مدرسان شریف کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن کنفرانس بین المللی ایده های نوین درمهندسی ، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی فرصت ها و چالش ها در مدیریت ، اقتصاد و حسابداری نفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی  رویکردهای پژوهشی در مدیریت ، اقتصاد ، حسابداری و علوم انسانی کتابخانه فرهنگ

اطلاعیه بورس MERC دکتری مهندسی مواد پژوهشگاه مواد و انرژی

پژوهشگاه مواد و انرژی به تعدادی از پذیرفته شدگان این پژوهشگاه در مقطع دکتری رشته مهندسی مواد در سال 95، بورسیه کمک هزینه تحصیلی اعطا می نماید.

به گزارش پی اچ دی تست، پژوهشگاه مواد و انرژي در سال تحصیلی به تعدادي از رتبه هاي برتر آزمون ورودي که در پژوهشگاه مواد و انرژي پذیرفته شده باشند، بورسیه کمک هزینه تحصیلی اعطا می نماید. تعداد و مبالغ در نظر گرفته شده در جدول زیر قابل ملاحظه می باشد.

  عنوان رشته

مبلغ ماهیانه (ریال) طول مدت (ماه) تعداد بورس اعطایی سال 95-96
 مهندسی مواد (مقطع دکتري) 5/500/000

 24

 2 رتبه برتر پذیرفته شده

 شایان ذکر است که بورس MERC جهت تامین حداقل هاي هزینه زندگی دانشجویی در ایام اخذ دروس تئوري در طول مدت تحصیل طراحی گردیده و با عنایت به حجم قابل توجه پروژه هاي صنعتی در حال اجرا در پژوهشگاه و رویکرد اساتید و پژوهشگران  به استفاه از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در پروژه هاي پژوهشگاه، دانشجویان می توانند پس از دوره تئوری به عنوان  همکار پژوهشی (Research Assistant) در این پروژه ها فعالیت نمایند.

 دانشجویانی که موفق به اخذ این بورسیه می شوند، موظف به انجام وظایف محوله از سوي واحد تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه به صورت کار دانشجویی شامل همکار آموزشی و همکار پژوهشی (TA و RA)  (حداکثر 80 ساعت در ماه) می باشند. لازم به ذکر است که در طول مدت اعطاء این بورس، دانشجویان موظف به حفظ کیفیت تحصیلی خود بوده و در صورت عدم اهتمام به امور تحصیلی از بورسیه محروم خواهند شد.

تاکید می گردد که علاوه برمبالغ فوق الذکر، حداقل مبلغ 50 میلیون ریال به ازای هر دانشجو و به صورت گرنت تحقیقاتی دراختیار اساتید محترم راهنما جهت انجام پروژه هاي دکتري قرار خواهد گرفت که این مبلغ به تمامی دانشجویان ورودي سال 95 در پژوهشگاه تعلق گرفته و در اختیار پژوهشکده هاي مربوطه خواهد بود.

دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳)

  1. سپیده گفت:

    خیلی عالیه، کاش رشته ی منم مواد بود

درج نظر