مدرسان شریف اولین کنفرانس ملی مدیریت و اقتصاد جهانی کنفرانس بین المللی تحقیق و توسعه در علوم انسانی، مدیریت و اقتصاد کنفرانس آینده مهندسی و تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی پژوهش در مهندسی، علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی علوم و مهندسی در عصر تکنولوژی ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی پنجمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و تکنولوژی کنفرانس بین المللی مهندسی و فن آوری اطلاعات کتابخانه فرهنگ

رعایت استانداردها در پذیرش دانشجوی دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد گفت: پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد با استانداردهای لازم صورت گرفته است و ما به دنبال توسعه کیفی در این دانشگاه هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، میرزاده با تاکید بر اینکه وجود سه عنصر عضو هیات علمی، فضا و امکانات آموزشی و تصویب رشه محل های قانونی برای توسعه تحصیلات تکمیلی لازم است، گفت: این سه عنصر در دانشگاه وجود داشته در واقع پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد با استانداردهای لازم صورت گرفته است و ما به دنبال توسعه کیفی در این دانشگاه هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد در زمینه آمار پذیرفته شدگان داوطلبان آزمون دکتری، اظهار داشت: از ۱۱۴ هزار نفر کل داوطلبان در آزمون دکتری این دانشگاه، تنها ۹درصد موفق به راهیابی به دانشگاه آزاد شده‌اند وبقیه مردود شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در دانشگاه آزاد تمامی استانداردهای لازم رعایت شده است، گفت: این دانشگاه با در اختیار داشتن ۶۸ هزار عضو هیات علمی تمام وقت، نیمه وقت و استاد مدعو، ۱۱هزار کارگاه و آزمایشگاه در طرح ساها، ۲۰ میلیون مترمربع فضای مسقف، نزدیک به ۴۰درصد بار آموزش عالی کشور را عهده دار است.

میرزاده با اشاره به تلاش و نظارت داخلی دانشگاه برای حفظ کیفیت، گفت: برای ارتقای کیفیت و توسعه کیفی در دانشگاه آزاد واحدهای علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌ها در واحدهای مادر ادغام شد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری توسعه تحصیلات تکمیلی را یک مزیت برای کشور شمرده‌اند، اظهار داشت: تولیدات علمی دانشگاه آزاد در ارتقای رتبه علمی کشور بسیار تاثیرگذار بوده است. وی با بیان اینکه رتبه دانشگاه آزاد به لحاظ مشارکت در تولید جهانی علم ۱۶۲ است گفت: مقام علمی ایران در پایگاه معتبر علمی (ESI) در رده ۱۶ قرار دارد که اگر تولیدات دانشگاه آزاد را در این آمار در نظر نگیریم این رتبه ۲۳ خواهد شد. وی افزود: در سال ۲۰۱۵ حدود ۲۰ درصد از تولیدات علمی کشور توسط دانشگاه آزاد تولید شده است.

 

عضویت در کانال تخصصی آزمون دکتری

نظرات (۱۱۴)

 1. فاطیما می‌گه:

  سلام وقتتون بخیر کسی از دوستان خبر داره دکترای علوم قرآن و حدیث واحد سمنان مجوز داره؟ ممنون میشم اگه کسی جواب بده.

 2. مصطفی می‌گه:

  با سلام
  دوستان اول ببینید توانایی پرداخت شهریه رو دارید بعد تو آزمون دکتری. و تکمیل ظرفیت شرکت کنید ، کسی که توانایى پرداخت شهریه نداره و ثبت نام میکنه و نمیره یا انصراف میده ، حق بقیه را ضایع می کنید.

 3. الناز حقوقی می‌گه:

  دوستان با سلام . لطفا دوستانی که پیش ثبت نام دکتری روی سایت دانشگاهها کردند راهنمایی کنند؛ اگر به ما شماره دانشجویی بدهند ما می توانیم وارد سایت دانشگاه مربوطه شویم . رمز عبورمان چیست ؟ آیا شماره شناسنامه یا کارت ملی است یا …؟ و دیگر اینکه چگونه می توانیم علی الحساب شهریه به حساب دانشگاه پرداخت کنیم .با تشکر .

