مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم انسانی، مدیریت، اقتصاد
و حسابداری کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و
مهندسی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات استاد پرچ کتابخانه فرهنگ

اعلام نتایج اولیه دکتری بدون آزمون ۹۵ دانشگاه تربیت مدرس

نتایج اولیـه و زمـان برگـزاری مصاحبه دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشـان سال ۱۳۹۵ دانشگاه تربیـت مدرس اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی تست، اطلاعیه دانشگاه تربیت مدرس در خصوص اعلام نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی داوطلبان و جلسه آزمون شفاهی دکتری بدون آزمون برای سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ به شرح ذیل منتشر شد:

بدین وسیله به اطلاع می رساند کلیه داوطلبانی که موفق اطلاعیه اول فراخوان پذیرش دانشجو ازطریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (برگزیدگان علمی) متقاضی پذیرش در دوره های دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ این دانشگاه شده اند، ضروری است برای آگاهی از وضعیت بررسی پرونده الکترونیکی اولیه خود با استفاده از شناسه کاربری و رمزعبوری که هنگام ثبت نام در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) دریافت کرده اند وارد سامانه مذکور شده و از منوی ثبت نام —- دانشگاه تربیت مدرس —- پذیرش برگزیدگان علمی دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس، لینک آخرین وضعیت داوطلب را انتخاب نمایند و از وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی خود به شرح زیر مطلع شوند:

*داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی ( گلستان ) “تایید” اعلام شده است مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی (بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی) هستند و ضروری است نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام و گواهی مربوط به ثبت نام را دریافت نمایند.

ارائه گواهی ثبت نام، اصل کارت ملی و کلیه مدارکی که داوطلبان در هنگام ثبت نام در سامانه مذکور بارگذاری کرده اند در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی ضروری است و داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرایند بررسی پذیرش و انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام نکرده و گواهی ثبت نام الکترونیکی را دریافت نکرده باشند مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نخواهند بود.

مراحل انتخاب زمینه های تحقیقاتی مورد علاقه:

الف) ابتدا برروی لینک ایجاد زمینه تحقیقاتی کلیک کنید.

ب) درصفحه باز شده مجددا بر روی لینک انتخاب زمینه تحقیقاتی کلیک کنید.

ج) در صفحه بازشده، زمینه تحقیقاتی مورد نظر را (با کلیک بر روی سطر مربوطه) انتخاب نمایید.

د) بر روی دکمه ایجاد کلیک کنید. برای هر رشته/گرایش انتخابی، باید حداقل سه زمینه تحقیقاتی را (در صورت وجود در سیستم) انتخاب نمایید. ترتیب انتخاب زمینه های تحقیقاتی، نشان دهنده اولویت انتخابی داوطلب می باشد. لیکن، در هرحال زمینه تحقیقاتی (موضوع رساله دکتری) پذیرفته شدگان با توافق استاد راهنما، گروه آموزشی و دانشگاه پس ازپذیرش و ثبت نام آنان تعیین خواهد شد و انتخاب زمینه تحقیقاتی توسط داوطلبان حقی برای آنان ایجاد نمی کند.

* داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) “مشروط” اعلام شده است، مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی نمی باشند و صرفاً در صورت رفع نقص مدارک ارسالی حداکثر تا پایان روز سه شنبه ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ و تغییر وضعیت آنها از “مشروط” به “تایید” امکان انتخاب زمینه تحقیقاتی و دریافت گواهی ثبت نام برای این دسته از داوطلبان فراهم خواهد شد . در غیر این صورت نام آنان از فهرست داوطلبان واجد شرایط اولیه پذیرش حذف خواهد شد.

* داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک آنها درسامانه جامع دانشگاهی (گلستان) “عدم تایید” اعلام شده است وفق ضوابط و مقررات حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده اند و یا این که در مهلت مقرر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام و بارگذاری مدارک الزامی بررسی پذیرش اقدام نکرده اند؛ لذا از فهرست داوطلبان واجد شرایط پذیرش حذف شده اند.

