مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

اعلام زمان انتشار نتایج پذیرش دکتری 95 دانشگاه نوشیروانی بابل

اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه دکتری 95 دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در بازه زمانی 2 تا 11 مرداد ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی تست، در متن اطلاعیه منتشره از سوی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل آمده است:

براساس دستورالعمل سازمان سنجش، این دانشگاه اسامی قبول شدگان رشته گرایش های مختلف را در بازه زمانی 95/5/2 تا 95/5/11 از طریق درج اطلاعیه در سایت رسمی دانشگاه اعلام خواهد نمود.
همچنین برای داوطلبان پذیرفته شده در روزهایی محدود، فرصت مراجعه به دانشگاه و دادن تعهد به منظور درج اسامی شان در پورتال سازمان سنجش آموزش کشور داده خواهد شد. بدیهی است چنانچه این داوطلبان در بازه زمانی اعلام شده (که متعاقباً در اطلاعیه مبسوط صادر خواهد گردید) به این دانشگاه مراجعه ننمایند، حق قبولی را از خود سلب نموده و دانشگاه مجاز به استفاده از پذیرفته شدگان ذخیره خواهد بود.

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. اسد گفت:

  سلام کسی اطلاع نداره دانشگاه بابلسر دخیره رشته مدیریت را هم اعلام کرده یا نه

 2. سحر گفت:

  سلام
  واقعاً تنبل ترین دانشگاه تو کارهای اداری همین صنعتی بابل هست، چون خودم دانشجوی اونجا کاملاً به این مطلب واقفم.

 3. پدر من تازه بیست و یکم رفت مصاحبه
  طی چند روز با فاصله زمانی از دانشجوها دعوت کردن برای مصاحبه

 4. داوطلب گفت:

  آره واقن عجیبه دانشگاهها خیلی بی نطمنن. تازه 2 تا 11 مرداد میخان نتایج اعلام کنن من نمیفهمم این وسط سنجش چیکارست ک گفته تا 30تیرررررررررررررررررررررررررررررر باید اعلام کنن

 5. تنها امید گفت:

  تنها امیدم تبریز بود اونم به باد رفت ای خدا

 6. زهرا گفت:

  اگه کسی نفر اول شبانه باشه. و از روزانه ها یکی نیاد تعهد بده. نفر اول شبانه میشه روزانه؟

 7. راهنمايي گفت:

  سلاااممم .. دوستان می دونم وسط اینهمه دلهره و انتظار سوال من ممکنه یکم غیرمرتبط بنظر برسه.. اما ممنون میشم تجربه هاتونو بهم بگید.. واسه درس خوندن ی کتابو بخونی تموم شه بهتره بعد بری سراغ کتاب دیگه یا چندتاکتابو همزمان پیش ببری؟

  • به راهنمایی گفت:

   بستگی به خودتون داره که چقدر مطالب در حافظه تون ماندگار هست. من خودم که رشته ی ریاضی هستم، یک کتاب که به نیمه می رسید کتاب دوم رو شروع می کردم و هردو رو تا یه جایی میرسوندم بعد کتاب سوم رو شروع می کردم و در کنار هم که می خوندم دیگه کتاب اول تموم میشد و کتاب دوم به نیمه میرسید و کتاب سوم اوایلش بودم. بعد که هر سه تمام میشد دوباره چندین مرتبه مرور می کردم. البته من قبل از آزمون مریض شدم و نتونستم همه چیز رو خوب مرور کنم و حتی سر جلسه خیلی تب داشتم و این باعث شد که من رتبه ی خیلی خوبی نگیرم اما ترازم خوب شد.

   خیلی های دیگر یک کتاب رو می خونن بعد که تمام شد کتاب دوم رو شروع می کنن و در کنار اون کتاب اول رو مرور می کنن، این هم خیلی خوب و عالی هست. رتبه 16 رشته ی ریاضی اگر اشتباه نکنم این شیوه ی دوم رو داشت ولی میگفت خیلی یادداشت برداری از نکات داشته و مدام نکات و تست ها رو مرور میکرده و سرجلسه همه چیز یادش بوده و به همین دلیل تونسته مدیریت زمان داشته باشه و به همه ی تست ها و درسها برسه و سوالها رو پاسخ بدهد.

   انتخاب با خودتونه.

   موفق باشید.

  • دانشگاه شهرکرد گفت:

   بقچه ای خوندن فقط،واسه،جمع بندی خوبه

 8. !!!!!!!! گفت:

  براساس کدوم دستورالعمل:-o؟ سازمان سنجش که گفته هفته آخر مرداد زمان اعلام نتایج به داوطلبینه