مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  نگاره

اعلام زمان‌بندي مصاحبه و نتايج پذيرش بدون آزمون دكتري 1395 دانشگاه امیرکبیر

اطلاعيه زمان‌بندي اعلام نتايج و زمان مصاحبه متقاضيان پذيرش دكتري استعداد درخشان 95 دانشگاه امیرکبیر منتشر شد.

به گزارش پی اچ دی تست، زمانبندي اعلام نتايج اوليه، زمان مصاحبه و اعلام نتايج نهايي دکتری بدون آزمون این دانشگاه برای سال تحصیلی 95-96 به شرح زير مي‌باشد:

1- پس از دريافت و بررسي مدارك كليه متقاضيان پذيرش بدون آزمون دكتري سال 1395 كه از طريق  اينترنتي ثبت‌نام نموده‌اند، در صورتي كه طبق آيين‌نامه پذيرش بدون آزمون دكتري دانشگاه صنعتي اميركبير واجد شرايط گردند، مدارك ايشان به دانشكده مربوطه ارسال مي‌گردد.

2- پس از بررسي اوليه سوابق تحصيلي واجدين شرايط بند 1، با توجه به وضعيت داوطلبان در هر رشته/گرايش تا 5 برابر ظرفيت اعلام شده براي آن رشته/گرايش به مصاحبه تخصصي دعوت مي‌گردند. اسامي دعوت‌شدگان به مصاحبه در تاريخ 1395/3/6 در سايت تحصيلات تكميلي دانشگاه اعلام خواهد شد. شاخص‌هاي اصلي بررسي سوابق تحصيلي، در بخش آموزشي كيفيت دوره دانشگاه و رده دانشگاه‌هاي مقاطع كارشناسي و كارشناسي‌ارشد، رتبه و معدل مقاطع كارشناسي و كارشناسي‌ارشد، مدت دوره تحصيل كارشناسي و كارشناسي‌ارشد، مدرك زبان و رتبه المپيادهاي كشوري؛ و در بخش پژوهشي دستاوردهاي پژوهشي نظير مقالات، ثبت اختراع، برگزيدگي در جشنواره‌هاي معتبر علمي و … مي‌باشد.

3- كليه دعوت‌شدگان به مصاحبه تخصصي بايد در تاريخ‌هاي يكشنبه الي سه‌شنبه 16 الي 18 خرداد ماه جهت انجام مصاحبه به دانشكده‌هاي مربوطه مراجعه نمايند. لازم است قبل از مراجعه دعوت‌شدگان گرامي به دانشكده مربوطه، به سايت دانشكده مراجعه و از زمان و مكان دقيق مصاحبه اطلاع يابند.

4- پس از انجام مصاحبه تخصصي با كليه دعوت‌شدگان، نتايج اوليه در بازه زماني 2 الي 11 مرداد ماه 95 از طريق سايت تحصيلات تكميلي دانشگاه به اطلاع داوطلبان رسانده مي‌شود.

5- اخذ تعهد از پذيرفته‌شدگان اصلي و درج اسامي در پورتال سازمان سنجش

لازم است كليه پذيرفته‌شدگان اوليه در بازه زماني 12 الي 20 مرداد ماه 95 به تحصيلات تكميلي دانشگاه صنعتي اميركبير (پلي تكنيك تهران) مراجعه و ضمن ثبت‌نام اوليه نسبت به ارائه تعهد مبني بر ثبت‌نام در اين دانشگاه و عدم ثبت‌نام در دانشگاه ديگر اقدام نمايند.

صرفاً اسامي داوطلباني وارد پورتال سازمان سنجش آموزش كشور مي‌شود كه نسبت به ارائه تعهد مذكور اقدام نموده باشند. عدم ارائه تعهد دراين بازه زماني به منزله انصراف از قبولي در اين دانشگاه مي‌باشد و دانشگاه مخير است تا نسبت به ثبت‌نام از پذيرفته‌شدگان رزرو اقدام نمايد.

توجه: پذيرش كليه داوطلباني كه ثبت‌نام اوليه مي‌نمايند مشروط بوده و پذيرش قطعي و نهايي منوط به تأييد صلاحيت عمومي از سوي دبيرخانه گزينش دانشجو مي‌باشد.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست