مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری کارگاه مقاله نویسی

نظرات (۴۳)

 1. A گفت:

  اطلاعیه ثبت نام رو هم گذاشتن

 2. A گفت:

  سلام دوستان قبول شده در دانشگاه فردوسی مشهد من از قسمت اطلاعیه های ثبت نام پذیرفته شدگان سال 1395 در دانشگاه فردوسی مشهد بخش ثبت نام الکترونیکی با استفاده از شماره داوطلبی و کد ملی وارد سامانه ثبت نام شدم که شماره دانشجویی و رمز عبور برای ورود به پرتال دانشجویی رو بهم داد که وقتی وارد شده دیدم ثبت نام شروع شده شما هم برید ببینید برای شما هم فعال شده در صورتی که هیچ اطلاعیه ای رو سایت دانشگاه گذاشته نشده!!!!!

 3. اطلاعیه زمان ثبت نام دکتری 95 دانشگاه تهران گفت:

  اطلاعیه ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵

  ثبت نام غیر حضوری (الکترونیکی) پذیرفته‌شدگان مقطع دکتری تخصصی سال ۱۳۹۵ از روز یکشنبه مورخ ۲۱/ ۶/ ۱۳۹۵ تا روز سه‌شنبه مورخ ۲۳/ ۶/ ۱۳۹۵ انجام می‌گیرد. پذیرفته شدگان محترم برای این منظور لازم است در بازه زمانی مذکور نسبت به ثبت نام از طریق سامانه ثبت نام دانشگاه اقدام نمایند. در ضمن ثبت نام حضوری پذیرفته‌شدگان نیز روز چهارشنبه مورخ ۲۴/ ۶/ ۱۳۹۵ در محل پردیس/ دانشکده مربوط انجام خواهد شد.

 4. R گفت:

  سلام دوستان از خوارزمی خبری نشد؟

 5. سارا گفت:

  تا دو سال پیش که به شبانه ها هم خوابگاه تعلق می گرفت. معمولا این خوابگاه ها به صورت خودگردان و با هزینه بالاتر از خوابگاه های روزانه می باشد.

 6. نسیم گفت:

  از دانشگاه یزد کسی خبری داره؟

 7. قبول گفت:

  سلام..منم هر کاری کردم نمیتونم مدرک کارشناسی رو ارسال کنم…فکر کنم خود سامانه دانشگاه هرمزگان مشکل داره…به همین دلیل پرینت هم نمیده….راستی به شبانه ها هم خوابگاه میدن؟

 8. ناراحت گفت:

  تو رو خدا اگه از شهید مدنی خبر داشتین اینجا خبر بدین

 9. سحر گفت:

  فردوووووووسی جان پس تو داری چکار میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. علی گفت:

  بچه ها توروخدا جواب بدید. من شبانه قبول شدم تا دیروز فکر میکردم مدرکم کاملا مثل روزانه هاست ولی مثل اینکه تو مدرک قید میشه نوبت دوم. توروخدا یه جواب دقیق به من بدید من دارم تا مرز سکته پیش میرم

  • نسیم گفت:

   تو مدرک قید نمیشه. فقط داخل ریز نمرات قید میشه

  • hamid گفت:

   تو دانشنامه قید می شود

  • &*& گفت:

   قید نمیشه ولی استعلام اگه بشه مثلا برای استخدام از وزارت علوم اونجا عنوان میشه که شما شبانه خوندید

  • شیمی گفت:

   همه میگن نمینویسند اما قانونا به نظر شما ایا درسته ننویسند؟ اگه هم بنویسند چیزی نیست
   و شما فکر کنید مینویسند

  • !!!!!! گفت:

   توی مدرک قبد نمیشه نگران نباش

  • مشاوره گفت:

   من ارشد شبانه بودم و پارسال فارغ شدم. در دانشنامه هم اصلا قید نشده بود که شبانه بودم.

  • Phdسازه گفت:

   دوست گرامی
   این رو بهتون عرض کنم که درس خوندن و مدرک گرفتن چیزی نیست که بخوای و بتونی قایمش کنی و پنهان کردنی نیست.
   و در ثانی تمام دوره های دانشگاههای دولتی دارای اعتبار و ارزش هستن و مدرک معتبر وزارت علوم و دانشگاههای معتبر دولتی هستن.
   حالا اگر با قصد و انگیزه پنهان کاری رفتین درس بخونین بدونین که با یک استعلام ساده یا دیدن ریز نمرات شما تمام زیر و بم دوران تحصیل شما مشخص خواهد شد.
   پس شما و بقیه دوستان که هنوز هم این مسایل شبانه و روزانه و پردیس و غیر انتفاعی رو نتونستین حل کنید برای خودتون و در گیر و بند نوع دوره و کلاس و پرستیژ نول دوره هستین هنوز بدونید که تمام دوره ها و تمام انواع مدارک دولتی معتبر و با ارزش هستن و هیچ دانشجوی منطقی دلیلی نداره که بخواد چیزی رو پنهان کنه.چون درس خوندن تو همه این دوره ها سخت و با ارزش هست.
   پس انشاالله شما هم زودتر بتونید خودتون رو از این قید و بند خود ساخته و بی فایده و کم ارزش رها کنید و به فکر تحصیل و افزودن بر بار علمی و پژوهشی و تحقیقاتی خودتون باشین و بدونید که فردا روز تفاوت ماها رو سوابق پژوهشی ما رقم خواهد زد و نه اون چیزهایی که شما خودتون رو نگران و درگیرش کردین.
   موفق باشین انشاالله

  • مینا گفت:

   دوستانی که اطلاع کافی ندارند لفا نظر ندن! مدرک دکترا تو هر دوره ای که تحصیل می کنی در اون قید میشه! برا کارشناسی و کارشناسی ارشد قید نمیشه ولی بازم مینویسه از مزایای تحصیل رایگان برخوردار بوده! برا دکترا عینا روزانه و شبانه رو قید می کنه

 11. سارا گفت:

  پس قبل از هر چیزی باید به تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه کنیم چون این مشکل را همه دارند خود تحصیلات تکمیلی ارسال مدارک را انجام خواهد داد. من دوره کارشناسی و ارشدم در همین دانشگاه بوده پس نگران نباشید.

 12. ملیکا شیراز گفت:

  سلام منم نمیتونم مدرک کارشناسی مو ارسال کنم همش میگه ارسال نشد.
  افرادی مشکل منو دارن میخوان چکار کنن؟؟

 13. دانشگاه تهران گفت:

  سلام دوستان، دانشجویان جدیدالورود دکتری دانشگاه تهران می توانند برای ثبتنام اینترنتی اقدام کنند

 14. زهرا گفت:

  سلام. منم همین مشکل را دارم و مدرک کارشناسی ارسال نمیشه.

 15. سارا گفت:

  کسی تا الان دانشگاه هرمزگان تونسته ثبت نام اینترنتی را انجام بده؟ من هر کاری میکنم تو قسمت ارسال مدارک، مدرک کارشناسیم ارسال نمیشه. آیا کسی این مشکل را داره یا فقط این مشکل به من اختصاص داره. ممنون میشم اگر کسی بتونه پاسخ بده.

 16. ?????????????????? گفت:

  تبریز پس تو کی می خوای اعلام کنییییییییییییییی

 17. محسن گفت:

  اخرش این نتایج بعد از اعلام صلاحیت عمومی هست؟
  من با دانشگاه خوارزمی صحبت کردم گفتن هنوز نتایج صلاحیت دستمون نرسیده!

درج نظر