 4. خزایی می‌گه:

  سلام دوستان من خودم دکتری می خوانم اشتیان ما ۵نفر هستیم به شایعات گوش ندید

 5. فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق می‌گه:

  سلام دوستان وقت بخیر
  آیا زمان مصاحبه غائبین تمام شده یا هنوز مصاحبه دانشگاه ها برای این دوستان ادامه دارد؟ و اگر ادامه دارد این مصاحبه این دوستان تا چه تاریخی میباشد؟ و کی تمام میشود؟

 6. فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق می‌گه:

  سلام دوستان
  آیا این موضوع صحت دارد که همزان با دعوت به مصاحبه غائبین افرادی هم که مرحله اول دعوت به مصاحبه نشده بودن میتونستن با پرداخت هزینه مصاحبه در مصاحبه شرکت کنند؟
  لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه
  سپاسگذارم

 7. سامان-آقای مطلع در صورت امکان جواب مرحمت فرمایین می‌گه:

  جناب آقای مطلع با سلام و احترام و عرض تشکر بابت وقتی که میزارین برای پاسخ به سوالات.
  بنده دو تا سوال چندوجهی داشتم، ممنون خواهم شد اگه پاسخ بفرمایین:
  ۱_ جواب مصاحبه متاخرینی که هفته پیش مصاحبه دادند، در کدام قالب پاسخ داده خواهد شد؟ و آیا احتمال دارد با نتیجه تکمیل ظرفیت ۹۴ که فرمودین شنبه یا یک شنبه اعلام خواهد شود؟ یا برای تکمیل بهمن منظور خواهد شد؟
  ۲_آیا دانشگاه های آزاد واحد تهران برای بهمن ماه تکمیل ظرفیت خواهند داشت؟
  مجددا از وقتی که میزارین تشکر میکنم.

 8. به پوریا می‌گه:

  سلام
  من دوروز پیش به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد پیام دادم همینو پرسیدم گفتند منعی نداره ، تطبیق واحد ها هم به عهده واحد دانشگاهی است.

 9. پوریا می‌گه:

  سلام تو رو خدا جواب بدید دانشجوی دکتری دانشگاه ازاد هستم می تونم در حین تحصیل دوباره کنکور بدم شهر بهتری قبول بشم؟ من بیماری خاص دارم نمی تونم شهر دور برم

 10. احسان به جعفر می‌گه:

  قبولی اولیه ۹۵ در رشته مهندسی مالی
  علوم و تحقیقات، تهران مرکزی، تهران جنوب، علی اباد کتول، دهاقان
  اما تکمیل
  ۱۳۹۵-تکمیل ظرفیت مهندسی مالی
  تبریز، یزد، سنندج، رودهن، کرج، کاشان، رشت، اراک، فیروزکوه، مراغه، قم، علی آبادکتول، قزوین، امارات متحده عربی، الکترونیکی، تهران جنوب(پردیس مرکز بین المللی کیش)
  این در حالی است که در رشته مالی در دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پردیسها و پیام نور رویهم رفته ۵ نفر پذیرش داشته است.

  • آیسا می‌گه:

   سلام خدمت آقااحسات که مرتب سازمخالفت رومیزنند.
   ببینیدداداش محترم ،اینکه شمامرتب این صحبت هاتون روتکرارمیفرماییدوحورامتشنج میکنیدواقعادورازانصافه.بنده خودم دانشجوی دکتراوترم اول دربوشهرهستم.کل ظرفیت پذیرش شده باتکمیل مهرروی هم۶نفرهستیم که فقط یک نفرمربوط به تکمیل ظدفیت مهربود.کلا تکمیل ظرفیت مهرکه فقط اسمش تکمیل ظرفیت بودخیلی خیلی کم پذیرش کردند وبیشترجابحایی صورت گرفت.اگرنیازی باشد آماربقیه رشته هاهم خدمتتون عرض میکنم.

  • فرزان می‌گه:

   ما ۱۶ نفر تو یک کلاسیم.
   آموزش ریاضی علوم تحقیقات

 11. احسان به جعفر می‌گه:

  صد بار که برای یک آزمون تکمیل نمی گذارند یکبار آن هم محدود نه مثل آزاد که مثلا در یک رشته مهندسی مالی ۸ رشته شهر پذیرش داشت ولی در تکمیل شد ۱۷ رشته شهر.

