مدرسان شریف  بسته مقاله نویسی  کتاب مصاحبه دکتری  کارگاه مقاله نویسی

اعلام نتايج پذیرش دكتري 1395 دانشگاه باقرالعلوم

پذیرفته‌شدگان دکتری 95 دانشگاه باقرالعلوم می بایست در تاریخ 3 و 4 مرداد نسبت به تکمیل فرم تعهدنامه اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی تست، اسامی پذیرفته شدگان دکتری 1395 این دانشگاه از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

اسامی پذیرفته شدگان مشروط در آزمون دکتری 95 دانشگاه باقرالعلوم (ع)

بنا بر اعلام این دانشگاه، پیرو اطلاعیه مورخ 95/03/19 سازمان سنجش اموزش کشور، نتیجه نهایی ارزیابی تخصصی آزمون ورودی دکتری سال ۱۳۹۵ این دانشگاه، بر اساس نمره کل ارزیابی تخصصی داوطلب، رعایت سهمیه ها (رزمنده و ایثارگر)، ظرفیت پذیرش دانشگاه می باشد.

نکات و اطلاعات مهم:
1- بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور پذیرش و ثبت نام قبولی نهایی در دانشگاه ها مشروط به اخذ تعهد در قالب فرم اعلام شده توسط آن سازمان است و مقرر شده قبولی های مشروط در بازه زمانی اعلامی نسبت به سپردن تعهد اقدام نمایند. لذا داوطلبانی که در مراحل ارزیابی تخصصی دانشگاه شرکت نموده و از نظر دانشگاه دارای شرایط علمی لازم (قبول مشروط) تلقی شده‌اند می‌بایست در تاریخ اعلامی دانشگاه برای تکمیل و ارائه فرم تعهد به دانشگاه مراجعه نمایند.
تذکر: ارائه فرم تعهد منحصراً بایستی به یک دانشگاه داده شود.
۲- داوطلبانی که نتیجه نهایی آنان به عنوان “پذیرفتگان مشروط” اعلام گردیده در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام در کد رشته محل اعلام شده بایستی از روز یکشنبه ۱۳۹۵/۵/3 تا دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۵/۴ فقط از ساعت 8 تا 13 به صورت حضوری به دانشگاه باقرالعلوم (ع) مراجعه و فرم مذکور را تکمیل و رسید دریافت نمایند. (شماره تماس برای روزهای 3 و 4 مرداد 02532136565 آقای روحانی)
۳- آن دسته از داوطلبان “قبول مشروط” که مایل به پذیرش و ثبت نام در این دانشگاه نیستند، لازم است به منظور فراهم کردن امکان پذیرش داوطلبان ذخیره انصراف مکتوب خود را تا تاریخ 95/04/31 از طریق دور نگار به شماره 02532504860 به این دانشگاه ارسال نمایند.
۴- احراز کلیه شرایط و ضوابط و توضیحات مذکور در دفترچه شماره ۱ و ۲ آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش از قبیل شرایط استفاده از سهمیه ها، تطابق رشته تحصیلی کارشناسی ارشد با رشته امتحانی داوطلب، حداکثر مهلت فارغ التحصیلی دانشجویان تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ و مندرجات اطلاعیه ثبت نامی این دانشگاه برای داوطلبان الزامی است و چنان چه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط الزامی نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و مدارک خوداظهاری و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد مسئول عواقب آن است و در صورت قبولی در هر مرحله ای از تحصیل باشد به تحصیل وی خاتمه داده می شود.

5- تکمیل و امضای فرم تعهد ودرخواست تحصیل در این دانشگاه به منزله اعلام نام نویسی قطعی  بوده و قابل انصراف و بازپس گیری نیست. اسامی نفرات فوق بلافاصله در پورتال سازمان سنجش وارد شده و این افراد امکان مراجعه و نام نویسی در دانشگاه دیگر ر اندارند. در صورتی که پذیرفته شده در بیش از یک دانشگاه فرم تعهد تکمیل و ارایه نماید قبولی سال ۹۵ پذیرفته شده از طرف سازمان سنجش لغو و کان لم یکن خواهد شد.

6- کلیه افرادی که به عنوان پذیرفته شده فرم تعهد تحصیل در این دانشگاه را تکمیل و ارایه نمایند موظف به مراجعه به سایت سازمان سنجش و تکمیل و ارسال فرم پرداخت هزینه بررسی صلاحیت عمومی در تاریخ های دوم تا بیست و پنجم مردادماه 95 خواهند بود.

 
دریافت سریع آخرین اخبار کنکور دکتری در کانال تخصصی آزمون دکتری