محل تشکیل پرونده و برگزاری جلسه آزمون شفاهی (بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی )

modaresjpg

2

جدول زمانبندی جلسه آزمون شفاهی به تفکیک رشته/گرایش دانشکده ها

الف) تاریخ و ساعت های برگزاری جلسه آزمون شفاهی احتمالا در دهه دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در قسمت آموزشی وبگاه دانشگاه تربیت مدرس به نشانی http://www.modares.ac.ir دراطلاعیه های بعدی منتشر خواهد شد.

ب) اولویت برگزاری جلسه آزمون شفاهی در وهله اول با داوطلبان شهرستانی و سپس براساس حروف الفبای نام خانوادگی خواهد بود.

ج) برنامه تقریبی زمانبندی برگزاری جلسه آزمون شفاهی کلیه رشته های این دانشگاه در فاصله زمانی اردیبهشت تا تیرماه ۱۳۹۵ خواهد بود.

توجه: داوطلبان بایستی صرفا از طریق اطلاعیه هایی که از طریق وبگاه دانشگاه منتشرخواهد شد تاریخ و ساعت برگزاری جلسه آزمون شفاهی خود را مشاهده و مراجعه نمایند و دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از طرق دیگر ندارد و عدم مراجعه داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه مقدور نخواهد بود . نتیجه نهایی بررسی پذیرش و آزمون شفاهی نیز حداکثر تا پایان شهریوماه سال ۱۳۹۵ از طریق وبگاه دانشگاه (بخش آموزش) به نشانی http://www.modares.ac.ir یا سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) اعلام خواهد شد. لذا از داوطلبان درخواست می شود اکیدا از مراجعه حضوری یا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمایند.

تغییرات عناوین برخی رشته – گرایش های اعلام شده در بند “ز” اطلاعیه اول “جدول فهرست رشته ها ی دارای پذیرش دانشجو”

تغییرات زیر در عناوین برخی از رشته های اعلام شده در بند “ز” اطلاعیه اول ” جدول رشته های دارای پذیرش دانشجو” به عمل آمده است و ضروری است داوطلبان این رشته ها مورد توجه قرار دهند:

۱- حذف رشته – گرایش “علم اطلاعات و دانش شناسی – مدیریت کتابخانه های دانشگاهی” از فهرست مجموعه رشته های دانشکده علوم انسانی

*داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام، نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان ) در رشته مذکور اقدام کرده اند؛ در صورت تمایل می توانند حداکثر تا پایان مهلت مقرر رفع نقص نسبت به تغییر رشته مورد تقاضا در سامانه مذکور اقدام نمایند. در غیراین صورت درخواست خود را مبنی بر انصراف از بررسی پذیرش در سایر رشته ها و عودت وجه پرداختی از طریق فکس به شماره ۰۲۱۸۲۸۸۳۰۲۵ ارسال نمایند .

۲- تغییر رشته –گرایش “مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک (زمینه شیمی و آلودگی خاک) به رشته “مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک ”

۳- تغییر رشته – گرایش “ریاضی محض – هندسه” به رشته – گرایش “ریاضی محض – هندسه (توپولوژی)”

۴- تغییر رشته – گرایش “شهرسازی – برنامه ریزی شهری و منطقه ای” به رشته – گرایش “شهرسازی – برنامه ریزی شهری”

۵- ادغام دو رشته – گرایش “مهندسی متالورژی و مواد – خوردگی و پوشش و مهندسی سطح” و “مهندسی متالورژی و مواد – سرامیک” و تغییر به رشته “مهندسی مواد و متالورژی”

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۳۲)

 1. فاطمه می‌گه:

  بعد از رفع نواقص در سامانه گلستان، گزینه ای داره که باید تایید کنیم؟ یا فقط همین که مدرک جدید را بارگذاری کرده ایم کفایت میکنه؟
  یعنی حداکثر چه مدت طول میکشه تا وضعیت نهایی مشروط ها را اعلام کنند؟

 2. زهرا می‌گه:

  دوستان برای من این ایرادات رو گرفتن؟مشروز شدم:
  ۱-تصویر صفحه اول نسخه تایید شده قبل از چاپ نهایی مقالات .ایا چکیده مقاله رو باید فرستاد؟؟؟
  ۲-تصویر نامه پذیرش چاپ قطعی مقالات ایا همون اکسپت مقالات هس؟؟؟
  لطفا هرکسی میدونه راهنماییم کنه