 12. احمدرضا می‌گه:

  سبلام دوستان.ازاین طریق ازهمتون درخواست دارم که لطف کنیدباسازمان تماس بگیریدودرمورد
  افزایش ظرفیت تکمیل ظرفیت بهمن ماه ظرفیتهاراافزایش دهند.نه مثل تکمیل ظرفیت مهزکه۹۵درصدش فقط حابجایی بود.اگرهمه باهم متحدشویم بالاخره نتیجه خواهیم گرفت.یادتون باشه که امثال سال آخروموقعیت آخری هست برای مردودین تکمیل ظرفیت مهر.تلاش خودتون روانجام بدیدتابه انیدخنداشانس آخرخودمون روامتحان کنیم.واقعااین ظلم هست که بخاطرکمترازنیم نمره بخوایم دوباره ورآزمون شرکت کنیم.به امیدموفقیت وپیروزی برای همه هموطنان عزیزم

 13. بابک می‌گه:

  معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ادامه داد: در مقطعی هم که یک مقدار رشد سریع رخ داده، با هر استدلالی مانند اینکه جوانان ما به خارج از کشور عزیمت نکند و از این ظرفیت ها استفاده شود، عوارض زیادی ایجاد کرده که می توان به بحث خرید و فروش مقاله و پایان نامه اشاره کرد، وقتی رشد بی مهار باشد و استاد فرصت کنترل نداشته باشد، این مفسده ها به دنبال آن رخ می دهد.

 14. جعفر می‌گه:

  سلام دوستان
  من به ۴۷۴۳ زنگ زدم و در مورد اعلام زوتر تکمیل ظرفیت بهمن سوال کردم جواب دادن که در خواستها زیاده و ما به مسئولین گفتیم از شما خواهش میکنم با این شماره هروز تماس بگیرید تا نتیجه بده دولتی ها از فردا تکمیل بهمن رو استارت زدن جالب فقط اونایی که به مصاحبه دعوت نشدن رو اجازه دادن ثبت نام کنن

 15. محبوبه می‌گه:

  دوستان عزیز سلام ووقت بخیر دو سئوال داشتم اگر پاسخگو باشید سپاسگزارم:
  ۱- آیا کسی در جریان هست که علوم وتحقیقات در رشته مدیریت دولتی گرایش تطبیقی چند نفر را جذب کرده و آیا برای بهمن تکمیل ظرفیت در این رشته اعلام می شود یاخیر ؟
  ۲- در تکمیل ظرفیت بهمن ماه اگر چنین تکمیلی وجود داشته باشد آیا می توان گرایش را در رشته ای که مصاحبه داده ایم تغییر دهیم و گرایش دیگری را در همان رشته انتخاب کنیم ؟

 16. حسابداری---مطلع جااااان می‌گه:

  سلام با نمره ۱۳٫۱۵ با سهمیه بسیجی در تکمیل بهمن امیدی هست؟؟؟؟در تکمیل مهر با نمره ۱۵٫۵ قبول شدن دوستان

 17. phd می‌گه:

  دوستان فقط موقع انتخاب دانشگاه و رشته محل ، مجوزدار بودن آنرا بدقت از وزرات علوم پیگیر باشید.

 18. سامان می‌گه:

  جناب آقای مطلع با سلام و احترام و عرض تشکر بابت وقتی که میزارین برای پاسخ به سوالات.
  بنده دو تا سوال چندوجهی داشتم، ممنون خواهم شد اگه پاسخ بفرمایین:
  ۱_ جواب مصاحبه متاخرینی که هفته پیش مصاحبه دادند، در کدام قالب پاسخ داده خواهد شد؟ و آیا احتمال دارد با نتیجه تکمیل ظرفیت ۹۴ که فرمودین شنبه یا یک شنبه اعلام خواهد شود؟ یا برای تکمیل بهمن منظور خواهد شد؟
  ۲_آیا دانشگاه های واحد تهران برای بهمن ماه تکمیل ظرفیت خواهند داشت؟
  مجددا از وقتی که میزارین تشکر میکنم.

 19. باران 1 می‌گه:

  با سلام اینجانب در رشته مدیریت دولتی در تکمیل ظرفیت با اختلاف هشت صدم با دورتبه اختلاف قبول نشدم ( امتیازم ۴۲٫۴ ) لفا به اینجانب جواب دهید امکان داره در تکمیل ظرفیت دکتری بهمن قبول شوم با تشکر

 20. سارا می‌گه:

  کسی از تکمیل ۹۴ خبری نداره؟؟؟؟

 21. فرجاد می‌گه:

  سلام دوستان از نتایج مصاحبه متاخرین دانشگاه ازاد خبر دارین؟

 22. خدمت دکترا می‌گه:

  سلام اختلاف نمره دیگه بیشتر از ۲نمره نباشه.البته بعضی از دوستان با اختلاف ۰۲۵هم داشتیم حذف شدند، بستگی به رشته ونمرات رقیبان هم داره فقط اگر اعلام کردند باید منتظر جواب ها موند .

