مدرسان شریف پنجمین کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی کنفرانس رویکردهای نوین در علوم انسانی چهارمین کنفرانس پژوهش های نوین در علوم انسانی کنفرانس بین المللی مدیریت و اقتصاد در قرن 21 ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت اقتصاد و حسابداری کنفرانس علوم کشاورزی و محیط زیست  پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی پژوهش در هنر کنفرانس بین المللی علوم مهندسی و تکنولوژی موسسه ابن یمین کتابخانه فرهنگ

آغاز ثبت نام دوره های جدید آزمون های آیلتس دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نـام آزمون های زبـان آیلتـس دانشگـاه آزاد اسـلامی نیمه دوم سـال ۲۰۱۶ از روز دوشنبـه ۱۹ بهمن ماه آغـاز شـد.

به گزارش پی اچ دی تست، داوطلبان می ­توانند با مراجعه به سامانه English.iau.ac.ir/Ielts و اطلاع از تاریخ آزمون های آینده ، در صورت تمایل نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

این آزمون در شهرهای تهران، تبریز ، همدان، شیراز، دزفول، کرمانشاه، رشت و اصفهان برگزار خواهد شد و جهت رفاه داوطلبانی که شهر همدان را انتخاب نموده­ اند اقامت یک شب (روز قبل از برگزاری آزمون کتبی) فراهم شده است.

متقاضیانی که داوطلب آزمون در شهر همدان می ­باشند، می­ توانند پس از ثبت نام  قطعی جهت  انجام هماهنگی های لازم  با شماره تلفن ۳۴۴۹۴۱۵۵ -۰۸۱ تماس حاصل نمایند. همچنین بخش شنیداری این آزمون در شهرهای همدان و اصفهان با هدفون برگزار می شود.

شایان ذکر است داوطلبان می­ توانند درصورت هرگونه ابهام  با شماره­ های ۶۶۳۴۸۸۵۶-۰۲۱ و ۶۶۳۴۸۸۶۲ -۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱)

  1. محمد می‌گه:

    برگزاری زمان آزمون

درج نظر