 3. فاطمه می‌گه:

  سلام.
  کسی به خاطر فرم ۱ مشروط اعلام شده؟
  دانشگاه ما اون فرم را شماره و تاریخ بالاش نمیزنه، سایت هم گفته به خاطر نداشتن شماره و تاریخ مشروط!
  بقیه دانشگاه ها بالای فرم شما، شماره و تاریخ زدند؟

  • علی (برق قدرت) می‌گه:

   منم به همین خاطر مشروط اعلام شدم که رفتم دانشگاه شماره و تاریخ را به فرم اضافه کردند. شما هم از دانشگاه خودتون اقدام کنید حتما اینکار را انجام میدهند. به هر حال هر مسئولی که انجام نمیده به یک رده بالاترش مراجعه کنید و با اون در میان بگذارید.

 4. مدیریت می‌گه:

  سلام
  کاش همگی تماس بگیریم با دفتر استعداد درخشان شون
  حد اقل فرصت تکمیل مدارک رو کمی به تاخیر بندازند
  تا ۷ اردیبهشت چطور ۴ روزه کارامونو انجام بدیم

 5. nsn می‌گه:

  سلام من مدارکم تایید شده ولی تو قسمت زمینه تحقیقاتی لینکش غیر فعاله. کسی هست که مشکل منو داشته باشه. باید چیکار کرد؟

 6. گواهی می‌گه:

  بچه ها توروخدا این گواهی نمایه شدن مجله در JCR رو چکار کردین؟

 7. سحر می‌گه:

  من هم مشروط شدم
  تمام شرایط رو دارم فقط مقاله هام در مرحله خوانش هستند و مدرکی از چاپشون ندارم گفتن باید تا هفتم نامه پذیرششون رو بزارم وگرنه رد
  چکار کنم؟

 8. سلولی مولکولی می‌گه:

  برای من هم مشروط اعلام شده.
  دوستان لطفا یه نفر راهنمایی کنه نمایه JCR را ایراد گرفتند
  برای این قسمت باید چه کرد؟
  متشکرم

 9. مریم socio می‌گه:

  عزیزان؟ باید چند علمی پژوهشی داشته باشیم؟

 10. فرزان می‌گه:

  میشه جواب بدین؟! خیلی سوال برانگیزه برام!

  • سمیه می‌گه:

   سلام. بله هست. برای منم اونجوری بود،اصل کاری اون وضعیت آخرین داوطلب است اگه تایید شده باشید یعنی میتونید برید مصاحبه اگه عدم تایید هم بنویسن یعنی رد شدید فقط همین

 11. فرزان می‌گه:

  بچه ها یسوال، روبروی مدارک شما موردی هست که بنویسه “عدم بررسی”؟ اگر هست یعنی چی؟!

 12. سمیرا می‌گه:

  خب مشروط شدن به معنای رد که نیست… منم به دوتا از فرم هام گیر دادن که خوانا نیست… بعد از اصلاحشون که دیگه فک نکنم رد باشم.. درسته دوستان

 13. سمیه می‌گه:

  رشته اصلاح نژاد دام هستم. یک مقاله آی اس آی تو الزویر دارم و دو تا مجله داخلی و ۳ تا کنگره و تو کارشناسی شاگرد دوم و تو ارشد رتبه اول بودم. شما چی؟

 14. اعظم می‌گه:

  دوستانی که مشروط اعلام شده اید و انشاالله قبولی نهایی شوید
  رشته ها و رزومتون رو میشه بگید لطفا?
  ممنونم

 15. سمیه می‌گه:

  به خدا بی انصافی بود من همه شرایط رو داشتم مقالاتم تو ژورنالهای معتبر چاپ شده بود فقط ۴۰ صدم تو معدل کارشناسی کسر داشتم.

 16. سمیه می‌گه:

  سلام
  منم مشروط

 17. مریم socio می‌گه:

  من هم مشروط

 18. فائزه می‌گه:

  از بچه های سایت کسی بوده قبول شده باشه؟!!

درج نظر