 23. دکترا می‌گه:

  با سلام
  خواهشا بگید با چقدر اختلاف نمره میشه به قبولی در تکمیل بهمن امیدوار بود

 24. جعفر می‌گه:

  دوستان عزیز دقت کنید که دانشگاهای دولتتی برای تکمیل ظرفیت بهمن خود از روز یکشنبه۱۶ آبان دست به کار شدن از تمام بچه های تهران خواهش میکنم به دانشگاه آزاد برن و فشار بیارن که تکمیل بهمن رو زودتر اعلام کنن و بقه بچه ها هم از طریق گذاشتن پیام در ازمون دات کام بخش نظرات و بقیه از طریق۴۷۴۳ به مسئولین فشار بیارن که حداقل قبل ۱۶ اذر ماه تکلیف همه روشن بشه و الکی هزینه نکنیم یا علی یا علی

 25. مهشید می‌گه:

  سلام جناب مطلع. ممنون از انرژی مثبتی که برای پاسخگویی به سوالات صرف می کنین. من همون داوطلب رشته مدیریت دولتی هستم که هفده صدم نمره و اختلاف یک رتبه ای با قبولی محل سمنان داشتم . سوالم اینه که با وجود متاخرین مصاحبه ، باز هم پذیرش بهمن بطوری مناسب خواهد بود که برای قبولی امیدوار باشم؟؟؟ ممنون میشم نظرتون رو بدونم.

  • علی می‌گه:

   عرض کردم ، من انتخاب اول م مدیریت دولتی بجنورد بود که متاسفانه رشته محل بجنورد نتونست از شورای گسترش مجوز بگیره. معاون اموزشی دانشگاه بجنورد معتقد است که مجوز برای بهمن خواهند گرفت

   اگر مجوز بگیرن قطعا شما سمنان را قبولی ، چون در تکمیل بهمن بجنورد را انتخاب میکنم ( الان اخرین نَفَر قبولی در سمنان من هستم )
   پس دعا کن. اولا بجنورد مجوز بگیره. بعد هم تکمیل ظرفیت در بهمن باشد.

   • مهشید می‌گه:

    امیدوارم که شما به خواستنه برسین ولی احتمالا گزینه متأخرین مصاحبه را فراموش کردین. اونا گروه جدید هستن که معادلات رو به هم ریختن متاسفانه

  • مطلع می‌گه:

   دوست گرامی پاسخ این سوال بعد از مشخص شدن نتایج متاخرین معلوم خواهد شد و بسته به ظرفیت های تکمیل نشده کد رشته های مختلف، میزان پذیرش در تکمیل بهمن در کد رشته های مختلف، متفاوت خواهد بود.

 26. خدمت بازاریابی می‌گه:

  جواب به ایمیلتون ارسال خواهد شد.

 27. خدمت بازاریابی می‌گه:

  سلام
  یه مدت پیش من به سازمان مرکزی پیام دادم وپاسخ دادند گفتند مشخص نیست . گفتند اطلاع رسانی میشود .شما میتونید مجدد به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مرکز آزمون بخش پرسش و پاسخ دوباره سوالتون رو بردارید ظرف ۴۸ساعت سوال شمارو جواب میدند.

 28. بازاریابی می‌گه:

  سلام لطفا اگر کسی خبر قطعی و مشخص داره بگه برای بهمن تکمیل ظرفیت داریم واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا هیچ خبری اعلام نشده راجع بهش
  لطفا دوستانی که اطلاع دارند جواب بدن

 29. میثم می‌گه:

  ای کاش اساتید دوره دکتری رو هم براشون جلسه توجیه ای بذارن. ما ۱ استاد داریم که حضور غیاب می کنه، امتحان میگیره. سر کلاسش از روی یک جزوه می خونه و ما مینویسیم عین بچه ها کلاس اولی و کلی هم ادعای فهم و سواد دکتری دارد. در مقابل استادی داریم که سر کلاس در مورد مفهمو کلی مبحث درس قدم میزند و صحبت کنید و می گوید از داخل صحبت های من هرچه که فهمیدید به صورت چکیده برای خودتان یادداشت برداری کنید و به امتحات اعتقادی ندارد و می گوید ملاک دکتری سطح پژوهشی هست نه آموزش و حفظیات. واقعا ای کاش دیدگاه تمامی اساتید تحصیلات تکمیلی مخصوصا دکتری اینگونه می شد و از شیوه های نادرست سنتی خرج می شدند.

