیس ها دیگه مجاز به جذب دانشجو نبودن ، حالا اینکه چطور بدون ازمون هم اعلام کرده جای تعجب داشت. واقعن ادم بلاتکلیف میشه ، پس تکلیف این همه ثبت نام کرده و پولاشون چی میشه !!

 14. کلثوم می‌گه:

  در ضمن وقتی پرسیدم چرا نمیشه گواهی گرفت ؟!
  گفتن نیازی نیست
  احتمالا فعلا نیازی نیست نگران نباشید

 15. کلثوم می‌گه:

  سلام دوستان .من با پردیس کیش تماس گرفتم .ثبت نام تا ۹ آذر تمدید شده

 16. زهرا می‌گه:

  سلام
  کسی تونست گواهی ثبت نام دریافت کنه؟

 17. نصرالله می‌گه:

  باسلام با توجه به اینکه امروز آخرین روز ثبت نامه هستش و من هنوز موفق به دریافت گواهی نشدم باید چکار کنم لطفاراهنمایی بفرمایید با تشکر

 18. سجاد می‌گه:

  سلام دوستان عزیز.من هرکاری میکنم نمیتونم ثبت نام کنم.ایا کسی ازدوستان ثبت نام کرده.میشه منم راهنمایی بفرمایین.ممنونم ازلطفتون

 19. دانشجو دکتری می‌گه:

  خیلی از رشته های ارشد و دکتری انجا مهرماه به حد نصاب نرسیده است
  اخه این همه هزینه برای چی؟
  که چی بشه!!!!!

 20. رضا می‌گه:

  دوستان، دکترهای آینده!!! یکمی با دقت تر این اطلاعیه هارو مطالعه بفرمایید.

  تبصره : در صورت نیاز در بعضی از رشته ها به تشخیص گروه مربوطه آزمون کتبی برگزار می گردد.

  در ضمن به نظر بنده که ارشد هم اونجا بودم و ارشد هم مصاحبه داشتیم، حتی اگر آزمون کتبی هم نباشد باید با مطالعه قبلی و دست پر به مصاحبه رفت. چون اساتید به شدت سخت گیر هستند و وسواس به خرج میدهند. خیلی از دوستان تصور میکنند چون این پردیس بدون آزمون اقدام به جذب دانشجو کرده است، پذیرش به راحتی صورت میگیرد. اما اینطور نیست. خیلی از رشته ها در دکتری تشکیل نمیشود چون کیفیت برای اساتید ملاک میباشد. انشاالله خودتون تشریف خواهید برد و خواهید دید.
  با آرزوی موفقیت.

  • سمین می‌گه:

   دوست عزیز سلام
   مطمئن باش اگه کلاسی تشکیل نشه دلیلش سخت گیری در مصاحبه نیست ، عدم متقاضی جهت ثبت نام هستش !! بعید می دونم فردی حاضر باشه با پرداخت کلی هزینه برود کیش تا یک مدرکی رو دریافت کنه.
   من مطمئنم اگه فردی از شما سوال کنه ارشدت رو از کجا گرفتی قطعا می گی دانشگاه تهران و یا اینکه خیلی راستگو باشی می گی پردیس تهران ، هیچ وقت نمی گی پردیس کیش !!!

   • رضا می‌گه:

    خانم سیمین

    شما آزاد هستید نظرتون رو بیان کنید، اما متاسفانه یا خوشبختانه همیشه واقعیت با نظرات شخصی انسان ها یکی نیست.

    اگر فردی حاضر به ادامه تحصیل در پردیس کیش نبود که کلا اون واحد رو تعطیل میکردند خانوم محترم و الان هم زیر این پست ۲۰۰ نظر و کامنت مبنی بر رویه پذیرش موجود نبود. حالا اگر از شما دعوتی به عمل آمد که تشریف بیاورید جزیره و در پردیس کیش ادامه تحصیل بدهید مختار هستید که اعلام کنید حاضر به پرداخت این مبلغ برای گرفتن مدرک نیستید، نه اینکه از جانب دیگران هم نظر شخصی بدهید.

    در پایان هم خدمت شما دوست عزیز عارض میشوم که من با افتخار اعلام میکنم که دانشجوی پردیس کیش هستم ، زیرا به این بلوغ فکری رسیدم که تلاش ، اراده و پشتکار هست که دانشجو را تعریف میکند نه محل تحصیل.

 21. ندا می‌گه:

  دوستان کسی تونسته گواهی ثبت نام رو بگیره؟

 22. طلا می‌گه:

  سلام دوستان . بخش آخر ثبت نام رو باید چیکار کنیم ؟ سایت گلستان هم جواب نمی ده ؟ واقعا آزمون داره ؟

 23. جواد می‌گه:

  خدایا این پردیس ها رو کی بوجود آورده ، سال ۱۳۹۱ اعلام کردن هر کی تمایل داره بیاد ثبت نام کنه فقط پردیس دانشگاه فردوسی در هررشته از جمله اقتصاد ، مدیریت و… در هر کلاس ۱۹ نفر ثبت نام کرد در دو گروه یعنی ۳۸ نفر !! این هم از پردیس دانشگاه تهران ! کی می خواد جواب بده خدا می دونه .
  صد رحمت به دانشگاه آزاد اسلامی خودمون

 24. علم اطلاعات ودانش شناسی می‌گه:

  سلام
  کسی واقعا نمیدونه میخوان چکار کنن؟منکه هنگ کردم واقعا

 25. علی می‌گه:

  سلام،
  شما اینجا گفتید بدون آزمون! ولی داخل سیستم ثبت نام که رفتم هیچ گزینه ثبت نام بدن آزمون نیست!!! فقط گزینه “ثبت نام آزمون دکتری” هست که باید انتخاب بشه…
  بعدشم تاریخ آزمون دکتری رو ۳۰ام همین ماه اعلام کرده.

