مدرسان شریف کنفرانس بین المللی نوآوری در مدیریت، اقتصاد و کارآفرینی کنفرانس بین المللی تازه های مدیریت شهری، عمران و فناوری در معماری مدرن دومین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در علوم، تکنولوژی و مهندسی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت و توسعه اقتصادی  ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و حسابداری دکتری روانشناسی ابن یمین کتابخانه فرهنگ

عدم امکان برگزاری دوره دکتری در دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی گفت: این دانشگاه بر حسب ماموریت آموزشی خود، امكان برگزاری دوره دكتری را ندارد.
محمد اخباری رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان با اعلام این خبر، افزود: مأموریت علمی دانشگاه جامع علمی كاربردی، تربیت كارشناس و تكنسین است و بر همین اساس امكان برگزاری دوره های كارشناسی ارشد و دكتری را نداریم. در صورتی که دوره ها به صورت پروژه ای یا در قالب طرح هایی تعریف شوند، شرایط برگزاری این دوره ها فراهم خواهد شد.
 
وی در پاسخ به این سؤال كه آیا مسئله ادغام در دانشگاه های علمی كاربردی انجام می شود یا نه، گفت: مسئله ادغام واحدهای دانشگاه علمی كاربردی، مسئله ای قدیمی است كه در دولت قبل بیان شده بود و به كلی این موضوع را تكذیب می كنم.
 
رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی با تاکید بر مهارت محور بودن آموزش های این دانشگاه، خاطرنشان کرد: آموزش های دانشگاه علمی كاربردی بر مبنای آموزش های مهارتی است. بر همین اساس،  17 تا 18 درصد دانشجویان دانشگاه های کشور در حال گذراندن دوره های آموزش مهارت محور هستند که طبق برنامه ششم توسعه، تعداد دانشجویانی که باید آموزش مهارت ببینند به 35 درصد افزایش می یابد.
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری

درج نظر