  • سینان پاشا می‌گه:

   بابا برا ما واقعا افتضاحه.امروز جلسه اول تشریف آورد و بعد از حضور غیاب و نهدید گفت ۲ تا مقاله علمی پژوهشی باید کار کنید و قبل رفتن هم گفت هفته بعد نمیام و دو هفته بعد هم اربعین هست و شاید سه هفته دیگه اومدم.۴ تا هم کتاب معرفی کرده برای امتحان.واقعا که.می خوام انصراف بدم و برم یک واحد دیگه و شاید هم بهمن تکمیل اومد و رفتم واحده دیگه.از اول تا آخر خودشو تعریف کرد و رفت.

 30. کاشکی می‌گه:

  جالبه چه حرفای جالبی زدند . ۹ درصد قبول شده اند و بقیه مردود شده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 31. احمد هوش مصنوعی می‌گه:

  سلام ایا رشته شهرهایی که در دفترچه بوده ولی نه در مهر و نه در تکمیل اول پذیرش نداشته ایا امید است در تکمیل ظرفیت بهمن دانشجو جذب نماید مانند هوش مصنوعی ساری ؟

 32. فاطیما می‌گه:

  سلام دوستان شبتون بخیر. من مهرماه دکترای علوم قرآن واحد سمنان قبول شدم ولی چون متاهلم و مسافت زیادی هست(۹ ساعت باید برا رفتن به دانشگاه تو راه باشم) نمیتونم برم امکان داره بهمن ماه تکمیل ظرفیت بگیرن؟ لطفا اگه از دوستان کسی اطلاع داره جواب بده. ممنون

 33. خدمت امیر خان می‌گه:

  لیست ها چند بار به روز رسانی شده، واحدهای جدید اضافه شده حتی با مجوز یکبار پذیرش.که اونا هم اکثرا شاید سال بعد حذف شوند. این رو مسولان بالا اعلام کردند.ازخود وزرات علوم هم استعلام میشه گرفت. توی این لیست بیشترواحد های جدید نه واحدهای قبلی است جناب. پس میبینید که اطلاعاتی که اکثرا اینجا میدارند گمراه کننده است .من خودم بچه ها اینجا گذاشتند واحد شما هم بدون مجوز من شخصا به وزرات علوم مراجعه کردم و گفتند مجوز داره. بعد ازون تجربه، به دوستانم توصیه کردم فقط از وزرات علوم استعلام بگیرید که خیالتان راحت باشد.

 34. نوشین می‌گه:

  باسلام جناب مطلع
  سوالی خدمتتون داشتم درمورد اینکه یه نفر در داخل سایت نوشته بود دانشگاه آزاد برای واحدهای بین الملل خود قرار اخرین آزمون خودشو امسال برگزار کنه راسته یا دروغه؟

 35. بی طرف می‌گه:

  از کل واحد های دانشگاه آزاد، فقط واحد الکترونیک رو وزرات علوم بطور رسمی چندی پیش اعلام کرد مجوز نداره. بقیه واحد ها تا الان که چیزی رسما اعلام نشده، بادادن اطلاعات غلط دوستان رو گمراه نکنید.

  • امیرخان می‌گه:

   گرامی
   بی زحمت سری به سایت وزارت علوم بزنید و لیست واحدهای دارای مجوز دانشگاه ازاد رو ملاحظه بفرمایید.برام عجیبه که کسی هنوز از وجود این لیست و واحدهای مجوز دار و مجوز ندار دانشگاه ازاد خبر نداره و این موضوع رو گمراه کردن دیگران می دونه!!!

   • راهبرد می‌گه:

    یک لیست وجود دارد مربوط به قبولی۹۵ و پس از ان یک لیست هم در تاریخ ۵/۷ ارئه شد که در اخبار فایلشو پیدا کنین برای یکبار مجوز داده شده.

  • احسان می‌گه:

   شاید نصف بیشتر واحدهایی که امسال اقدام به پذیرش دکتری کرده اند مجوز ندارند. وزارت علوم فقط یک لیستی رو اعلام کرد که فقط برای امسال مجوز دارند ولی متاسفانه آزاد غیر از آن لیست در واحدهایی که در هیچ لیستی نبودند دکتری پذیرش کرده است.
   به طور مثال در ۱۷ واحدی که اقدام به پذیرش مهندسی مالی کرده ۱۴ واحد در هیچی لیستی وجود ندارند.

 36. مهران احمدی می‌گه:

  مدرک صادره از واحد های بین الملل شامل کیش قشم امارات انزلی اکسفورد چابهار وتهران جنوب از دانشگاه آزاد صادره میشه و مورد تایید وزازت علوم هست …چون ما واحدهای بین اللمی واحد کیش دانشگاه تهران..شهید بهشتی و ووو داشتیم و همگی مورد تایید بوده که خودم از وزارت علوم رفتم پرسیدم مورد تایید بود

  • امیرخان می‌گه:

   دوست عزیز اون واحدهای بین الملل مال دانشگاههای تهران و شریف و بهشتی هستن.خیلی توفیر دارن با بین الملل دانشگاه ازادها.
   مقایسه اینها با هم واقعا قیاس مع الفارق هست.اینها در یک قسمت اسم که همون کلمه بین الملل هست فقط مشابه هستن…و تنها تشابهشون همون کلمه بین الملل هست.در بقیه چیزها بسیار متفاوتن.چون بین الملل شریف و تهران و امیرکبیر مورد تایید وزارت علوم هستن دلیل نمی شه که هر جای دیگه ای هم که پسوند بین الملل داره مورد تایید علوم باشه.بیشتر تحقیق کنید تا خدای نکرده بعدا خسران و زیان جدی بهتون وارد نشه دوست خوبم.

 37. Masmas می‌گه:

  سلام میخواستم ببینم جواب تکمیل ظرفیت دکتری ٩۴ که در تکمیل ظرفیت ٩۵ شرکت کردیم کی میاد چون قرار بود هفته ی پیش جواب ها بیاد که خبری نشد ممنون میشم پاسخ دهید

 38. علی می‌گه:

  من دانشگاه ازاد سراغ دارم یک عضو هیئت علمی در اون رشته نداره ولی داره ارشد اون رشته رو میگیره ….

  • احسان می‌گه:

   این چیزی نیست من سراغ دارم دکتری مالی نداره دانشجوی دکتری گرفت
   سنندج دکتری مالی نداره دانشجوی دکتری مهندسی مالی گرفته

 39. محمد می‌گه:

  دانشگاه آزاد در بعضی رشته ها ده برابر کل روزانه شبانه پردیسها و پیام نور دانشجوی دکتری پذیرش کرده است و دربعضی رشته ها حتی بیشتر از ده برابر

 40. zahra می‌گه:

  تکمیل بهمن کی هست؟ایا مصاحبه داره؟

 41. مدیریت اموزشی می‌گه:

  لطفا کسی میدونه جواب بده
  اخرین نمره ی قبولی رشته ی من ١۴ بوده و من ١١ ام بنظرتون تکمیل بهمن هست؟؟؟؟؟قبول میشم؟؟؟؟؟؟

 42. هنر می‌گه:

  تکمیل کی هست؟

 43. Ahdi می‌گه:

  دوستان سلام تکمیل ظرفیت بهمن مصاحبه داره؟

 44. هیلا (ادبیات انگلیسیییییییییییییییییییییییییییی) می‌گه:

  این تکمیل بهمن کی هست منتظریما؟

 45. سام می‌گه:

  ۲٫۵ درصد شد ۹ درصد

 46. دکتر آینده می‌گه:

  آیا مدارک دکتری بین الملل آزاد از نظر وزارت علوم معتبر است؟ چرا هیچ توضیحی در مورد مدارک دکتری بین الملل آزاد موجود نیست؟؟؟من قبول شدم ولی چون نمیدونم مدرکش از نظر وزارت علوم معتبر هست یا نه هنوز ثبت نام نکردم

 47. سخت افزار می‌گه:

  دانشگاه برای اینکه بگه ما مردود داشتیم به ناحق بعضی ها رو مردود کرد متاسفانه کارنامه ها رو اشتباه تصحیح کردن
  من تو همه ی صفحه ها نوشتم اینجا هم میگم به اقای دکتر میرزاده هم پیام دادم و اعتراض خودمو گذاشتم اما جوابی ندادم
  بنده با بی عدالتی مردود شدم درس هایی رو که تو کنکور صد در صد مطمئنم نزدم و اصلن جز مواد درسی ما نبوده تو کارنامه منفی خورده

درج نظر