  پس بدون آزمون جریانش چی بود؟

 26. علم اطلاعات ودانش شناسی می‌گه:

  سلام دوستان
  من میخوام علم اطلاعات ودانش شناسی ثبت نام کنم امافقط تو دفترچه پذیرش هست ولی تو سایت گلستان ک میرم اصلا این رشته وجود نداره
  لطفا بگید چکارکنم
  با کیشم تماس گرفتم موفق نشدم با پذیرش صحبت کنم
  خواهشا راهنمایی کنید
  ممنون از همه دوستان

 27. مهلا می‌گه:

  یه سوال از دوستان
  وقتی بازه ثبت نام تا پایان ماه ۸ بازه یعنی تا پایان آبان ماه- و بعدش قراره طی سه هفته پرونده ها بررسی و نتایج اعلام بشه. چطور امکانش هست نتیجه تا پایان آبان ماه اعلام بشه !!!! من یکی که هنگ کردم…

 28. لیلا می‌گه:

  با توجه به اعلان زمان ثیت نام تا پایان ابان هنوز لینک ثبت نام فعال نشده است
  آیا کسی موفق به ثبت نام شده ؟

 29. مهلا می‌گه:

  سلام به همه دوستان
  جالبه توی شرایط پذیرش پردیس کیش که هم برای با آزمون و هم بدون آزمون صدق داره… در زمان ثبت نام تضمین جهت کل شهریه دریافت می شود… و در صورت انصراف در هر هنگام پس از شروع تحصیل- کل شهریه دوره از دانشجوی انصرافی اخذ میشه…دوستم که انصراف داد کل شهریه رو ازش گرفتن…
  کافیه لینک زیر بخش پیوست ۲ جدول شهریه -باز که شد خط آخر رو بخونید..
  ما که بی خیال شدیم- واقعا به ریسکش نمی ارزه..

 30. زهرا می‌گه:

  سلام مصاحبه در تهران انجام میشه یا کیش

 31. سوال در خصوص دربافت گواهی می‌گه:

  یا سلام
  با گذشت حدود یه هفته از ثبت نام بنده هنوز موفق به دریافت گواهی نشدم
  دلیل آن چیست؟

 32. سوال در خصوص دربافت گواهی می‌گه:

  با سلام
  با گذشت یه هفته از ثبت نام بنده هنوز موفق به دریافت گواهی از پروفایل نشده ام دلیل آن چیست؟

 33. امید .ج می‌گه:

  حالا اگه کلاسش نرم حذف میکننم؟
  یعنی هیچ راهی نداره

 34. امید .ج می‌گه:

  سلام..
  من واسه شهریه مشکلی ندارم اما چون کلاس ها به صورت تمام وقت تو کیش برگذار میشه و من محل سکونت و محل کارم تو مشهد هست باید چیکار کنم؟
  نمیشه غیر حضوری مدرک گرفت؟
  یا حداقل کلاس نرفت فقط واسه امتحانا رفت اونجا؟
  ممنون میشم کسی راهنماییم کنه*

  • رز می‌گه:

   دوست عزیز، کلاس ها پنج شنبه و جمعه تشکیل میشه برای اکثر گروه ها. حتما لزومی نداره که ساکن بشین تو کیش. میتونین دانشجوی پروازی باشین، مثل خود اساتید. اما بهتره تو جلسه مصاحبتون این نکته رو عنوان نکنید، اگر ازتون سوال کردند که برای رفت و آمد و سکونت در کیش مشکلی دارید یا نه. به خاطر اینکه اساتید اعتقاد دارند پروازی بودن دانشجو به روند کارش تاثیر منفی میگذاره.

 35. مدرس می‌گه:

  امروز رفتم از دانشگاه ای که تدریس میکنم پرسیدم اگر مدرک پردیس کیش بیارم میتونم هییت علمی بشم
  گفتن نه نمیشه
  ازاد میشه اما پردیس ما قبول نداریم

  من دانشگاه ازاد تدریس میکنم

 36. سولماز می‌گه:

  قابل توجه همه
  پذیرش با آزمون اختصاصی توسط دانشگاه ممنوع شده
  لطفا خبر
  نحوه محاسبه امتیازات آموزشی و پژوهشی در کنکور دکتری ۹۵ صفحه اصلی رو بخونید.
  پس تکلیف ثبت نام کرده ها چی میشه.

 37. عباس می‌گه:

  من ثبت نام کردم و هزینه پرداخت شده ولی گزینه گواهی انجام ثبت نام فعال نیست

 38. جواب به دانشجوی دکتری پردیس کیش می‌گه:

  سلام
  رشته شما که دانشجو آنجا هستید چیه؟
  با توجه به اینکه دانشگاه آزاد دو سه سال دانشجو دکتری زیاد گرفته و امکان هیات علمی شدن با دکتری تقریبا صفر شده (حتی در دانشگاه آزاد)
  به نظر من رقابت اگر در زمان شما زیاد بوده حالا کمتر شده است.
  چون اگر کسی از قبل شغلی نداشته این دکتری میشه گفت به دردش نمی خورد.

درج نظر