مدرسان شریف بسته مقاله نویسی کتاب مصاحبه دکتری نگاره

عدم افزایش شهریه دکتری دانشگاه پیام نور

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور گفت: در مقطع دکتری تخصصی این دانشگاه افزایش شهریه ای نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، فیصل حسنی عصر امروز در حاشیه سفر به بندرعباس اظهار داشت: از ترم جدید در دانشگاه پیام نور روش نوین آموزش از طریق IPTV را شاهد خواهیم بود که در این زمینه پیشرو هستیم و دسترسی اعضای هیات علمی دانشگاه از طریق روش نوی IPTV  به محتوای کتاب درسی، حذف محدودیت زمانی در برقرای ارتباط و آموزش، امکان مشاهده فیلم‌های کلاس‌های درسی در تمامی ساعات شبانه‌روز و به حداقل رساندن الزام حضور در کلاس را از مهمترین ویژگی‌های این روش آموزشی است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر پذیرش در دانشگاه پیام نور حضوری، الکترونیکی و غیرحضوری است و شیوه پذیرش تعاملی به انواع شیوه جدید آموزشی نیز اضافه می‌شود که تاکنون ۷۰ درس در قالب ۴۰۰ جلسه و ۳۰۰۰ منبع ضبط شده است.

 

 

 

 
کانال تلگرام دکتری پی اچ دی تست
 1. دوست گفت:

  ظاهرا برای تمام رشته ها دانشگاه پیام نور اعلام کرده و پیامک فرستاده

 2. دوست گفت:

  برای بعضی رشته ها

 3. دوست گفت:

  سلام
  دانشگاه پیام نور به پذیرفته شده ها پیامک ارسال کرده.

 4. زهرا گفت:

  سلام دوستان کسی در جریان هست جواب تکمیل ظرفیت دکتری پیام نور دقیقا چه روزی میاد یا اینکه دقیقا از طریقه سایت خود دانشگاه اعلام میشن یا سایت دیگه ایی؟

  • م-آ گفت:

   سلامزهرا خانم.پیام نور هنوز مصاحبه های تکمیل ظرفیتش تموم نشده.فردا بیستم دی پیام نور مشهد در رشته شیمی مصاحبه داره.وبه احتمال زیاد تا آخر هفته به قبولی ها تماس می گیرند.(مثل نتایج شهریورکه اینجوری اعلام کردند.)

 5. شیمی تحزیه گفت:

  سلام کسی برای تکمیل ظرفیت دکتری شیمی تجزیه کرمان دعوت شده؟

 6. مرضیه گفت:

  سلام بچه ها منم در تکمیل ظرفیت پیام نور مشهد رشته کتابداری شرکت کردم و تا این لحظه هیچ خبری نشده .اگر کسی آگاهی داره لطفا به دیگران هم بگه.

 7. روانشناسی گفت:

  نتایج تکمیل ظرفیت پیام نور کی میاد؟

 8. شهید مدنی به ؟؟؟ گفت:

  سلام حدود شش میلیون اینا

 9. امیر گفت:

  سلام دوستان، کسی خبر داره برای ورودیهای 95 برای رشته های علوم پایه، شهریه دانشگاه پیام نور چنده؟ اگه کسی اطلاع داره لطفا بگه

 10. شیمی آلی گفت:

  بچه ها کسی خبر داره از نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دکتری پیام نور؟ به کسی نتیجه اعلام شده؟؟؟

  • ع ز-مدیریت آموزشی گفت:

   سلام به شما دوست عزیز.بنده نیز در تکمیل ظرفیت پیام نور مرکز تهران جنوب ومرکز تحصیلات تکمیلی شرکت کردم ولی تا این لحظه هیچ خبری از اعلام نتایج ندارم.