مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

اطلاعیه پذیرش دکتری استعداد درخشان ۹۵ دانشگاه زابل

دانشگاه زابل درنظر دارد برای سال تحصیـلی ۹۶ – ۹۵ از میان واجدین شرایط  دانشجـوی دکتـری بدون آزمون پذیرش نماید.

به گزارش پی اچ دی تست، دانشگاه زابل در راستای رسالت خود مبنی بر گسترش دوره های تحصیلات تکمیلی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ براساس آیین نامه ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مصوب ۹۳/۳/۲۷ و بر طبق موارد مندرج در این اطلاعیه در رشته های اصلاح نباتات، بیماری شناسی گیاهی، حشره شناسی کشاورزی، اگرواکولوژی، زراعت، بیوتکنولوژی در کشاورزی، اقتصاد کشاورزی، فرآورده های چند سازه چوب، آبیاری و زهکشی، اصلاح نژاد دام و تغذیه دام  از بین داوطلبان واجد شرایط دانشجوی دکتری می پذیرد.

مهلت ارسال مدارک حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۳/۱ و در صورت تایید مدارک ارسالی و احراز حداقل امتیازات لازم ، زمان مصاحبه ۱۳۹۵/۳/۸ می باشد.

شرایط ثبت نام:

۱٫ داشتن دانشنامه کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری متناسب با رشته و گرایش تحصیلی در دوره دکتری

۲٫ دانشجویان نیمسال آخر به شرط این که تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ از پایان نامه خود دفاع نمایند نیز می توانند با ارائه گواهی از دانشگاه مربوط در این آزمون شرکت نمایند.

۳٫ متقاضی باید فارغ التحصیل ۹۳/۶/۳۱ به بعد باشد.

۴٫ پذیرقته شدگان در دوره دکتری تمام وقت بوده و مشمول کلیه مقررات آموزشی وزارت متبوع و جاری در دانشگاه زابل می باشند. لذا داوطلب نباید به مؤسسه دیگری تعهد خدمت داشته یا در استخدام محل دیگری باشد. (تبصره: داوطلبان شاغل در سازمان ها و دستگاه های دولتی در صورت قبولی در آزمون باید موافقت بالاترین مقام مسئول سازمان را جهت ادامه تحصیل خود ارائه نمایند.)

۵٫ داشتن یکی از شرایط آیین نامه جدید ارائه تسهیلات به برگزیدگان علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مصوب ۱۳۹۳/۳/۲۷٫

۶٫ تکمیل فرم های ثبت نام و ارسال مدارک حداکثر تا ۱۳۹۵/۳/۱٫

شرایط استفاده از آیین نامه:

۱٫ داشتن میانگین کل ۱۶ و بالاتر در دوره کارشناسی و میانگین کل ۱۷ و بالاتر بدون احتساب نمره پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد

۲٫ نمره با پایان نامه با درجه عالی (۱۹ به بالا باشد)

۳٫ در طی ۴ نیمسال فارغ التحصیل گردند.

۴٫ حداکثر از زمان فراغت از تحصیل ۲ سال نگذشته باشد.

۵٫ از دانش آموختگان دانشگاه های غیر دولتی، پیام نور، غیرانتفاعی، آزاد اسلامی، مجازی،  پردیس های بین المللی و خودگردان پذیرش بدون آزمون به عمل نمی آید.

۶٫ کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیت های علمی – پژوهشی و مصاحبه مطابق با جدول ارزشیابی

۷٫ پذیرش افراد مشمول این آیین نامه صرفاً در همان رشته تحصیلی دوره کارشناسی ارشد متقاضی امکان پذیر است.

۸٫ تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده براساس این آیین نامه مجاز نیست.

مدارک لازم:

 1. تصویر مدرک تحصیلی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد
 2. یک نسخه از ریزنمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد
 3. تصویر از کارت ملی، تمام صفحات شناسنامه و کارت پایان خدمت
 4. یک نسخه از مقالات چاپ شده
 5. تاییدیه پذیرش قطعی مقالات در حال چاپ
 6.  گواهی دال بر احراز حد نصاب یکی از آزمون های زبان معتبر
 7. نسخه تکمیل و امضا شده فرم ثبت نام
 8. دو فقره توصیه نامه که به صورت جداگانه در داخل پاکت های سربسته بوده و ممهور شده باشند.
 9. دو قطعه عکس ۴*۳
 10. چکیده پایان نامه کارشناسی و چکیده پایان نامه کارشناسی ارشد
 11. تصویر مدارک مربوط به سوابق علمی، آموزشی، پژوهشی و فعالیت های فوق برنامه و افتخارات علمی (از قبیل گواهی رتبه آزمون سراسری کارشناسی و کارشناسی ارشد، گواهی رتبه تحصیلی، گواهی مسابقات علمی بین المللی معتبر و کسب مقام در جشنواره خوارزمی)
 12. اصل رسید بانکی به مبلغ ۷۰۰/۰۰۰ ریال به نام درآمد حاصل از قراردادهای آموزشی دانشگاه زابل به شماره حساب فراگیر ۲۵۶۹۱۰۹۰۰۳ بانک تجارت، قابل پرداخت در کلیه شعب بانک تجارت. (دانشجویان  دانش آموختگان دانشگاه زابل بایستی مبلغ ۳۵۰/۰۰۰ ریال پرداخت نمایند.)
 13. مدارک ارسالی و وجه ثبت نام قابل استرداد نخواهد بود.
عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر